Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Boty spamowe

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> #siedlce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szpaki
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 163
Skąd: Alpha Station

PostWysłany: Nie Cze 10, 2001 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio dużo jest na kanale botów spamujących. Wiem, że to znaczy, że kanał staje się coraz bardziej popularny, ale jest ogólnie wiadomo, że spamboty są nieporządane. Proponuję, aby napisano tclkę antyspamową (ew ściągnięto taką) i załadowano ją do bota, przy czym jeszcze mogłaby ona zapisywać hosty, w razie HISa ew shella. Należy wysłać ostrzeżenie do delikwenta z groźbą wysłania logów i adresu do k-linowania. Jeżeliby takowy nie przestał spamowania, czyli pojawił się drugi raz na kanale, należy założyć bana i skilować go przez IRCopa. Nie wiem, czy to nie jest zbyt drastyczne, może wytarczy tylko ban...

_________________
Szpaki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Chlorek
mały gadatek


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 50
Skąd: lost in space

PostWysłany: Wto Cze 12, 2001 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ssiesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
swider10



Dołączył: 20 Cze 2001
Posty: 25
Skąd: siedlce

PostWysłany: Sro Cze 20, 2001 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

On 2001-06-10 11:30, Szpaki napisał:
Ostatnio dużo jest na kanale botów spamujących. Wiem, że to znaczy, że kanał staje się coraz bardziej popularny, ale jest ogólnie wiadomo, że spamboty są nieporządane. Proponuję, aby napisano tclkę antyspamową (ew ściągnięto taką) i załadowano ją do bota, przy czym jeszcze mogłaby ona zapisywać hosty, w razie HISa ew shella. Należy wysłać ostrzeżenie do delikwenta z groźbą wysłania logów i adresu do k-linowania. Jeżeliby takowy nie przestał spamowania, czyli pojawił się drugi raz na kanale, należy założyć bana i skilować go przez IRCopa. Nie wiem, czy to nie jest zbyt drastyczne, może wytarczy tylko ban...



Ja sie zgadzam i w to wchodze. Spam trzeba tępić, nawet drastycznie. Podpisuje sie rekami, nogami i uszami.


_________________
mogę się mylić, jestem jeszcze młody
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
LySyy



Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 9
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Cze 20, 2001 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swider co Ty gadasz, napisales to samo. Chyba nie wiesz o co chodzi i cos piszesz. Zamknij sie bo Cie skopie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> #siedlce Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group