Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kolejny blad

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Technika i phpBB
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Wto Sie 28, 2001 3:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołączył: Aug 28, 2001 (16.28 wiadomości dziennie)
Wiadomości: 2 (0.13% całości)

czy ktos widzi tu niezgodnosci?
text ten pochodzi z wlasciwosci uzytkownika.
ciekawe czy ktos polasi sie na to aby taki blad naprawic (wydaje mi sie ze szkoda siedzenia )

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Wto Sie 28, 2001 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest błąd. Jeśli ktoś napisał 2 wiadomości przez godzinę, ma średnią 48 wiadomości dziennie. Nikogo to nie dziwi oprócz ciebie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Sro Sie 29, 2001 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ja myslalem ze on to liczy ile na dzien a nie ile na godzine
ale w sumie skoro sie napisalo 2 posty to jak mozna miec srednia 16?
skrypt jakos to liczy, ale jakos dziwnie.

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Sro Sie 29, 2001 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(parafrazując)

ale w sumie skoro się przejechalo 20 kilometrów, to jak można mieć średnią 60 na godzinę?

prędkościomierz jakoś to liczy, ale jakoś dziwnie.

P.S. No weźmie takie bydlę, włączy się na linię i nawet nie powie przepraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Sro Sie 29, 2001 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe -> ps
no ale tutaj nie powinno liczyc predkosci pisania postow ( i przeciez srednia nie powinna byc wieksza od ilosci poza tym napisane jest jak wol: ilosc / dzien. czyli powinien podliczac to codziennie a nie wypisywac glupoty, bo z tego by wynikalo ze jak o 1 w nocy napisze 10 postow to mam tam jakas srednia, a o godzinie 23 tego samego dnia mial bym juz inna, prawda? wiec nie liczy ilosci postow/dzien.

ps. a ja juz wiem kto to mowi... poznaje po glosie ...

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...

[ Ta wiadomość została zmieniona przez: vibo dnia 2001-08-29 12:29 ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Sro Sie 29, 2001 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale tutaj nie powinno liczyć prędkości przemierzania kilometrów, tylko ilość. I przecież średnia nie może być większa od ilości. Poza tym napisane jak wół: kilometry/godzinę czyli powinien podliczać co godzinę, a nie wypisywać głupoty, bo z tego by wynikało, że jak o 13:01 przejadę 10 kilometrów to mam jakąś tam średnią (10 km/minutę to 600 na godzinę, o ja!), a o 13:23 miał bym już inną, prawda? Więc nie liczy ilości kilometrów na godzinę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

P.S. Panie Jurku, szkoda sobie szarpać nerwy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Pią Sie 31, 2001 2:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyznaje racje bo juz wlasciwie zrozumialem o co chodzi z tym "predkosciomierzem do postow" i nawet nie chce mi sie dalej ciagnac tego tematu.

ps. no to rozlaczamy sie.

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Technika i phpBB Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group