Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

studniowki

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Forum WWW
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw Sty 09, 2003 12:55 am    Temat postu: studniowki Odpowiedz z cytatem

a ja proponuje zalozyc stronke ze zdjeciami ze studniowek! byle jaka, zeby tylko pogrupowane bylo (szkola, klasa) ladny adres strony, a zdjecia ponazywane a nie tylko cyferki. FREKFENCJA GWARANTOWANA! (tzn. ze mozna umiescic reklamy i zbierac kase za nie)
_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
sstanczuk
Gość





PostWysłany: Sob Maj 13, 2006 10:29 pm    Temat postu: już ją robire Odpowiedz z cytatem

Idea już mi jest znana od dawna. Właśnie robie taką stronę , jest w trakcie testów, ale mam troche mało czasu na to i dlatego tak długo się to ciągnie...




PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH
Projektowanie dla firm i osób prywatnych. Jeśli chcesz efektownie zaistnieć w internecie to dobrze trafiłeś, moje usługi są tanie, szybkie i profesjonalne!!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Forum WWW Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group