Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wojna w Iraku.

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jesteś za tym, aby Amerykanie przeprowadzili operację wojenną w Iraku?
Tak
22%
 22%  [ 2 ]
Nie
77%
 77%  [ 7 ]
Niech robią co chcą.To mnie nie obchodzi.
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 9

Autor Wiadomość
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Mar 10, 2003 3:10 pm    Temat postu: Wojna w Iraku. Odpowiedz z cytatem

Temat na topie. Wg mnie wojna nie jest zadnym rozwiazaniem zadnego problemu, a Amerykanie szukaja chyba tylko guza. To że chodzi tu tylko i wylacznie o rope naftową pomine bo to chyba sprawa oczywista. Mimo calej powagi cala sytuacja zaczyna smieszyc kiedy slysze w widomosciach jak to amerykanscy wlasciciele restauracji wylewaja fransuskiego szampana na ulica w ramach bojkotu ich decyzji o zawetowaniu rezolucji, albo o tym jak to organizowane sa parady czy festyny (swoja droga przypominaja mi troche te za komuny, ale ja tylko zdjecia widzialem wiec moze sie nie znam), na ktorych Bush po raz kolejny upewnia obywateli swojego poteznego kraju, że staje on w obronie demokracji i pokoju na świecie. HAHAHA Kiedy to obejrzalem w telewizji malo co sie ze smiechu nie poplakalem. Jednak obywatele U.S.A. sa w wiekszosci za wojna ... coz to wszystko mowi. Znajac zycie i tak zaatakuja Irak niezaleznie od decyzji ONZ, jest jednak maly promyk nadzieji, ze do tego nie dojdzie, a nawet jesli to ze nie bedzie to poczatek III wojny światowej, o co modle sie do swojego Boga codziennie.
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
LdN
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 252
Skąd: Siedlce City

PostWysłany: Pon Mar 10, 2003 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś musi z Irakiem zrobić porządek. Przed II WŚ Francja i Anglia chciały zachować pokój kosztem Polski czy innych krajów, a wcześniej przymykały oko na zbrojenia Trzeciej Rzeszy. To tyle mojej opini na ten temat. Jestem za wojną w Iraku
_________________
PAMIĘTAJ !!! Nie jesteś naprawdę pijany,
jeśli leżąc na podłodze nie musisz się jej trzymać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Mar 10, 2003 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam sie nie znam na polityce .... ani na wojnach .. ale wiem jedno , jeszcze z zadnej wojny nigdy nie wyszlo nic dobrego ... i sie jej boje ... chociaz to bedzie daleko od nas .. to na pewno caly swiat odczuje jakies skutrki uboczne i dla nikogo nie beda one przyjemne .. a pewnie sami Amerykanie beda najbardziej żalowali ...
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Mar 12, 2003 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasciwie to jakby nie patrzac to w tym konflikcie (jakby nie patrzac rozpoczetym przez Amerykanow) to jednak U.S.A. jest agresorem, a Irak to sie raczej nigdzie nie wtraca i nikomu nie grozi. Ja mam nadzieje ze amerykanie dostana wreszcie mocno w dupe i sie wreszcie naucza nie wp**** nosa w cudze sprawy.
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
protas
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 221
Skąd: siedlce/wawa

PostWysłany: Pon Mar 17, 2003 6:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z żadnej wojny nigdy nie wyszło nic dobrego - z tym się zgadzam. Tylko jak postąpić w sytuacji, gdy brak interwencji może być jeszcze gorszy? Nie do mnie należy podjęcie decyzji i bardzo się z tego cieszę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Mar 19, 2003 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proszę oto komentarz

http://www.joemonster.org/article.php?sid=2031&mode=thread&order=0

i ja się podpisuję.
co to za sztuke zrobić poligon na słabszym - po tutaj chodzi tylko i wyłącznie o ropę.

np. w takiej kolumbi nikt się nie przejmuje co się tam dzieje a dzieję się
gorzej niż w iraku. ale tam nie ma ropy prawda ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Mar 20, 2003 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a się włos zjeżył na głowie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
protas
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 221
Skąd: siedlce/wawa

PostWysłany: Sob Mar 22, 2003 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robienie z Saddama niewiniątka, nękanego przez paskudnych Amerykanów jest raczej nie na miejscu. Nikt mi nie wmówi, że chodzi tylko i wyłącznie o ropę. Już prędzej uwierzę w spiskową teorię, jakoby celem Stanów miał być podbój całego świata arabskiego.

P.S. Nie ma ropy w Kolumbii? Ależ jest, to podstawa eksportu tego kraju, chyba tylko kokainy więcej stamtąd wypływa. Ale mniejsza o to, zostawmy narazie Kolumbię w spokoju. Może ma ktoś pomysł jak rozwiązać problem z Kaszmirem, Strefą Gazy, Al-Quaidą?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group