Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

IRDA w Nokii 6510

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Forum GSM
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrex7



Dołączył: 02 Maj 2003
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Maj 02, 2003 8:32 pm    Temat postu: IRDA w Nokii 6510 Odpowiedz z cytatem

Mam Problem!!!!
Kupiłem ostatnio port podczerwieni po USB.
Po zainstalowaniu sterowników i Nokia PC Siute Windows najpierw zgłasza mi, że znaleziono Nokia 6510 a po chwili, że połączenie zostało utracone. I tak ciągle. Nokia Connection manager nie znajduje aparatu.
Co mam zrobić?????

POMOCY!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GonTee
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 20 Cze 2001
Posty: 196
Skąd: Mafia Mrozy

PostWysłany: Nie Cze 01, 2003 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poprostu cos powoduje zaklocenia i cie co chwile rozlacza bo jak widac irda jest sprawna a nie moze byc czsciowo nie sprawna to bardzo czesty przypadek, nawet glupie glosniki do kompa powoduje zaklocenia i warto sprawic zeby irda nie miala zadnych innych urzadzen w poblizu, mozesz tez sprobowac zbedna ilosc przewodu ktory jest z irda poprostu zwinac w koleczko powstawnie taki prosty filtr i powinno zadzialac ja osobiscie uwazam ze irda to scierwo ale 65 nie ma bluethoota wiec lipa musisz sobie dawac rade, chyba ze masz troche pojecia to miedzi zasilanie irdy wystarczy zazwyczaj wpiac kondensator ok 1nF i gitara ... powodzenia smyku. Gonti Gsm BEST REGARDS
_________________
Gonti GSM
GSM 502 629 200
BEST REGARDS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Forum GSM Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group