Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co wybrac pentiuma czy athlona

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Hardware / Software
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Pią Sty 18, 2002 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeby sie nei rozpisywac. Chcialbym sie od was dowiedziec - opinie ale bez sciemy co jest lepsze athlon + plytka asus abit czy pentiumek na tej samej plytce. Kryteria Cena, glosnosc - slyszalem ze atlon potrzebuje smigla i to strasznie warczy. Mam kompa z ktiorym spie wiec czasem syga w nocy a na dodatek buczy mi smiglo od serwerka. Wiecie trzeba dbac o sluch i o jajka te napromieniowanie. Bo mi sie jakie E.T. urodzi w przyszlosci.Jesli mozecie prosze o opinie w tej sprawie znawcow tematu )

_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
LdN
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 252
Skąd: Siedlce City

PostWysłany: Pią Sty 18, 2002 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poleciłbym Ci Athlona. Jest naprawdę wydajny. Mój brat, który tworzy grafikę 3D (3DStudiMAX) porównywał Athlona z P4 i wszystko przemawiało na korzyść produktu AMD.

_________________
PAMIĘTAJ !!! Nie jesteś naprawdę pijany,
jeśli leżąc na podłodze nie musisz się jej trzymać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sob Sty 19, 2002 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uhm..mam Athlona XP +1500 i mam go z takim ładnym dużym wiatrakiem, jest on duży i dzięki temu wolniej się kręci i jest w miarę cichy (komputer chodzi non stop mogę spać). Co do wydajności to mam mieszane odczucia, tak czy inaczej za takie pieniądze na pewno się nic lepszego nie kupi, polecam. DivXy można szybko kodować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Upior
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 06 Cze 2001
Posty: 189
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Sty 21, 2002 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, oczywiście, kodowanie DivXów jest zdecydowanie najważniejsze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Sro Sty 23, 2002 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coż na razie z przyczyn finansowych założyłem sobie celerka 1 Ghz - myślę ze do zastosowań domowych bede zadowolony. Dzieki wam za rady. Przydadzą się w przyszłości. Jak na razie obstaje na starej płycie z nowym prockiem.

_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Hardware / Software Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group