Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hosting, poszukuje, zaplace

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
phlaphi
Gość





PostWysłany: Pią Sty 23, 2004 2:38 pm    Temat postu: Hosting, poszukuje, zaplace Odpowiedz z cytatem

Witam, szukam firmy / osoby ktora prowadzi uslugi hostingowe (e-gate.pl - tym panom dziekujemy). Parametry konta, ktore musze byc spelnione:

- pojemnosc WWW / Mail : 100 / 100 MB
- pelna funkcjonalnosc PHP (wsparcie dla XML / XSLT)
- baza (MySQL lub PostgreSQL)
- dostep POP3/SMTP
- dostep FTP
- dostep SSH - shell (tzn. tak, to byloby potrzebne pozniej, do tworzenia i testowania serwera XML pisanego w pythonie lub C++ wiec co sie z tym wiaze - takze dostep do odpowiedniego kompilatora)
- poddomeny (do 10)
- domena
- aliasy pocztowe
- dostep do loga bledow serwera w kontekscie domeny
- cos jeszcze o czym teraz nie pamietam...

Prosze o nadsylanie ofert na adres: phlaphi at codec kropka pl
zawierajacych:

- w/w elementy z komentarzem w kontekscie Waszego serwera
- informacje o laczu, do ktorego jest podpiety serwer
- lokalizacje serwera
- metody zabezpieczenia tresci serwera (glownie czestotliwosc backup'u)
- cene brutto / rok.

Uwaga:

- to nie jest hosting dla firmy, wiec prosze o zachowanie rozsadku w momencie wyceniania konfiguracji - czas e-pierdolca sie skonczyl - razem z nim horendalne stawki za podstawowe rzeczy. Prosze wziasc takze pod uwage fakt, ze oferta bedzie jedna z wielu, ktore juz otrzymalem. Powod dla ktorego, zamieszczam to ogloszenie to sentyment do Siedlec i chec wsparcia lokalnej gospodarki
- nie interesuja mnie rzeczy w stylu cgi-bin, frontpage extensions, webmaile, phpMyAdminy i inne "mydle-oczy" wiec prosze tego nie dolaczac do oferty

milego dnia,
phlaphi
Powrót do góry
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Nie Sty 25, 2004 2:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się na twoim miejscu wziął najpierw za ortografię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
phlaphi
Gość





PostWysłany: Nie Sty 25, 2004 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

YagoDa napisał:
Ja bym się na twoim miejscu wziął najpierw za ortografię.


tym zajme sie pozniej, jak znajde odpowiedniego HSP. Biorac jednak pod uwage mentalnosc siedleckich firm informatytcznych (bedacych 100 lat za albania) bedzie to niezwykle trudne...
Powrót do góry
Gelo



Dołączył: 23 Lip 2001
Posty: 13
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Sty 26, 2004 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego akurat siedleckich? Na dyskietkach tam dane będziesz nosił?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
protas
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 221
Skąd: siedlce/wawa

PostWysłany: Pon Sty 26, 2004 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oho, uwaga providerzy, trudny klient. Spostrzega siebie jako osobę, której zadaniem jest zbudowanie własnej siły perswazyjnej i wizerunku osoby pewnej siebie i pewnej swego. Ma tendencję do wyolbrzymiania własnego interesu i wskazywania na okoliczności uzasadniające ekstremalnie wysokie lub niskie żądania. Jeśli poszczególne wypowiedzi są ponadto przepełnione dydaktyzmem i artykułowane z charakterystyczną mentorską manierą, a wypowiadanym słowom towarzyszy napięcie mięśni twarzy, tworzące charakterystyczne grymasy - grzecznie, acz stanowczo odpowiadamy: "idź pan do kina na film co pan jeszcze nie byłeś".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Pon Sty 26, 2004 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać trudno w google wpisać pare słów...w Siedlcach oprócz wspomnianej firmy nikt nie oferuje takich usług na wysokim poziomie.
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Wto Sty 27, 2004 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

protas napisał:
Oho, uwaga providerzy, trudny klient.


prawda jest taka, ze w polsce firmy ISP dziela sie na 2 kategorie:

1. obslugujace klientow korporacyjnych, gdzie koszt zmian praw dostepu do katalogu to kwota rzedu kilkuset zlotych,
2. obslugujace lokalne hurtownie artykulow spozywczych, mentalnoscia bedace ciagle jeszcze w epoce mosaic, ktorych trzon stanowia kilku adminow samoukow, ktorym sie wydaje, ze poniewaz potrafia "postawic" redhata - to reszta ludzi to debile, a jak wlozy jeszcze do tego garnitur to jest wielki pan, profesjonalista IT... zenada, mowiac krotko. Zreszta widac to po "wspomnianej firmie", gdzie kolejne news'y to informacje o zmianach szaty graficznej strony, bedacej zreszta na poziomie swiadczonych przez nich uslug. Firme nie stac mentalnie na dostosowanie swoich uslug do potrzeb klientow, ktore, jak to szanowna firma raczy zauwazyc, diametralnie sie zmienily w ciagu ostatnich 5 lat.

"idź pan do kina na film co pan jeszcze nie byłeś" - pojde i zostawie pieniadze swoje i firmy, ktora reprezentuje, gdzie indziej, nie ma sprawy. Zycze jedynie rownie ostrego poczucia humoru w momencie, jak bedziecie zwijac interes, bo ilez mozna sprzedawac "wizytowki www" urzedom powiatowym.
Powrót do góry
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sro Sty 28, 2004 1:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym, że każdy klient chciałby usług na poziomie tych pierwszych a cen drugich...i tu koło się zamyka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Sro Sty 28, 2004 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie calkiem do konca tak jest. Wiele firm ISP ciagle uwaza, ze wlasna strona internetowa firmy z n liczna megabajtow to jest przywilej, cos, za co trzeba placic chore pieniadze. Tak bylo, ale pare latek wstecz, teraz technologie serwerowe, dostep do bazy danych, oraz wieksza elastycznosc dostawcy w podejsciu do potrzeb klienta to "a must", bez ktorego zabawe w ISP mozna spokojnie sobie darowac. To, ze wiele klientow firm podobnych e-gate nie zdaje sobie sprawe z tego, co w chwili obecnej moga od ISP egzekwowac i za jaka cene - to ich problem. Ja wiem czego chce, znam ceny i oczekuje tego, ze firma, ktora kwieciscie opisuje procedure swojej wspolpracy z klientem wyjdzie mi na przeciw. Nie wyszla - jej strata.

Wszystkim z podobnym problemem do mojego polecam: www.kylos.pl
Nawet gdyby ceny byly wyzsze (poziom e-gate, ktory de facto wcale nie jest taki niedorzeczny) to co sie dostaje w ramach uslugi, w porownaniu do siedleckiego potentata uslug hostingowych - to niebo, a ziemia (jesli nie nizej).
Powrót do góry
Gelo



Dołączył: 23 Lip 2001
Posty: 13
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Sty 28, 2004 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:

prawda jest taka, ze w polsce firmy ISP dziela sie na 2 kategorie:
1. obslugujace klientow korporacyjnych, gdzie koszt zmian praw dostepu do katalogu to kwota rzedu kilkuset zlotych,

Są jeszcze firmy typu krzak, działające po kilka miesięcy jak również firmy działające od kilku lat, oferujące przystępne ceny, gdzie nie ma problemów z adminami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
gsl



Dołączył: 30 Maj 2001
Posty: 23
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Sty 31, 2004 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Wszystkim z podobnym problemem do mojego polecam: www.kylos.pl.


No ładnie polecasz.... firma która dzierżawi serwer (pewnie virtualny pakiet ISP) w firmie która dzierżawi serwer (może już nawet fizyczny) w amerykańskim datacenter. Czyli jak rozumiem wymagając nie wiadomo czego dajesz jako przykład gości którzy prawdopodobnie nawet redhata nie potrafią zainstalować, a przy tych cenach to na garnitury też ich raczej nie stać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
gsl



Dołączył: 30 Maj 2001
Posty: 23
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Sty 31, 2004 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
ktorych trzon stanowia kilku adminow samoukow, ktorym sie wydaje, ze poniewaz potrafia "postawic" redhata - to reszta ludzi to debile, a jak wlozy jeszcze do tego garnitur to jest wielki pan, profesjonalista IT...


Jestem jeden admin (samouk ), redhata postawić nie umiem, bo używam slackware, ale właśnie sobie kupiłem garnitur - czy jestem już profesjonalista IT, czy bez RedHata się nie da ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sob Sty 31, 2004 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gsl napisał:
Anonymous napisał:
Wszystkim z podobnym problemem do mojego polecam: www.kylos.pl.


No ładnie polecasz.... firma która dzierżawi serwer (pewnie virtualny pakiet ISP) w firmie która dzierżawi serwer (może już nawet fizyczny) w amerykańskim datacenter. Czyli jak rozumiem wymagając nie wiadomo czego dajesz jako przykład gości którzy prawdopodobnie nawet redhata nie potrafią zainstalować, a przy tych cenach to na garnitury też ich raczej nie stać


Nie wspominając o tym, że kontakt podają tylko email/gg
Brak adresu, NIPu, etc...firma widmo tak zwana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Upior
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 06 Cze 2001
Posty: 189
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Lut 01, 2004 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz wszystkiego co zostało powiedziane, zapomnieliście jeszcze że do tego wszystkiego potrzebne jest jeszcze ŁĄCZE! Co z tego, że mogę zaoferować takie usługi na swoim serwerze, skoro poziom ruchu na obsługiwanej domenie prawdopodobnie spowoduje że nie będzie mi się to opłacało? Lepiej zostawić to dla abonentów sieci osiedlowej, żeby byli zadowoleni i z "przyjemnością"płacili abonament. Dopóki ceny za łącza są na tak chorym poziomie jak w Polsce, nie ma o czym mówić. Dlaczego miałbym polecieć na kilka stów rocznie a potem jeszcze użerać się z wiecznie marudzącycm klientem to niestety nie dla mnie
Yagoda słusznie zauważył, żę nie da się mieć dobrej jakości za marną kasę (i dotyczy to wszystkich dziedzin życia). Są firmy, które zaoferuja tę usługę na bardzo dobrym i profesjonalnym poziomie, przy okazji wystawiając za to stosownie wysoką fakturę. Ja pozostanę przy swojej "nieprofesjonalnej" działalności i życzę temu panu owocnych poszukiwań
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gsl



Dołączył: 30 Maj 2001
Posty: 23
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro Lut 04, 2004 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E.... Upiór zapominasz że takie serwery z reguły mają limity transferu rzędu 7-10 gb/miesiąc co daje około 32kbit średniego transferu. Biorąc pod uwage średni dobowy rozkład ruchu możesz założyć że na taki serwer pójdzie ci nie więcej niż 64kbit pasma. A dodam że np mój prywatny serwer żadko wysysa 1gb ruchu na miesiąc (czyli to daje średnio 3.2kbit pasma). Jeżeli prowadzisz statystyki w swojej sieci to zapewne wiesz, że to jest pryszcz w porównaniu z jednym kazowcem
Jeżeli prowadzisz statystyki to wiesz także że po przycięciu kazowców do rozsądnych granic, twoje łącze jest wykorzystywane głównie w kierunku download, utylizacje uploadu masz zapewne na poziomie 15-25% (zakładam że masz łącze symetryczne, a nie "profesjonalnego" iDSLa lub neostrade ) tak więc spokojnie możesz postawić u siebie hosting bez szkody dla aktualnych klientów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro Lut 04, 2004 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe lepiej od razu sie przyznajcie ,że nie stać was na nowy garnitur , a stary się już nie nadaje na spotkania z "poważnymi" klientami
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Upior
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 06 Cze 2001
Posty: 189
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Lut 07, 2004 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój stary jest jeszcze ze studniówki! Ale ponieważ nie przybrałem na wadze to klienci sie nie poznają
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wiadomo kto
Gość





PostWysłany: Nie Lut 08, 2004 2:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja też 2 słowa

szukam łącza - 3,5 mbita, bez cira bo to mydlenie oczu,. aha i też ważne jest czy ma bgp. no i skrzynki i www nie są mi też potrzebne...
i też ipki .. dobrze by były 2 albo 3 klasy c.
dostęp do logów rutera brzegowego by też nie zaszkodził

fakt to będzie jedna może 2 oferty ale pamiętajcie mi na tym zależy !!
i to nie jest dla firmy to poproszę o normalną cenę

wszystkie oferty na skrzynkę poproszę

no i coś jeszcze chciałem ale nie pamiętam .. ale później napiszę
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Nie Lut 08, 2004 3:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy słowo "e-pierdolec" jest w firmie Codec Sp. z o.o. używane na codzień ?
Powrót do góry
nie wiadomo, kto
Gość





PostWysłany: Nie Lut 08, 2004 3:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>szukam łącza - 3,5 mbita
Kup 4 po LMDS-ie, wyjdzie 3,6 Mibps IP, w sam raz dla Ciebie. A jeśli musi być dokładniej, polecam 7 Neostrad+, będzie równo 3,5, a jeszcze Ci Windows pokaże, że każdy modem ma ponad 0,6, będziesz mógł się chwalić.

>bez cira bo to mydlenie oczu,
Nie martw się, Neo+ nie ma CIR-a, bo to nie Frame Relay.

>aha i też ważne jest czy ma bgp.
Nie ma. Domyślam się, że właśnie o to chodzi, żeby nie było, bo wszyscy wiemy, ile za BGP chcą nienormalni IAP z adminami w garniturach!

>i też ipki .. dobrze by były 2 albo 3 klasy c.
O kochany, to 7 Neostrad+ nie wystarczy, może InternetDSL? Zawsze to o kilka adresów bliżej wymarzonych 768... Swoją drogą, 3,5 Mibps podzielić przez 768 komputerów to mizerne 4 i 2/3 Kibps... KaZaA słabo śmiga wtedy.

>dostęp do logów rutera brzegowego by też nie zaszkodził
Dodatkowy pakiet bezpieczeństwa w InternetDSL jest stworzony dla Ciebie!

>i to nie jest dla firmy to poproszę o normalną cenę
Nie do firmy? W domu chcesz mieć 3,5 Mibps? Ja mam w domu 100 Mibps i też 3 klasy C, sprzedam to wszystko za jakieś 5000zł. O ile oczywiście chcesz rozmawiać z gościem, któremu do stawiania Red Hatów wystarczy podręcznik i który zakłada garnitur ze studniówki raz na rok...
Powrót do góry
phlaphi
Gość





PostWysłany: Wto Lut 10, 2004 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do kylos.pl to do tej pory nie bylo wiekszych problemow z kontaktem; na wszelkie pytania odpowiadaja w sposob przejzysty i zrozumialy - to wszystko co chcialem miec, NIP mi do tego nie jest potrzebny.

Co do reszty wypowiedzi powtorze, ze nieslychane umiejetnosci slowotworcze i wszechobecny sarkazm nie zmienia faktu, ze zarobi inna firma. Ceny e-gate.pl nie sa wcale takie wysokie (jak juz pisalem wczesniej) i sa jak najbardziej do przelkniecia, gdyby tylko tej firmie naprawde zalezalo na kliencie, a nie na pielegnowaniu dumy z powodu posiadania wlasnego numeru NIP.

Odnosnie watku lacza, zaznacze, ze pomimo faktu kolokacji serwera w stanach, reakcje serwera sa dokladnie takie, jakich bym sobie zyczyl. Dla mnie najwazniejsza byla funkcjonalnosc serwera.
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Wto Lut 10, 2004 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upior napisał:
(...)Dlaczego miałbym polecieć na kilka stów rocznie a potem jeszcze użerać się z wiecznie marudzącycm klientem to niestety nie dla mnie


masz racje, lepiej byc kilka stow rocznie do tylu.
To jest wlasnie problem z firmami w Polsce - chca od razu natrzaskac kokosow. W ostatecznym rozrachunku z ŁĄCZA korzystaja koledzy kolegow zapychajac je p2p, a za jakis czas zwijamy dzialalnosc i zgodnie, jednym glosem stwierdzamy: no z IT to sie w Polsce wyzyc nie da...
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Wto Lut 10, 2004 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Czy słowo "e-pierdolec" jest w firmie Codec Sp. z o.o. używane na codzień ?


Przez jakis czas, jak dyskutowalismy o poziomie uslug hostingowych w Polsce.
Powrót do góry
gsl



Dołączył: 30 Maj 2001
Posty: 23
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Lut 13, 2004 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Upior napisał:
(...)Dlaczego miałbym polecieć na kilka stów rocznie a potem jeszcze użerać się z wiecznie marudzącycm klientem to niestety nie dla mnie


masz racje, lepiej byc kilka stow rocznie do tylu.
To jest wlasnie problem z firmami w Polsce - chca od razu natrzaskac kokosow. W ostatecznym rozrachunku z ŁĄCZA korzystaja koledzy kolegow zapychajac je p2p, a za jakis czas zwijamy dzialalnosc i zgodnie, jednym glosem stwierdzamy: no z IT to sie w Polsce wyzyc nie da...


I tu sie mylisz. O ile, jak pisałem Upiorowi to stawiając hosting wcale by nie zrobił źle swoim klientom i nie stracił tych paru stów, to istnieją jeszcze takie pojęcia jak "koszt obsługi klienta" i "klient nieporządany" (polecam jakąś dobrą książkę do marketingu). W skrócie: jeżeli klient powoduje nadmierne zaangażowanie obsługi serwisowej (cytat: "marudzi"), automatycznie generuje wyższy koszt obsługi. Teraz jeżeli ten koszt przekracza zysk jak klient dostarcza, to ten klient jest klientem niepożądanym bo generuje strate zamiast zysku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
phlaphi
Gość





PostWysłany: Nie Lut 15, 2004 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gsl napisał:

I tu sie mylisz.(...)


rozumiem teraz, ze egejtowska klika (macie za darmo internet w ich cafe ?) bedzie bronila sie "rekoma i nogoma"...

cytat: "Posiadając odpowiednie zaplecze techniczne, jesteśmy otwarci na wszelkie niestandandardowe zamówienia." - pozostawie bez komentarza
Powrót do góry
gsl



Dołączył: 30 Maj 2001
Posty: 23
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Lut 15, 2004 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

phlaphi napisał:

rozumiem teraz, ze egejtowska klika (macie za darmo internet w ich cafe ?) bedzie bronila sie "rekoma i nogoma"...


Wypraszam sobie! Nie jestem częścią żadnej "egejtowskiej kliki", więcej nigdy nie byłem w e-gate, nie jestem nawet z siedlec .

A co nie podoba ci się moje zdanie na temat marudzących klientów? Widać nigdy nie byłeś adminem, nie pracowałeś w takiej firmie i nigdy nie odbierałeś telefonów w stylu: "internet mi nie działa" - a u klienta okazuje się że nie działał tylko czat onetowy bo kleint sobie jave wypierdolil (oczywiście jak dostał rachynek za wizyte to byla awantura) albo reklamacja "bo ping do serwera cs'a na tajwanie jest rzędu 1000ms"

O takich kwiatkach że ktoś chce 3.5 mbita, 3 klasy C i BGP za pare złotych to nawet nie wspominam.... oczywiście te 3 klasy C to są mu potrzebne bo ma 2 komputery w domu??? Czy może kupuje łącze do odsprzedaży? Specjalnie dla tego Pana informacja: TPSA od POL34 chce 1000zl/mbit przy hurcie (o ile wiem chodziło o łącze 622mbit/s)

A tak w ogóle to może napisz czego właściwie potrzebujesz? (tylko napisz czego potrzebujesz a nie liste featurów Cpanel'a kosztującego 600$ rocznie) to może znajdzie się ktoś kto ci złoży oferte. W końcu z tego co wiem to internet w Siedlcach się nie kończy na e-gate

Tak na zakończenie wiecie jaki jest szczyt lamerstwa użyszkodnika? Wysłać adminowi przez www sms'a że sieć nie działa

Gsl

Errata: Phlapi podał swoje wymagania na początku.... z tym że albo ten Pan potrzebuje serwera dedykowanego ale bo nie wie jeszcze że do testowania to się stawia serwer w LAN'ie firmy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
phlaphi
Gość





PostWysłany: Nie Lut 15, 2004 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gsl napisał:
A co nie podoba ci się moje zdanie na temat marudzących klientów?


nie podoba mi sie traktowanie kilenta, ktory jasno okresla swoje potrzeby jako idioty.

gsl napisał:
Widać nigdy nie byłeś adminem, nie pracowałeś w takiej firmie i nigdy nie odbierałeś telefonów w stylu: "internet mi nie działa" (...)


w dobrej firmie admin jest na samym koncu lancucha relacji firma <-> klient. Rozwiazywaniem problemow klientow zajmuje sie BOK, admina zadaniem jest utrzymywanie i nadzor infrastruktry. Powinienes zaskarzyc pracodawce, ze narazil cie na tak dramatyczne przezycia.

gsl napisał:
O takich kwiatkach że ktoś chce 3.5 mbita, 3 klasy C i BGP za pare złotych to nawet nie wspominam


przypominam, ze dla mnie najwazniejsza byla funkcjonalnosc serwera, wiec zmiencie juz te placzaca plyte o kosztach lacz dedykowanych, bo wszyscy o tym wiedza i zdaja sobie z tego sprawe, a jako argument w tej dyskusji jest to juz lekko smierdzace i po terminie przydatnosci.

gsl napisał:
A tak w ogóle to może napisz czego właściwie potrzebujesz?


juz mam wszystko czego potrzebuje
Powrót do góry
GonTee
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 20 Cze 2001
Posty: 196
Skąd: Mafia Mrozy

PostWysłany: Pon Mar 08, 2004 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak z nudów przeczytałem cały ten wątek az mnie głowa rozbolała
BTW chyba w trakcie takiej rozmowy chyba bym takiego klienta poprostu pozbawił górnej części uzębienia
_________________
Gonti GSM
GSM 502 629 200
BEST REGARDS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
totylkoja
Gość





PostWysłany: Czw Mar 25, 2004 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bys zaplacil za proteze
Sila nie wiele sie wskura.
Powrót do góry
protas
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 221
Skąd: siedlce/wawa

PostWysłany: Sob Mar 27, 2004 4:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czego to się nie zrobi dla świętego spokoju...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bolek
Gość





PostWysłany: Pią Maj 06, 2005 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
oj tak mialo byc
Gość





PostWysłany: Sob Maj 07, 2005 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.data2town.com/uczelnie_temat_1.php?id_kierunku=1&id_a_n=10&id_tematu=854
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group