Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kolonia - nowy klub techno

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> MuZYka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Lip 14, 2002 2:08 pm    Temat postu: kolonia - nowy klub techno Odpowiedz z cytatem

tak tak, pierwszy w siedlcach lokal niesamowity, dje krajowego formatu, pub otwarty codziennie 16.00-1.00
pierwsza impreza odbyla pt. "Nowa Era" sie 6.7.2002 a goscmi byli: dj extasy (wawa) oraz dj seed (west end group, wawa), obaj grajacy muzyke techno
imprezy odbywaja sie cyklicznie i tak nastepnej soboty odbyla sie "Baseline House" z udzialem dj gerhard (groove control, wawa), dj levy (phatbass, sentence) w rytmach tekhouse oraz house
zdjecia z imprez sa dostepne na http://pyt.e-gate.pl/portfolio.html
na nastepne imprezy zapowiadani sa:
dj sesis i dj pejot (drum'n'bass - pierwsza taka impreza w siedlcach)
dje z lodzkiego "skylarku"
dj 600v, kaliber44 (hiphop)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Upior
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 06 Cze 2001
Posty: 189
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Lip 15, 2002 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze, dobrze, ale GDZIE TO JEST???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Lip 15, 2002 10:49 am    Temat postu: adres Odpowiedz z cytatem

Upior napisał:
No dobrze, dobrze, ale GDZIE TO JEST???

wiedzialem, ze tego nie napisalem, ale nie chcialo mi sie napisac, dopoki sie ktos zainteresuje
ul. florianska 40 w tym samym budynq co sklep monopolowy polmosu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Upior
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 06 Cze 2001
Posty: 189
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Lip 15, 2002 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O cholerka, widziałem ostatnio przejeżdżając tamtędy, że rzeczywiście coś sie działo w weekend. Ale żeby klub techno? Extra! (Tylko z kim ja sie tam wybiorę? )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Lip 15, 2002 7:24 pm    Temat postu: z kim Odpowiedz z cytatem

Upior napisał:
(Tylko z kim ja sie tam wybiorę? )

jak to z kim, ze mna, karo2000, gwiazdka^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
An|a



Dołączył: 08 Cze 2001
Posty: 29
Skąd: narazie Siedlce...i Wawa ;))

PostWysłany: Wto Lip 16, 2002 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sobie poszlam tak sprawdzic co to jest...ogolnie moze byc jak komus odpowiada muzyka, ale mam zastrzezenia co do ilosci wolnego miejsca...podsumowujac chyba czestym gosciem tam nie bede
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen WP Kontakt
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Lip 16, 2002 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto to jest gwiazdka^? btw spotkalam Karo na przystanku w wawie! jaki ten swiat maly...
_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Czw Lip 18, 2002 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na przystanku w wawie różnych dziwnych ludzi można spotkać niestety, ja spotkałem największego kłamcę w całej historii internetu na przyklad ;)
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
supreem



Dołączył: 25 Cze 2002
Posty: 11
Skąd: siedlce

PostWysłany: Pon Lip 29, 2002 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo fajne miejsce - bylem na imprezie housowej oraz w ten weekend na drumbasah i bylo bardzo git - bas jak trzeba, beat polamany jak trzeba (przewaga techstepow - mniam mniam) , perez pomachal mi z dizejki no i wlasciciel jest spoko gosc. drechow nie duzo (zwlaszcza ostatnio na dumbasah) polecam takze hausowe imprezki - wrescie mozna posluchac housa a nie jakies euro-techo-danse-szit. troche dezorientujace sa karki na wejsciu (ostatnio byl jeden, 2 na urlopie ?) ale generalnie bardzo git, barman(ka) (lysa, ale cialko mniam mniam) mili, az dziw!
jedyna rzecz ktorej brakuje to odizolowana szopa to chilowania, nabrac powera i z powrotem na glosnik

szkoda ze next impreza to jakies hiphopowe szczekanie, a fe! a tobym po raz kolejny zasilil kase.

jesli beda sie organizowaly jakies masowe spedy, zwlaszcza na imprezki housowe oraz kolejne drumbasy - chetnie dolacze do stada
_________________
--
supreem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Lis 15, 2002 8:12 pm    Temat postu: co do kolonii Odpowiedz z cytatem

moj pierwszy wpis i chyba nie ostatni....

bylem w kolonii jak gral sesiz i perez... normalnie k*>*a odlot mialem totalny chociaz zednych dopalow nie bralem... ja i cala ekipa z klasy (ok 11 osob) poszlismy na d'n'b no i hop-siup i gdyby nie my to nie wiadomo jak by sie impra potoczyla bo do 22 bylo z 4 osoby nie liczac barowiczow i samych djow ... a jakzesmy wparowali to potem bylo coraz wiecej ludzi i wiecej az zrobilo sie tloczno na parkiecie - nawet skejty przyszly... bylo po prostu looz!

klub & pub ma fajny klimacik .. kolorystyka rozwalaajca... szkoda tylko ze dance floor cholernie maly ... przy trzydziestu osobach juz jest tloczniasto

to byl fajny wieczor.. szkoda tylko ze zepsoly mi nastroj dresiarskie patrole na 3.V street , szukajac byle pretekstu do zaczepki.....>

ale klubik polecam jak najbardziej... w dodatku kola tania jak nic!

basebox
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DJ Woogie



Dołączył: 30 Maj 2003
Posty: 5

PostWysłany: Pią Maj 30, 2003 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla wszytskich małe info z tego co słyszałem niedługo kolonia na nowo budzi się do życia ciekawe na jak długo po zamknieciu amnezji i area 51 została tylko buena z ogromnym parkietem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sob Maj 31, 2003 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamknięciu Area51? O czym ty mówisz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Woogie



Dołączył: 30 Maj 2003
Posty: 5

PostWysłany: Nie Cze 01, 2003 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnia impreza w Area 51 była w ubiegły wtorek .. na której grał DJ Drum ...... lokal nie zarabiał na swoje utrzymanie jak zresztą i amnezja więc zamkneli proste ...... chyba został na razie bar z pizzerią z dyskoteki już własciciel sprzedał większość sprzętu ( 2x 1000 pioneera + 600 na dniach poleci na sprzedarz nagłosnienie i oswietlenie ) czyli moim zdaniem to jest zamknięcie dyskoteki ze bar i pizzeria jeszcze działają to nic nie znaczy ...........dyskoteki a Area 51 już nie ma
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Cze 06, 2003 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozostala buena do tanczenia i kot oraz awangarda do przesiadywania... bylem w buenie raz ,, klima moze byc,,, ale niestety muza mi zdeka nie pasila (klimaty wiwa klop rotejszyn to nie to co baseboxy lubia najbardziej.. a co lubia to prosze czytac wyzej ) ale slyszalem tez ze podobno w jakies dni organizowana jest impreza rockowa.... true or false?

a-ha a gdyby kolonia odzyla na nowo z konkretnymi imprezami no to to byl by miod dla mojego ciala i uszu ....
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Pią Cze 06, 2003 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno a51 ruszy niedługo na nowo ;) Więc nie ma co płakać ;) Tak czy inaczej jest dobry czas, aby otworzyć jakiś klub, czemu nikt nie chce tego zrobić? :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
protas
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 221
Skąd: siedlce/wawa

PostWysłany: Nie Cze 08, 2003 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może poważni inwestorzy wolą inwestować w kluby parlamentarne albo kluby lokatorów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LdN
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 252
Skąd: Siedlce City

PostWysłany: Pon Cze 09, 2003 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm, widocznie nie ma aż takiego zapotrzebowania. Co ja co, ale dyskoteki i puby weryfikuje rynek (czyli My)
_________________
PAMIĘTAJ !!! Nie jesteś naprawdę pijany,
jeśli leżąc na podłodze nie musisz się jej trzymać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> MuZYka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group