Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Panic Room, Austin Powers in Goldmember, Tam i z powrotem

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Nie Paź 13, 2002 10:34 pm    Temat postu: Panic Room, Austin Powers in Goldmember, Tam i z powrotem Odpowiedz z cytatem

-! Panic Room - aaaaaaaa dobry! Jeszcze się boję ;)

-! Austin Powers in Goldmember - na początku myślałem, że będzie kaka...im bliżej końca tym bardziej mi się zaczał podobać, na koniec stwierdziłem "cholera to koniec!!!" A to taka fajna komedia ;) Po prostu jeśli ktoś lubi taki humor - pozycja obowiązkowa (Tom Cruise mnie rozwalił :D)

-! Tam i z powrotem - trochę nietypowo, bo to polski film! Ale co więcej to DOBRY film, tak tak, troszkę się tego nie spodziewałem, że w Polsce nakręcą jeszcze dobry film ;) I stało się Gajos zagrał znakomicie.

To tyle na razie.
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group