Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Eurowizja

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> MuZYka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Sty 27, 2003 12:05 pm    Temat postu: Eurowizja Odpowiedz z cytatem

Dnia 25 stycznia roku pańskiego 2003 nasze chore społeczeństwo wysyłając ponad 12 000 SMS`ów (2 zł+vat) wybrało zespół Ich troje z piosenką Keine Granze - żadnych granic do reprezentowania Polski w konkursie Eurowizji, a tym samym zmniejszyło nasze szanse na wygraną co najmniej o połowę. Muszę przyznać, że moimi faworytami był od początku zespół Wilki z piosenką Here I am. Teraz pytanie do was Siedlczanie (i nie tylko) jak oceniacie szanse Polski w tegorocznym konkursie, czy możliwe jest by Ich Troje reprezentowało dwa różne narody, i kto do cholery wysyłał te SMS`y na Ich Troje (pomijając oczywiście fancluby)??? Czekam na odpowiedzi.
PS. Jeszcze jedno kto był waszym faworytem ??? I czy słyszał ktoś inne zagraniczne piosenki wystawione do eurowizji???
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Timea
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Sie 2001
Posty: 323
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Sty 27, 2003 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te słyszała i jest równie zdruzgotana... Akurat oglądałam te nieszczęsne eliminacje jednym okiem ucząc sie ekonomii. Faworyta jako takiego nie miałam , ale akurat Ich Troje byłobby na ostatnim miejscu... Porashka
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Sty 27, 2003 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to w sumie wiedzialem ze albo wygraja ich troje albo wilki.... no i coz nie mylilem sie ... w sumie nie chce tutaj stawiac murem za michalem wisniewkim i jego grupa ale trzeba brac pod uwage taki fakt, ze wygrali oni jakis konkurs piosenki nadbaltyckiej plus jeszcze pare innych, sprzedali duzo plyt (wiecej tych pirackich ) i jak widac, maja od cholery fanow .... czyli znaczna czesc byla za ich troje.... moim zdaniem lepiej ze poszlo ich troje do tej eurowizji (chociaz gdyby byly wilki to by bylo znacznie przyjemniej) niz jakas gosia, ocean front (czy jakos tak) czy h2o ... przeciez te kawalki byly takie porazajace i denne, ze normalnie dorownuja swej tworczosci wczesna britnej spirs.... zas braciom cugowskim nie pomoglo nazwisko .... gdyby ktorys/as z tych wykonawcow/czyn pojechala tam , to zrobila by taka sama stype jak kiedys steczkowska .... po prostu telewizja proboje wypromowac jakies "gwiazdki" w ostatniej chwililiczac ze to zdobedzie uznanie widowni...

a co do obywatelstwa pana michala.... slyszalem ze ktorys z jego rodzicow urodzil sie w niemczech czy cos takiego... pewnie dlatego ma obywatelstwo.....

no i mozecie mnie teraz sponiewierac pejczykiem za to ze stanelem w obronie ich troje.... ale taka jest moja opinia.......
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Sty 28, 2003 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No skad wcale nie stanales w obronie Ich Troje. Ja musze przyznac ze tylko od ogloszenia nominacji wiedzialem ze to oni przejda dalej, ale jednak tylil sie we mnie malutki plomyk nadziei. Niestety nawet jakby wykonali najbardziej kiczowata piosenke obawiam sie ze takze by przeszli w koncu Ich Troje to Ich Troje nawet bez spiewania by przeszli. Na szarych masach naszego chorego spoleczenstwa wyplynal zespol ktory zrobil WIELKA kariere w kraju i zaczyna robic za granica, a razem z nim wyplyneli ubodzy duchowo ludzie - fani ktorzy sa tak liczni ze az niebezpieczni. Jestem prawie pewien, że gdyby utwór ten wykonał np. zespół dajmy na to ten Ocean Front. To zadne cuda, by nie pomogly.

Chcialem jeszcze zwrócic uwage na ciekawy sposob przyjmowania SMS`ow tylko jeden z jednej komorki. Ciekawym co by bylo, gdyby zastosowali to w idolu. Hmmmm....... (/me mysli)
Moze lepiej zebym sie nie dowiedzial.
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro Sty 29, 2003 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"moim zdaniem lepiej ze poszlo ich troje do tej eurowizji (chociaz gdyby byly wilki to by bylo znacznie przyjemniej) niz jakas gosia, ocean front (czy jakos tak) czy h2o ..."
1. Słuszna uwaga
2. była raz bardzo dobra wykonawczyni z piosenka na baaaaaaaaaaaaaardzo wysokim poziomie i co .. i nic. puktacje miala jedną z najniższych ..
PO 4-te a wlasciwie to powinno byc na samym poczatku .. sledze Eurowizje od ok 10 lat ... czyli wiekszosc z was jesczenie wiedziala co to muzyka i niestety z troku na rok robi sie ten konkurs co5az bardziej kiczowaty , co raz wiecej chłamu i badziiewia , które trudno nazwac, muzyka, niedługo dojdzie dotego że najlepszymi zespołami na eurowizje bedą kapele typu : top one .. chociaz nie ten przyklad jest juz bardzoi stary i moze nie przejsc
owszem kiedys wygral eurowizje SECRET GARDDEN "Nocturne" ale to bylo daaaaaaaawno temu i moge sie zalozyc ze 90% z was nie ma bladego pojecia co to za zespol

wiedźma

ps. i moze mi ktos w koncu powiedziec , co wam trakiego zrobil zespol Ich Troje ? az mi sie przypomina dowcip (?) o kotłach w piekle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nawry
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 08 Cze 2001
Posty: 113
Skąd: Żabokliki

PostWysłany: Sro Sty 29, 2003 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na szarych masach naszego chorego spoleczenstwa wyplynal zespol ktory zrobil WIELKA kariere w kraju i zaczyna robic za granica, a razem z nim wyplyneli ubodzy duchowo ludzie - fani ktorzy sa tak liczni ze az niebezpieczni


ROTFL!
Chcialem zapytac, czego trzeba sluchac aby nie byc posadzonym o duchowe ubostwo? :DDDDDDDDDDDDDDD

P.S. dopiero ta ostateczna glupota mogla mnie zmusic abym znowu cos napisal na forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw Sty 30, 2003 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisalem "uodzy duchowo ludzie - fani" I nie chodzi mi o to ze sa to fani akurat takiego Ich Troje (zespolu nie lubie, ale musze przyznac, ze ich piosenki wpadaja na dlugo w ucho). Chodzilo mi ogolnie o fanow i niezaleznie od tego czy to fani Metalliki Ich Troje czy Krzysztofa Krawczyka. Wg mnie fan to taki czlowiek, ktory szuka wlasnego bo nie ma wlasnych priorytetow itp. itd. A jak widze jak dziewczyny caluja zdjecia chlopcow z N-Syncu itp. I gdy piszcza jak ich zobacza w telewizji to bierze mnie az na wymioty.
PS. Ja nie jestem fanem i nie mam ulubionego zepolu (co najwyzej ulubione utwory)
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Nawry
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 08 Cze 2001
Posty: 113
Skąd: Żabokliki

PostWysłany: Czw Sty 30, 2003 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie.
Ty jestes ponad nimi wszystkimi.
Skromnosc to twoja mocna strona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Sty 31, 2003 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to sie mowi: Skromni sa ludzie, albo falszywi, albo bez wiary w siebie.

PS. Slyszalem wczoraj jakis inny utwor wystawiony do eurowizji nie wiem z jakiego panstwa ani jaki zespol (spiewali po angielsku) I coz moge powiedziec tylko jedno Christina Augillera i Shitnej to przy tym geniusze muzyczne. Moze jednak mamy szanse na wygranie.
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Sty 31, 2003 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak samo robily dziewczyny na koncertach beatlesow ... i wowczas pare lat pozniej nirvana zrobila fajna parodie takiej obsesji w teledysku "in bloom"

a-ha... nie spodziewajmy sie po eurowizji jakis super piosenek z dusza.... to jest przeciez konkurs muzyki pop...... plastik-fantastik..... pamietam jeden z konkursow eurowizji gdzie wygral/wygrala dana international... a na nastepnym konkursiepojawilo sie juz mnostwo pioseneczek w tym stylu... boysbandy i takie tam hybrydy..... bleh~!


a-ha i zastrzezenie do admina..... nie przychodzily do mnie posty ze na forum sa nowe wiadomosci!
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Sty 31, 2003 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkIta napisał:
ps. i moze mi ktos w koncu powiedziec , co wam trakiego zrobil zespol Ich Troje ? az mi sie przypomina dowcip (?) o kotłach w piekle


dopisze jeszcze,... ja nei mam nic do ich troje...czasem lubie posluchac sobie ich kawalkow , ale tych starszych (jak "prawo" czy "ci wielcy")....
nowe jakos do mnei nei trafiaja.....
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Lut 06, 2003 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miło wiedzieć , ze ie tylko ja czasem lubie posluchać ich staroci
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LdN
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 252
Skąd: Siedlce City

PostWysłany: Pią Lut 07, 2003 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak by nie spojrzeć Ich Troje to dobra, komercyjna tandeta, która ma wzięcie. Do tego tekst - tak poprawny politycznie, że ma bardzo duże szanse zostać postrzeżonym. Jeśli uznamy, że cel uświęca środki to niech Eurowizje wygra Ich Troje.
_________________
PAMIĘTAJ !!! Nie jesteś naprawdę pijany,
jeśli leżąc na podłodze nie musisz się jej trzymać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Lut 07, 2003 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amen
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Lut 09, 2003 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spojrzmy na to realnie .. czy polska jest w stanie zrobic tak wielkie show z gigantycznym zapleczem technicznym ? bo ja jakos nie jestem w stanie w to uwierzyc
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Lut 10, 2003 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie tak. W praktyce byloby troche pod gorke, ale skoro estonia jkos sobie da rade to i Polska nie powinna miec z tym za wiele problemow.
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Lut 11, 2003 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no skoro maja kase na wizyte papieza to na pewno na taka masywna impreze tez znajdzie sie kapza i sponsorzy!

rozbi : widze ze powoli sie ujawniasz ciekawe co pokazesz nastepnego
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro Lut 12, 2003 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm .. a tak w ogole to gdzie bedzie eurowizja w tym roku ?
hm .. no wiesz na wizyte papieża oprocz panstwa przede wszystkim finansowal Kościół. a na Eurowizje z tego źrodła kaasy raczej nie bedzie
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Lut 14, 2003 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tegoroczna eurowizja w Rydze sie odbywa. A na eurowizje zawsze znajda sie sponsorzy w koncu oglada to prawie cala europa.
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Lut 22, 2003 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak w ogole slyszeliscie plotke ze final krajowy powinien wygrac zepol blue-cafe, tylko nie policzyli wszystkich SMS`ow. Ale to tylko plotka.
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Maj 23, 2003 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok ok glosowanie dawno sie skonczylo, a dzis jest 23 maja wiec jutro ta eurowizja
no wiec trzmajcie kciuki za Ich Troje (tudziez za Tatu
21.00 tvp1
brac komorki w lapy i slac glosy na naszych

hkeh khe
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
protas
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 221
Skąd: siedlce/wawa

PostWysłany: Sob Maj 24, 2003 5:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Predzej bym zagłosował na Giertycha niż na Ich Troje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Maj 24, 2003 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To juz dzis ... za pare godzin. Musze przyznac ze nie slyszalem wszystkich piosenek na tegoroczna eurowizje, ale pewnie wszystko to popowy, albo light-rockowy kicz. Nie wiem czy warto ogladac, a co dopiero glosowac... toz to glupota niech glosuja inni, mi tam zwisa kto wygra, byle nie Ich Troje.
AMEN
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Maj 25, 2003 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i po eurowizji. Bylo tak jak sie spodziewalem, kicz na kiczu, i "nasi" nie wygrali. Właściwie to na tle innych piosenek Ich Troje prezentowało się całkiem dobrze, na pewno lepiej od TATU, które zrobiło z siebie pośmiewisko, ale i tak zajęły dobre miejsce. Właściwie ponad połowa utworów Eurowizyjnych były to drugorzedne przeróbki znanych, lub mniej znanych przebojow, naprawde oryginalnych piosenek bylo tam bardzo malo. Ale po kolei.
Turcja - Niezle show, z fajnym ukladem tanecznym, muzyka jakos mi do ucha nie wpadla, ale trzeba przyznac wygrala, i to jej sie nalezy.
Belgia - Chyba najbardziej oryginalna piosenka w tegorocznej eurowizji, mialem nadzieje ze to ona wygra, ale drugie miejsce tez godne podziwu.
Rosja - to daje przyklad, ze popularnosc jest teraz wazniejsza niz piosenka i jej wykonanie. Dziewczyny spiewaly na zywo (co bylo WYRAZNIE slychac) falszowaly praktycznie w kazdym refrenie, ale 3 miejsce maja.
Austria - To byl moj faworyt, oryginalny wystep z poczuciem humoru, nie to co reszta. Szkoda tylko ze nie znalazl sie w pierwszej trojce, fajnie by bylo.
United Kingdom - najgorszy wystep ze wszystkich, spiewac nie umieja, tanczyc nie, nawet podrabiac tez nie. Zasluzone 0 punktow
Polska - Musze przyznac, ze na tle innych państw "nasi" wypadli naprawde dobrze, to bylo troche inne niz reszta eurowizyjnego kiczu, wiec naprawde zdziwila mnie ta dosc daleka lokata.
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Pon Maj 26, 2003 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turcja - niezłe kurwo...ty kręcące dupą, poza tym poziom dno.
Belgii nie widziałem niestety.
Rosja - śpiewały całkiem okej, fałszowania jakoś się nie dosłuchałem...za to wyglądałby jakby się wcześniej do tego w ogóle nie przygotowywały.
Austria - ja nie wiem jak ci się mógł podobać, jakiś stary c..l, próbujący parodiować niewiadomo co, myślę, że jego poziom dawno osiągnął dno, pare lat temu, jeśli się nie mylę Niemcy reprezentował Max Raabe, jemu bym rękę podał, koleś ma jaja, ten z Austrii to jakaś pomyłka w ogóle.
UK: faktycznie mega dno, ubaw niezły ;)
Polska: nie będę się tu rozpisywał nad Michałem W. i tym co on sobą reprezentuje (podziwiam go za to i tak:)), ale występ całkiem okej. Miejsce 7 całkiem zasłużone, ja bym nawet wyżej ich widział, 4te pewno, czy trzecie. Piosenka była troche polityczna i nie wykonywana w języku angielskim, przez co jakieś postronne państwa nie głosowały wcale, bo nie rozumiały. Gdyby jedna zwrotka po angielsku była...:) Tak czy inaczej, dobre posunięcie zrobili, że byli w niemczech, dzięki temu max ocena od nich :D Śmiesznie, że sporo wyższe miejsce zajęli od tej starej niemki, która z nimi na eliminacjach w reichu wygrała :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Maj 30, 2003 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odpowiedz
ja niestety nie przejrzalem wszystkich piosenek eurowizji (powod. musialem myc samochod w poznych godzinach wieczornych
ogladalem od 18 wzwyz (czyli akurat na polakow sie zalapalem
naprwde dla mnie najlepsze piosenki wyspiewali/zagrali estonia i rumunia..... estania dlatego bo ich utwor na calym tym tle popowo/folkowej papki jakos sie wyroznial i wogole utwor byl jakos przemyslany... zas rumunia - bo slychac bylo w utworze elementy nowoczesnoci i troche tam drum'n'bass'u bylo ))))

a co do polski - no widac ze "kaine grenzen" byla "jakas" piosenka.. wypadla chyba najlepiej od czasow edyty gorniak
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> MuZYka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group