Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nauka!

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 1:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie...temat na czasie...jako, że zaczęła się szkoła...dlaczego warto się uczyć ? Ja właśnie stoje na rozstaniu dróg...nie wiem czy ciągnąć to dalej czy nie ? Co o tym sądzicie! Głównym powodem dla którego chcę rzucić jest lenistwo

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ania 18



Dołączył: 14 Lip 2001
Posty: 45

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lenistwo powiadasZ? ja chyba wypowiem sie jak stara baba:" ucz sie bo bez nauki nie ma przyszlosci"

_________________
W e N d L i N k A

[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ania 18 dnia 2001-09-04 11:47 ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakos mnie nie przekonałaś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mlodybog



Dołączył: 30 Sie 2001
Posty: 7
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yagg: i cale zycie bedziesz niewyksztalconym cieciem??? chyba kiepskie perspektywy, a poza tym nie ma nic lepszego do roboty
przeciez ze studiami wiaza sie najlepsze chwile w zyciu: zabawa, kobiety, sex, roc'n'roll!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mlody: tak, szczegolnie zaoczne w siedlcach...a co do tego ciecia to masz racje niestety
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mlodybog



Dołączył: 30 Sie 2001
Posty: 7
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yagg: mozesz zawsze rzucic to w pizdu i zaczac od poczatku 1 rok dziennych np. w Krakowie, znam wielu, ktorzy tak zrobili i teraz oprocz zdobywania wiedzy zajebiscie sie bawia!!!! Siedlce to zasrana dziura i studia tu to raczej koszmar
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
domi
mały gadatek


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 92
Skąd: wiocha SiedlYce łelkam tu

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest dobry pomysl z tym co zaproponowal mlodybog, popieram!Ja zamierzam sie uczyc,by miec taka prace, w ktorej bede sie spelniala i bede ja lubic.A do tego oczywiscie sa potrzebne studia i te sprawy.Ale yag,jesli jestes nie zadowolony z tych w Siedlcach ,po prostu probuj gdzie indziej!

_________________
.sprzedawczyni SKAfandrów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
pogus
mały gadatek


Dołączył: 16 Sie 2001
Posty: 75
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mlodybóg miał na myśli, że kiepawo jest studiować w miejscu zamieszkania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
pogus
mały gadatek


Dołączył: 16 Sie 2001
Posty: 75
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do ciebie Yagoda, to troszkę Cię rozumiem. Szkoda, że nie zacząłeś studiować gdzieś z dala od domu od razu po ogólniaku. Mi się co prawda do końca też nie udało, ale te 2 lata mieszkania w Gdańsku bardzo dużo mi dało, mnóstwo się nauczyłem! Nawet nie próbuj przerywać nauki, lepiej zacznij drugi fakultet dziennie!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
domi
mały gadatek


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 92
Skąd: wiocha SiedlYce łelkam tu

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem...i sama nie kcialabym za nic zostac w siedlcach i uczyc si etu dalej...

_________________
.sprzedawczyni SKAfandrów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siedlce? nie... ale trza sie uczyc, zeby nie byc:
a. cieciem
b. żulem
c. kioskarzem, ktory pyta sie czy tabake sie wciaga czy pije (takie i lepsze pytanka odnosnie tabaczki padaja w kazdym siedleckim kiosku)
et cetera...
trzeba sie uczyc, zeby pozniej nie znalezc pracy i by byc bezrobotnym, ale z uczuciem dobrze spelnionego obowiazku ukonczenia jakiejs tam uczelni.
zawsze mozna pojechac do wenezueli (badz tez brazylii) i pograz z deka w telenowelkach a la paciuro-ziamore. to te jest wyjscie... i z dala od siedliska siedleckiego... no, no, zastanowie sie nad tym i rzuce w diably te cala krUlUFke!

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
protas
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 221
Skąd: siedlce/wawa

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2001 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na poczatek slow kilka odnosnie poprzedniego posta - po pierwsze, zapewniam cie julinko, wsrod studentow znajdzie sie wiele osob, ktore mozna okreslic mianem wymienionego przez ciebie "zula"

ok, dlaczego warto studiowac? oto moja krotka opinia - studia sa fajne. takie zdanie wyrobilem sobie przez dwa lata spedzone na uniwerku i raczej go nie zmienie.
leniwa ze mnie istota, wrecz cholernie leniwa. mimo wszystko nie dalbym sobie spokoju z nauka z powodu lenistwa. zwlaszcza ze wcale nie idzie na to duzo czasu, a jak fajnie sie toczy tzw. zycie studenckie.. bedzie co opowiadac wnukom

to chyba oczywiste, ze sam fakt posiadania wyksztalcenia nie daje gwarancji otrzymania interesujacej, dobrze platnej posady. to tylko ulatwienie. chociaz nikt nie zaprzeczy, w polaczeniu z innymi "blahostkami" typu praktyczne umiejetnosci, dobra prezencja, itp. moze sie przydac



jeszcze jedno... studia poza siedlcami - tak! rzucenie siedlec w cholere - NIE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group