Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ktokolwiek widzał, ktokolwiek wie...

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gsl



Dołączył: 30 Maj 2001
Posty: 23
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Lut 13, 2004 1:52 pm    Temat postu: Ktokolwiek widzał, ktokolwiek wie... Odpowiedz z cytatem

Witam.

Poszukuję informacji o pewnym miłym Panu (oczywiście z siedlec) z którym kontak urwał mi się jakieś 2 miesiące temu.
Ten Pan to:
Grzegorz Szostak
greyg.com lub Studio Greyg albo podobnie.
Ponoć mieszka(ł) lub ma(miał) biuro gdzieś w okolicy Nepki (to był cytat ).

Jak już wspomniałem od dwóch miesięcy nie moge sie z tym Panem skontaktować "drogą elektroniczną", a niestety nr komóry mi wcieło. Chętnie bym się dowiedział czy ten Pan ulotnił się na stałe, zwiną działalność czy też po prostu mnie zlewa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group