Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

p2p (e-mule)

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Forum WWW
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaku



Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 11
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Maj 19, 2003 9:55 pm    Temat postu: p2p (e-mule) Odpowiedz z cytatem

wpadlem wlasnie przypadkiem na ten programik a wlasciwie na stronke www.osiolek.com i tak zaczela sie moje przygoda. Sporo ciekawych rzeczy tam siedzi ale transfer to mam taki niemrawy ze strach. Tak czy inaczej polecam. Do tej pory korzystalem z Kazaa ale tam jest malo polskich rzeczy. A moze wy macie jakies inne propozycje na dobry p2p
_________________
Jaku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
protas
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 221
Skąd: siedlce/wawa

PostWysłany: Wto Maj 20, 2003 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W całej masie wynalazków typu P2P nie widzę niczego poza Soulseekiem (jeszcze DC++ przydaje się sporadycznie, raz na parę tygodni). Dla osoby szukającej mniej więcej tego co ja (jakieś 99% moich całodobowych downloadów to mp3, kompletne releasy), taki Soulseek może być przysłowiową studnią bez dna. Jakby ktoś nie rozumiał skąd ten zachwyt, wątpliwości rozwieje uruchomienie programu i wpisanie w oknie wyszukiwarki takich keywordów jak na przykład: bpm house, tronik, retail...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gsl



Dołączył: 30 Maj 2001
Posty: 23
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Lip 14, 2003 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używam odmiany osiołka zwanej mldonkey, napieprza jak dziki osioł , praktycznie 100% łącza - no chyba że włącze limit. Grunt to dobre ustawienia i nie resetowanie osła co 5 minut.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Pon Lip 14, 2003 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racja, mldonkey rządzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Lip 15, 2003 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gsl napisał:
(...) Grunt to dobre ustawienia i nie resetowanie osła co 5 minut.

to ja poprosze te ustawienia ja tez uzywam przedostatniej wersji b, bo na c nie wpuszcza mnie probinz. na razie przez 18 dni uzytkowania sciagnalem 20 giga :> ale nie rzadko wykorzystuje cale lacze, moja metoda jest sortowanie serwerow po ilosci plikow, niestety jestem za firewallem i rzadko udaje mi sie dostac na serwer z pierwszej 5 listy
wiem tyle, ze po paru wejscia na serwer probinz jestem banowany, moje ustawienia to 60-80% linii (neostrada, 512 download, 128 upload)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
protas
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 221
Skąd: siedlce/wawa

PostWysłany: Czw Lip 17, 2003 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MLDonkey trochę dziwnie się u mnie zachowuje. Z najróżniejszymi ustawieniami kombinowałem (wszystkie miały być "najlepsze") a niewiele się zmieniło. Upload zawsze może zapieprzać z maksymalną prędkością, gorzej z downloadem. Najczęściej poniżej 10kb/s. Chwilami osioł dostaje kopa i pobiega jakieś 60 kb/s, czasem i ponad 100. Średnio jednak wychodzi ok. 20kb/s. Trafiam na nienajszybsze źródła czy co? Wina nie leży raczej po stronie łącza z którego korzystam (Polpak 2Mb, niemal zerowe obciążenie).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Czw Lip 17, 2003 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym pokombinował z innymi serwerami, poza tym dobrze jest być połączonym z 4 na raz na przykład, upload ogranicz do 1kilo, download ustaw sobie do 200 jak możesz ssać i jazda! od niektórych powinno iść ładnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Lip 20, 2003 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja dodam od Siebie ...

zyga już jakiś czas... limit 50kb/s down 10kb/s up.
i np teraz idzie
Down: 40.6 KB/s (14|41520) Up: 7.8 KB/s (47|7942) Shared: 12.5M (16 files)

a staty wyglądają tak: up/down/ratio
23.51G (100%) 6.2 | 41.06G (100%) 10.9 | 1:1.75

aha i nie porównujcie mldonkey z emule i innymi duperelami...
to się ma jak maluch, no może polonez do mercedesa.

pozdrawiam
irek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Forum WWW Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group