Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Quiz?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Zgłoszenia nowych forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Afryt



Dołączył: 03 Cze 2001
Posty: 11

PostWysłany: Sro Cze 06, 2001 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze nowe "forum"?
Zapytuje, czy moze ktos chcialby wziac udzial w "turnieju" . Na lamach nowego "forum" moglbym zamieszczac od czasu do czasu jakies pytanka, odpowiedzi bym odbieral na mail'a, przyznawal punkty za poprawne odpowiedzi i aktualizowal ranking najlepszych . Zamiast konkurowac w wodolejstwie (!stat, !topten) moznaby konkurowac w rozwiazywaniu zagadek. Troche zabawy
Co Wy na to?
Nazwa forum: "Zagadki, zagadki..." czy cos rownie banalnego.
Opis forum: "Wejdz, rozwiaz kilka zagadek, zdobadz punkty i patrz, jak Twoje imie wychodzi na prowadzenie w rankingu " czy cos rownie banalnego...
Jesli kilka osob chcialoby sie w to bawic, to mozna znalezc lepsze opisy

Pozdrawiam
Pawelek


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Cze 06, 2001 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy w ten sposob chcesz poprowadzic te forum i rankingi ? odpowiedzi na maila .. hmm
nie wiem czy sie bedzie chcialo ludziom (mi nie bedzie sie chcialo)
ale za zagadkami jestem za !!! lubie zagadki )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Pią Cze 08, 2001 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez by mi sie nie chcialo

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Zgłoszenia nowych forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group