Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z Divixem

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Wto Gru 24, 2002 1:27 am    Temat postu: Problem z Divixem Odpowiedz z cytatem

Pomyślcie tęgie głowy nad rozwiązaniem takiego problemu:

Oglądam sobie divixia i po jakiś od 4 do 6 minut niknie dźwięk i pozostaje sam niemy obraz. By odzyskać dźwięk muszę wyłączyć „odplejarkę” i włączyć znów film. Startuje od miejsca gdzie zanikł głos i znów po 4 do 6 min niknie znów głos i sytuacje trzeba powtarzać.

Wiecie jakie to jest upierdliwe.

Dodam że wcześniej nie miałem tego typu problemu.

Co zrobiłem:

1. odinstalowałem kodeki
2. zainstalowałem nowe od początku
3. próbowałem różne playery


Wydaje mi się że wszystko powinno być cacy a nie jest dźwięk nadal się wyłącza

Uzywam Windy XP Pro. Może nie odinstalowałem jakiegoś kodeka. Choć sobie nie przypominam bym coś ostatnio instalował.

Mam nadzieję, że ktoś wpadnie na pomysł bo nei chce mi się instalować od poczatku systemu a kopię partycji jak zwykle z lenistwa nie zrobiłem
_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Gru 28, 2002 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrob backup'a i odinstaluj XP
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Czw Sty 02, 2003 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe bez tego wpadlem
odinstalowalem i zainstaklowalem ponownie drivery do AC3
_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group