Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prywatnosc

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Gru 15, 2002 9:15 pm    Temat postu: Prywatnosc Odpowiedz z cytatem

Gdzie sie zaczyna a gdzie konczy prywatnosc? jak sie ma prywatnosc do stosunkow miedzyludzkich? Gdzie jest granica prywatnosci wsrod osob bliskich? Kiedy prywatnosc przeradza sie w izolacje lub skrytosc? Czy za szeroko rozumiana prywatnosc moze zaciazyc na zwiazku?
_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Gru 16, 2002 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prywatność jest to coś co dzieje się w głowie człowieka, i tylko od niego zależy ile tego co ma w głowie ujrzy światło dzienne. Nie ma granicy prywatności wśród osób bliskich zawsze może się okazać, że człowiek z którym żyło się parę(naście) lat jest zupełnie inny. A czy może zaciążyć na związku ??? To zależy tylko od drugiej osoby, ile ona chce wiedzieć, a ile wolałaby sie nie dowiedzieć i czy i kiedy zacznie jej to przeszkadzać.
Prywatność fizyczna dla mnie nie istnieje każdy ma to co ma, bo taki się urodził i każdy wie co on tam może mieć A to co w głowie to zmienne.
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Gru 17, 2002 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prywatność........ to wszystko zalezy .... z kim sie obcuje ..
sa ludzie ktorzy sa mi bliscy pomimo, ze mam kontakt znimi tylko przez siec i duzo o mnie wiedza, a sa tacy z ktorymi widiuje sie codzinne i sie wkurzam, gdy stanie gdzies blisko mnie. I tu sie nasuwa pytanie , blisko to znaczy ile ...?
kiedys widzialam taki smieszny podzial , ze do 15 cm podchodza tylko ososby najblizsze , potem chyba do 1m ,-rodzina , itd .. nie pamietam , niestety , gdzie to bylo .
i zgadzam sie z Rozbim , ze i tak nawazniejsza jest nasz wola , ile i komu chcemy o sobie powiedziec
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Gru 18, 2002 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i się zgodzę .. i nie zgodzę.

prywatność w związku IMHO powinna być powiązana z zaufaniem.
tzn .. owszem wiemy o sobie wszystko, bo wiemy za zgodą drugiej strony co ona ma w torebce a on jaki sms w komórce. ale należy pamiętać iż jeśli wiemy to po co mamy cały czas wiedzieć (czytaj zaglądać kontrolować itp) . i tutaj już pojawia się zaufanie..

mały bełkocić .. ale mam nadzieję że coś niecoś dotarło

podrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Sob Gru 21, 2002 1:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam zdanie Irka i potęguje

Zaufanie to podstawa związku. Jeśli zaczynasz kontrolować druga osobe to takie zachowanie najczęściej doprowadzi do obłedu i rozstania. Związek to nie ciągła kontrola to zaufanie kompromis wzajemna relaizacja i rezygnacja z rzeczy które się kiedys robiło jak się było samemu.


_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Gru 24, 2002 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popatrzcie jednak na ten problem z drugiej strony... co jesli prywatnosc przeradza sie w skrytosc? co jesli widzimy, ze druga osoba cos przed nami ukrywa albo po prostu odcina sie od nas? a przeciez nie mozna o nic nie pytac! to byloby lekcewazeniem! kiedys dzwonilam do chlopaka zeby pogadac i mimochodem zapytalam sie gdzie jest, ale sie cofnelam i powiedzialam, ze nie chcialam jednak o to pytac (by nie robic mu przesluchania) temu zrobilo sie strasznie smutno, ze nie obchodzi mnie gdzie jest, i ze w ogole jest mi wszystko jedno co on robi. Wiec pytam jeszcze raz: gdzie jest ta granica miedzy troska a brakiem zaufania?
_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group