Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

szukam..../

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Hardware / Software
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Sty 14, 2003 6:03 pm    Temat postu: szukam..../ Odpowiedz z cytatem

szkuam nastepujacych progsow:

novastorm / psygnosis - taka dosyc stara gra, polaczenie strzelanki z calkiem niezla muzyka i grafika video... normalnie miodzio dla mnie!

reason 2.0 / propellerheads - kombajn do tworzenia muzyki, wszystko w jednym - mixer, kompresor, automat perkusyjny, sampler, automat basowy....
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw Sty 16, 2003 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołącze się do poszukiwań.
Szukam dobrego programu muzycznego z prostym interfejsem i wieloma funkcjami, w którym można w miarę spokojnie bez problemów robic wlasne midy. Wystarczy mi tytuł, ale jak ktoś mógłby mi załatwić też się nie obrażę.
Ps. Karta dźwiękowa - Soundblaster live 5.1
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw Sty 16, 2003 6:18 pm    Temat postu: 2 programy Odpowiedz z cytatem

2 najbardziej mi znane tzw. sekwencery programowe
Cubase firmy Steinberg (Vangelis używa i ja miałem okazje, na początku na atari st miałem troche problemów ze zmianą instrumentu :>
oraz Cakewalk, którego ostatnio użyłem z braku tego pierwszego do wycięcia z mida kawałka do mojego telefonu jako dzwonek :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Sty 17, 2003 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozbi chyba znam taki program.... i chyba nawet moge go zalatwoic, chyba najprostszy program do robienia midow , nie wymaga zadnych keyboardow, ale midi potrafi obslugiwac..... nie pamietam nazwy , ale moge go zalatwic ... o ile moj wujek ma go jeszcze na kompie

sam niestety nie korzystam z interfejsu midi , bo nie mam zadnych klawiszy .... trackery jak narazie mi wystarcza!
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DJ Woogie



Dołączył: 30 Maj 2003
Posty: 5

PostWysłany: Nie Cze 01, 2003 1:42 pm    Temat postu: Re: szukam..../ Odpowiedz z cytatem

Basebox napisał:
szkuam nastepujacych progsow:


reason 2.0 / propellerheads - kombajn do tworzenia muzyki, wszystko w jednym - mixer, kompresor, automat perkusyjny, sampler, automat basowy....


to albo fruti lopsa najnowszego moge załatwić wpadnij na GG 1961501 lub djwoogie@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Cze 01, 2003 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fruity Loops Pro 3.56 mam juz od kilku miesiecy, ale nadal uwazam, ze nie ma to jak Cakewalk z doinstalowanym DXi.
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
DJ Woogie



Dołączył: 30 Maj 2003
Posty: 5

PostWysłany: Nie Cze 01, 2003 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmy nie widziałes chyba reason 2.0 w akcji najgorsze to ze zre procka i pamiec zastraszającym tępie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Cze 06, 2003 6:15 pm    Temat postu: Re: szukam..../ Odpowiedz z cytatem

DJ Woogie napisał:

to albo fruti lopsa najnowszego moge załatwić wpadnij na GG 1961501 lub djwoogie@wp.pl


thx woogie za pomoc... juz sobie skolowalem reasona... potezne narzedzie i chyba trudniejsze w obsludze niz flp... i fakt... zre pamiec jak cholera... juz przy ladowaniu podstawowego songa po 12 sek siada procek i wylacza sie wszystko heh... znaczy sie dobry program... trudny w obsludze ale dobry... a co z niego wycisnal fatboy slim i sonic mayhem no to ja kuzwa wysiadam

btw. mr dj masz jakies autorskie kawaleczki? z radosciom przeslucham...
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Cze 24, 2003 11:44 pm    Temat postu: Re: szukam..../ Odpowiedz z cytatem

[quote="Basebox"]szkuam nastepujacych progsow:

novastorm / psygnosis - taka dosyc stara gra, polaczenie strzelanki z calkiem niezla muzyka i grafika video... normalnie miodzio dla mnie!

hmm może to to??? 1 cd zaraz odpalę i zobaczę czy fajne

*****************************************************************************
* *
* NOVASTORM PC V1.0 *
* *
*****************************************************************************


Release Notes.


SPEED
=====

Novastorm usually requires no configuration and will automatically detect
the speed of the machine it is running on and set the frame rate
appropriately. Sometimes, however, this automatic speed detection is not
reliable. If you experience severe break ups in the sound, you may need to
override the automatic setting for a lower frame rate. You may do this by
starting Novastorm with one of the following commands:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Cze 27, 2003 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli to to o czym mysle (czyli taka strzelanka stateczkiem z wbudowanymi elementami wideo) to z checia poprosze pana Ire a zeby mi to przegral, a zwroce koszta cd.... btw. ira przeslij mi skrinszota z programu a wtedy juz bede na pewno wiedzial, bo z informaji o "spidzie" to jakos nic sie nie dowiem!
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Hardware / Software Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group