Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

p2p

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> MuZYka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Lip 24, 2001 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

direct connect - hm ciekawa koncepcja, min okreslona wielkosc aby sie podlaczyc.
mozna tworzyc w ten sposob fajne huby.

audiogalaxy - jest pod linuxa - duzy plus (kto z was karzysta na serwie w gaciach z tego ?)
morpheus - fajny wyglada

czego jeszcze uzywacie ?
cos dobrze sie sprawuje do warezow ? divixow ?itp ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Upior
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 06 Cze 2001
Posty: 189
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Lip 24, 2001 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja używam od kilku tygodni klienta Gnutelli: BearShare 2.2.6 i nawet sobie chwalę. Co prawda zupełnie nie nadaje się do szybkiego wyszukiwania plików natychmiast po jego odpaleniu (modemowcy mogą od razu podziękować), ale po ok. 15 min na stałym łączu (co prawda cholernie szybkim ) osiąga niezłe możliwości. Oczywiście znajduje nie tylko mp3. Aha, dobrze radzi sobie z firewallem, czego niestety nie mogłem uzyskać przy AudioGalxy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sro Lip 25, 2001 5:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja korzystam z audiogalaxy i w gaciach i w domu
czyli jade na 2 konta. musze przyznac, ze naprawde dobrze toto dziala znalezc mozna naprawde wszystko. tylko ostatnio coraz wiecej, jak to upior powiedzial papki blokuja, czyli britnej, bsb, czy takie tam, ale mozna przezyc spokojnie i bez tego
ogolnie polecam AG, szczegolnie pod linuxa na szybkim laczu
co do morfeusza - nie dziala u mnie!!!

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> MuZYka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group