Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Internet

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2001 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cz nie zauwazyliscie ze uzywanie internetu moze prowadzic do osamotnienia/zamykania sie w sobie/utraty kontaktu z najblizszymi? (jak to ktos kiedys stwierdzil -> internet umozliwia ci, ze poznasz czlowieka zza oceanu, a nie bedziesz znal swego sasiada zza sciany... smutne to.)
to jacy staja sie inni w tym nierzeczywistym swiecie... na codzien sa mili/spokojni a w sieci staja sie agresywni, pewni siebie, anonimowosc daje im mozliwosc pokazania swojego drugiego ja? pozwalaja uwolnic swoje rzadze, "wyszalec sie", umozliwia latwa segregacje - ignore
polecam test na uzaleznienie http://www.infoholizm.prv.pl/
no coz wszystkiego nalezy uzywac z umiarem...
internet nie zastapi rzeczywistosci. literki, usmieszki nie oddaja w pelni tego co ton wypowiedzi, mimika twarzy... no i bliskosc czlowieka, latwiej jest cos napisac niz powiedziec komus w twarz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bejo
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 11 Cze 2001
Posty: 133
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2001 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w pełni się z tym zgadzam (przykład: wendlinka)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2001 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza sie. Ludzie w sieci potrafia byc agresywni i mowic rzeczy, ktorych nie potrafiliby powiedziec w twarz. Ja jestem tego najlepszym przykladem. To siec (glownie) popsula stosunki z jednym moim znajomym, z ktorym w necie nie moglismy sie dogadac... Ale z kolei poznalam tu wielu ludzi, z ktorymi teraz bdb zyje w realu i jest mi z tym dobrze. W tym momencie siec jest tylko miejscem do umawiania spotkan, a nie do spotkan i tak powinno byc. A czasem z tych spotkan moze wyjsc cos wiecej... i wtedy kto mi powie, ze siec prowadzic do osamotnienia/zamykania sie w sobie/utraty kontaktu z najblizszymi? Moze Ty, Pycie? hiehie

_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2001 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaa... w necie latwo jest sie stac kims zupelnie innym. a co do znajomosci z ludzmi... niektorych ludzi poznalam w sieci, a jestesmy obecnie przyjaciolmi w realu. z niektorymi znam sie od dziecka, ale net sprawil, ze nie potrafimy pogadac ze soba szczerze twarza w twarz.... problemy, ktore sie tworza miedzy nami, zalatwiamy na ircu, co wcale nie prowadzi do ich rozwiazania, a wrecz przeciwnie... jest coraz gorzej. niegdys - prawie siostry. nierozlaczne, zgodne, oddane sobie wzajemnie. obecnie - w rzeczywistosci kumpelki (tylko!), w necie - przyjaciolki. nasza cudowna wiez przerodzila sie w znajomosc internetowa... koszmar.

net oddala ludzi od siebie wzajemnie...

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
domi
mały gadatek


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 92
Skąd: wiocha SiedlYce łelkam tu

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2001 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmmmm..........

Przez net poznaje sie multum ludzi.Niektore przeradzaja sie w kolezenstwo,inne w przyjazn,a jeszcze bardziej zazyle znajomosci w jakies uczucie.Dlaczego w "jakies" ? Nie wierze w milosc przez net, ktora oparta jest tylko i wylacznie na kontakcie przez-jak to nazwe-kable.Doswiadczylam tego i to nie jest takie fajoskie.
Przez poznawanie i obcowanie z nowymi ludzmi w necie mozna sie odmienic na dwa sposoby.Albo stac sie zamknietym w sobie, naprawde zyjac tylko w swoim swiecie wirtualnym, pelnym literek skladajacych sie na nicki i zdawkowe wypowiedzi, badz stac sie odwazniejszym i bardziej pewnym siebie w swiecie rzeczywistym.Mnie net zmienil bardzo, co mogly zauwazyc najblizsze osoby...

_________________
.sprzedawczyni SKAfandrów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
ania 18



Dołączył: 14 Lip 2001
Posty: 45

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2001 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bejo odwal sie ode mnie ok?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2001 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm net uzaleznia. to fakt. jak papierosy, jak alkohol, czy jak np seks (co niektorzy ) ale czy oznacza ze jest be ? nie.
ja mialem takieo okresy ze przed kompem grajac w muda (tak to gra.. ale gra specyficzna) potrafilme siedziec 12 godz. ciagle ale teraz potrafie do inetu podejsc z dystansem.

a czy powoduje zamkniecie w sobie? tez .. jesli czlowiek nie jest madry rozwazny.. nie ma glowy. ja przez inet poznalem tez troche ludzi (mowie o fizycznym spotkaniu a nie jak co niektorzy o przyjacielach ktorych znaja tylko z maili badz z irca)

a Ty beju nie mow hop. twojs siostra coraz czesciej ot tak przychodzi do gaci. moim zdaniem zaczyna polowac na faceta wiec .. moze zmienisz zdanie niedlugo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ania 18



Dołączył: 14 Lip 2001
Posty: 45

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2001 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otóz kochany Irku na faceta nie musze polowac,wierz mi A do gaci przychodze tylko w piatek(czasami) bo Lam siedzi sam i mu nudno dotrzymuje mu towarzystwa A tak przy okzaji nie pamietasz ze ostatnio doszlismy do wniosku ze to Ty przychodzisz wtedy kiedy ja jestem to cos znaczy... oj Irku Irku hihihi

A co beju do Ciebie to niestety nie moge siedziec cały czas przy necie bo jak Ty wpadniesz do domu to mało mnie nie zabijesz,tak bardzo chcesz siasc przy kompie mimo iz w pracy tez nie zadko zagladasz na irca:) wiec nie moów o kims skoro sam zachowujesz sie jeszcze gorzej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bejo
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 11 Cze 2001
Posty: 133
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2001 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sluchaj wendlino! ja w pracy to pracuje a nie siedze na sieci, no moze sporadycznie. A ty siedzisz przez caly dzien (i niekiedy tez noc!)i tylko dupa ci rosnie, zadnego pozytku z ciebie, i chcialem zauwazyc, ze pracuje po to bys ty, panno, mogla kozystac z tego zasranego internetu o ktory jest tylko klotni! Wiec uszanuj to i mnie nie denerwuj, bo jak mnie wkur... to pozbawie cie anteny i juz nie oddam, wiec pomysl nad tym co mowisz.
Skonczylem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2001 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tiaa moim zdaniem brak faceta. jakby go miala to by na niego narzekala a nie na brata ktory ciezko pracuje. po prostu trzeba Anie bzyknac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Upior
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 06 Cze 2001
Posty: 189
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2001 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie! Może któryś z kolegów zająłby się tym problemem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bejo
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 11 Cze 2001
Posty: 133
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2001 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem nawet w stanie doplacic :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
ania 18



Dołączył: 14 Lip 2001
Posty: 45

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2001 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmm.... alez wy wszyscy jestescie zabawni!bzykajcie sie sami,a od moich spraw intymnych z daleka.A ty bejo nie kreuj sie tu na wzorowego brata który pracuje na to zeby siostra mogła siasc przy kompie,bo to jest smieszne...!!!! skonczylam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2001 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mina: net oddala, cio?...

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2001 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie macie powazniejszych tematow `chlopcy` wam tylko jedno - bzykanie w glowie. eh zycie, zycie. A ty beju widze, masz jakis kompleks na puncie siostry, nie wiem co ona Ci musiala zrobic ? A moze na odwrot ? eh. Szkoda mi na to slow. Co do tematu. Tak irc uzaleznia. czy ja jestem uzalezniony ? heh. i tak i nie glowny, podstawowy powod siedzenia na ircu - NUDA. tak tak to ona to jej wina Jak sie ma cos do roboty to naprawde mozna bez sieci zyc i to calkiem przyjemnie Poza tym mozna czasem naprawde milo spedzic czas ze znajomymi. A Dzieku temu poznalem pare fajnych osob z ktorymi czasem spotykami IRL spotkania w veronie, na trawce, grille, itp...to jest to )) mi tego ciagle za malo Reasumujac kazdy stwierdzil, ze poznal nowych ludzi, to jest chyba bardzo pozytywne Czasem sie jakas milosc zdazy Nie jedna zreszto )))))

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
domi
mały gadatek


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 92
Skąd: wiocha SiedlYce łelkam tu

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2001 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

julin: e...?

_________________
.sprzedawczyni SKAfandrów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2001 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yhm...

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
domi
mały gadatek


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 92
Skąd: wiocha SiedlYce łelkam tu

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2001 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm...czyzby jakies aluzje do mnie? bitte i bitki wolowe wyjasnij mi ło co czlapie?

_________________
.sprzedawczyni SKAfandrów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2001 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mow, ze nie wiesz...

p.s: skup sie!

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
domi
mały gadatek


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 92
Skąd: wiocha SiedlYce łelkam tu

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2001 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wiec aluzje do mnie...milo mi...

_________________
.sprzedawczyni SKAfandrów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2001 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aluzje, jak aluzje... raczej prawda. wiadomo, co jest grane nadawane...
o rany, rany (jestesm niepokonany! hip-hop bez reszty oddany ).....

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
domi
mały gadatek


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 92
Skąd: wiocha SiedlYce łelkam tu

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2001 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo mi przykro ze roztrzasamy to na forum.
bardzo...

_________________
.sprzedawczyni SKAfandrów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group