Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Projekt Zalewu 'Muchawka' w Siedlcach

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Zgłoszenia nowych forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gala



Dołączył: 28 Paź 2004
Posty: 4
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Lis 02, 2004 10:44 am    Temat postu: Projekt Zalewu 'Muchawka' w Siedlcach Odpowiedz z cytatem

Hej, jestem studentką V roku architektury krajobrazu. Robię pracę magisterską w Siedlcach, a dokładnie projekt zagospodarowania naszego zalewu. Mam już kilka pomysłów, chicałabym jednak zrobić coś naprawdę dobrego, dlatego też potrzebuję waszej pomocy, waszych opinii. Tzn. może macie jakieś pomysły, sugestie, którymi chcielibyście się podzielić, a ja mogłabym to uwzględnić w moim projekcie. Obustronna korzyść gwarantowana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gala



Dołączył: 28 Paź 2004
Posty: 4
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Lis 10, 2004 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, chyba przyjdzie mi rozmawiac z sobą samą!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Timea
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Sie 2001
Posty: 323
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Lis 17, 2004 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy: wypuścić wodę z zalewu i zrobić coś żeby tak nie śmierdzial
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
gala



Dołączył: 28 Paź 2004
Posty: 4
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Lis 17, 2004 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, to napewno jest pewien problem. Jednak jest szansa aby to sie zmieniło - poprostu wymaga renowacji. Przypuszczalnie zajmie się tym miasto.
Ja jednak chciałabym się skupić przede wszystkim zagospodarowaniem wokół zalewu, tzn. uporządkowaniem tego terenu. Chciałabym zrobić coś aby zalew mógł być miejscem bardziej atrakcyjnym.
Na początek :1.usunąć okropne białe przebieralnie i WC, można by je jakoś ukryć aby nie były tak widoczne, 2. może dla urozmaicenia poprowadzić jakiś strumyk lub wysepki, plaże piaszczyste, kamieniste i trawiaste. 3. zaprojektować zaplecze spotrowe 4. zrobić coś z harcówką, ciągi piesze i rowerowe...

Może kiedyś coś rzuciło wam się w oczy, a można by coś podobnego zrobić nad zalewem, jakaś nowa dyscyplina sportowa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Gru 17, 2004 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak widac zainteresowanie siedlczan jest wprost powalające .. wiec może przenies projekt do Białegostoku, też mamy taki niewiadomo jaki zbiornik wodny .. czasami nawet można z niego krzystać latem .. ale z tego co wiem, to caly czas jest to jedna wielka zaniedbana dziura ..

generalnie pomysl popieram , choć nie jestem z siedlec i moge sie zalozyć ze jak w koncu ktos z tym zalewm zrobi porzadek to sie wszycy beda cieszyc , nie wazne co wymyslisz
więc daj se z ludzikami na luz i pusc wodze fantazji
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gala



Dołączył: 28 Paź 2004
Posty: 4
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Gru 17, 2004 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety. .....

Ale tu nie tylko chodzi o projekt dla siedlczan, ale tez o moja prace magisterska... chcialabym aby to byla dobra praca i pomyslalam ze fajnie by bylo o tym pogadac...Np. moja kolezanka robi projekt w Kazimierzu i jest duze zainteresowanie na forum, ale to sa Siedlce ...
Niewazne, i tak juz przestalam czekac na jakikolwiek odzew, przeciez i tak poradzilabym sobie. Dzieki i pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Zgłoszenia nowych forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group