Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

co trzeba zrobić

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Technika i phpBB
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Maj 27, 2001 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim skromnym zdaniem
1. grafiki (krzykliwe) podmienić na polskie i nasze
2. poprawić literówki i nieprzetłumaczone rzeczy takie jak "Post New Topic in:" które właśnie widzę na górze.
3. hmm można też usunąć/podmienić np. na numer telefonu pole we właściwościach użytkownika ...

co jeszcze ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Nie Maj 27, 2001 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo literówek, mogę się tym zająć w sumie, wiesz, że mam zboczenie i to lubię

Poza tym co zauważyłem:

  • uśmieszki są kretyńskie
  • mam w ustawieniach zaznaczone wyłączanie uśmieszków, ale to działa tylko dla wiadomości w forum, przy pisaniu prywatnych wiadomości muszę za każdym razem klikać w "Wyłącz Uśmieszki"
  • guzik "New topic" jest umieszony w dzikim miejscu, trzeba dać taką opcję pod listą tematów
  • zamiast "Siedlce - Forum" (zrobiłem to bo najsensowniejsze mi się wydało) powinno być normalnie Forum Siedleckie albo jakieś Forum miasta Siedlce, ale ten idiota sam dodaje Forum na końcu
  • jakoś trzeba przeorganizować fora w kategoriach, #siedlce-opers przed handlowe.

To tyle na teraz, idę oglądać wypociny innych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Technika i phpBB Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group