Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

forum ??? #siedlce ?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> #siedlce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Maj 27, 2001 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy to jest dobry pomysł ??? irc i siedlce. w sumie i tutaj i tam rozmawia się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Nie Maj 27, 2001 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wyborny pomysł. Dlaczego? Bo czasami ktoś chciałby coś przedyskutować ze wszystkimi użytkownikami kanału, lub też z operatorami, a wiadomo, że nie zawsze wszyscy są obecni. Zakładam także forum #siedlce-opers, dostępne tylko dla operatorów kanału, do głosowań na nowych operatorów oraz rozstrzygania spraw organizacyjnych. Proszę operatorów o rejestrowanie się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Chlorek
mały gadatek


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 50
Skąd: lost in space

PostWysłany: Nie Maj 27, 2001 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem czy to jest dobre czy złe, nie wnikam w to za bardzo. Czasami tu wpadam, a czasami nie. Sam nie wiem co ja tu robię. I tak mnie tu nikt nie toleruje, a co dopiero mówić mam o lubieniu.
Moje zdanie i tak się nie liczy... :'(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szpaki
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 163
Skąd: Alpha Station

PostWysłany: Pon Maj 28, 2001 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie, to mogłoby wypalić, tylko należy włożyć w forum trochę pracy i przede wszystkim musi ono być "powszechne". Nie potrzebuje forum dla 9-15 użytkowników, bo w takiej grupie można się spotkać bez problemu na IRC. Ale dla kanału #siedlce to forum może być niezłym dopełnieniem, szczególnie, ponieważ topiki są często zmieniane. Mam propozycję do Lama: może problemy do dyskusji ogłaszane na topiku #siedlce mogłyby być automatycznie dodawane na forum, wtedy dyskusja nieco rozciągnęłaby się w czasie i powszechności. Także kolejna propozycja: w greet któregoś z botów należy dodać informację o forum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Maj 28, 2001 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forum to ludzie. jeśli nikt nie będzie chciał pisać to i greet nie pomoże. na irc.siedlce.pl zrobiłem linka więc może troche urcujących zacznie się tutaj też udzielać (jeśli będą mieli taką potrzebę)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Pon Maj 28, 2001 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Szpaku, odnośnik do tego forum jest umieszczony na stronie http://irc.siedlce.pl/, więc z dostępnością jest nieźle. Zresztą jeszcze zobaczymy jak to będzie z oglądalnością i innymi metodami reklamy na kanale. Ja osobiście liczę na zwiększenie komunikacji między rzadko pojawiającymi się, lub pojawiającymi się w różnych porach opami na #siedlce-opers. I nie, nieprawdą jest, że łatwo jest zebrać 15 opów naraz na kanale. Co więcej, to się nigdy nie zdarza. Osobiście myślę, że lista mailowa docierałaby lepiej i szybciej do operatorów niż takie forum, na które trzeba pamiętać, aby wejść (chyba, że sobie ustawisz stronę startową ), ale z drugiej strony ludzie (czytaj lamerzy) zdecydowanie wolą takie rzeczy przez www.

To jest dobre. To nam wyjdzie. (R)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Pon Maj 28, 2001 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Pon Maj 28, 2001 2:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż za optymizm... Ja nie byłbym w stanie wykrzesać z siebie takiej dawki pozytywnej energii, a zwłaszcza umieścić jej w tak krótkiej przecież wiadomości.. Podziwiam i gratuluję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szpaki
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 163
Skąd: Alpha Station

PostWysłany: Pon Maj 28, 2001 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Lamie!
Nie wiem dlaczego, ale odczułem, że potraktowałeś mnie nieco jak brzdąca, który nie wie co pisze. Mimo wszystko, poparłeś mnie w swojej wypowiedzi .
Cytat:
forum to ludzie. jeśli nikt nie będzie chciał pisać to i greet nie pomoże. [...] troche (i)rcujących zacznie się tutaj też udzielać (jeśli będą mieli taką potrzebę
- IRA Mniej więcej o to mi chodziło. Po prostu chciałem zwrócić uwagę na fakt, że jeżeli nie będzie o tym mowy to nikt nie będzie wiedział o forum. Greet to tylko Propozycja. Następnie, nie chodziło mi tylko o 15 opów, ponieważ nie jestem zaaferowany i podniecony tym, że masz siedlce-opers, chociaż sam powiedziałeś (cytuję)
Cytat:
Osobiście myślę, że lista mailowa docierałaby lepiej i szybciej do operatorów niż takie forum, na które trzeba pamiętać, aby wejść (chyba, że sobie ustawisz stronę startową ), ale z drugiej strony ludzie (czytaj lamerzy) zdecydowanie wolą takie rzeczy przez www.
Nieźle to ująłeś, po prostu dla piętnastu "lamerów" nie warto robić forum, które zajmuje:

  • przestrzeń
  • moc obliczeniową
  • łącze

zawsze na #siedlce czy innych kanałach znajdzie się 9-15 "lamerów" ( ), którzy wyrażą swoje opinie na temat, który chcę przedyskutować. Nie uchwyciłeś natomiast celu mojej wypowiedzi:

Wiadomości na tym forum mogą dotrzeć do większego grona zainteresowanch, szczególnie topiki warte dyskusji z kanału #siedlce. Tylko niech "lamerzy" o tym wiedzą.




_________________
Szpaki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
gsl



Dołączył: 30 Maj 2001
Posty: 23
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro Maj 30, 2001 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

On 2001-05-27 23:03, IRA napisał:
czy to jest dobry pomysł ??? irc i siedlce. w sumie i tutaj i tam rozmawia się.

Może jestem cholerny optymista, ale jestem zdania ze to forum zdechnie tak jak zdechla lista siedlce-pl, tak jak zdechła lista dyskusyjna bezdusznych i pare innych list w ktorych sie udzielalem (bynajmniej nie zmojej winy pozdychały), ale skoro wam sie CHCIAŁO to pomysł jest ogólnie całkiem niezły
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Sro Maj 30, 2001 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będę chamski:

Szpaku, naucz się czytać.

To tyle ode mnie. Kurde, a ja myślałem, że to ja mam manię prześladowczą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szpaki
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 163
Skąd: Alpha Station

PostWysłany: Sro Maj 30, 2001 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lamie: Jesteś chamski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Sro Maj 30, 2001 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie pax pax miedzy chrzesciany to forum ludzi inteligentnych nei ma co sie sprzeczać i wymyślać sobei różne przywary. Pewne kwestie należy zawsze przedyskutować i pamiętać że IRC to nie koniec świata. Kultura przede wszystkim, mamy tu dyskutować a nie się zapieniać.

_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sro Maj 30, 2001 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no moim zdaniem profanacja!
jakim cudem szpak sie podpisuje pPp - smiech na sali )))))))

nie dosc, ze dal popis debilizmu, biedne dziecko

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Sob Cze 02, 2001 3:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważ Yagu, że przejmujące #siedlce sesje Chlorka też podpisują się pPp. Dla nich nie ma rzeczy świętych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sob Cze 02, 2001 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle, ze to co zostalo z tak zwanego nołnejmu i pare osob z łoceesu sie tym zainsteresuje i ich zhaczy.

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Sob Cze 02, 2001 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nonejmy i łoceesy do nich przystąpią, a wtedy -e- ich schaczy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
swider10



Dołączył: 20 Cze 2001
Posty: 25
Skąd: siedlce

PostWysłany: Sro Cze 20, 2001 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On 2001-05-27 23:03, IRA napisał:
czy to jest dobry pomysł ??? irc i siedlce. w sumie i tutaj i tam rozmawia się.

Siedlce trza unowoczesniac, otwierac im okno na swiat, ale czy koniecznie Irc-em - nie wiem.

_________________
mogę się mylić, jestem jeszcze młody
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> #siedlce Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group