Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Złote Myśli

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Lut 08, 2003 1:01 pm    Temat postu: Złote Myśli Odpowiedz z cytatem

Pszcie tutaj swoje i nie tylko swoje przemyślenia na temat życia nie koniecznie poważne. Mi przychodzi na myśl kilka.

Na świecie wszystko kręci się wokół pieniędzy, a jednak nie są one najważniejsze w życiu
Pieniądze to nie wszystko jest jeszcze i piwsko.
Śmierć jest jedyną sensowną rzeczą w życiu.
Świat zwariował, a ludzie normalni uważani są za wariatów.
Żyje po to by umrzeć reszta życia to tylko dążenie do jak najlepszych warunków zgonu.
Póki człowiek jest jaki jest świat się nie zmieni (na lepsze).
System zabrał ludziom ostatek wolności.
Dziś jedynym człowiekiem wolnym jest człowiek martwy albo nie znający żadnych osiągnięc cywilizacji.
Oszukać system to nie problem, spróbuj oszukać Boga.
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
protas
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 221
Skąd: siedlce/wawa

PostWysłany: Nie Lut 09, 2003 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę. Kolejny raz przekonuje się, że postawienie Rozbiego na pozycji lidera w moim prywatnym rankingu idiotów nie było złym posunięciem. Rozbi, wszystko co napisałeś jest bardzo słuszne. W wolnym czasie zechciej jednak odpowiedzieć (sobie) na zasadnicze pytanie. Czy chaotyczne kombinacje efemerycznych pryncypiów są w stanie zdeterminować neutralną cywitatywę absolutu dobrego i złego? Bo ostatecznie wszystko od tego zależy... OK, pora na komentarz wypocin mego ulubieńca.

Cytat:
Na świecie wszystko kręci się wokół pieniędzy, a jednak nie są one najważniejsze w życiu
Pieniądze to nie wszystko jest jeszcze i piwsko.

Mama wie, że o piwie piszesz, niuniu? Zakładam, że twoim zamierzeniem było napisanie czegoś śmiesznego, wobec tego zaśmieje się. Nie ma z czego, po prostu wypada. Ha, haaaa (wystarczy).

Cytat:
Śmierć jest jedyną sensowną rzeczą w życiu.

Zadziwiające. Żyłem w przekonaniu, że słowo RZECZ odnosi się do samoistnej, wyodrębnionej materialnej części przyrody. Głupcem byłem, ach głupcem.

Cytat:
Świat zwariował, a ludzie normalni uważani są za wariatów.

Rozumiem. Ułamkowa część procenta całej społeczności jest normalna, reszta to wariaci. Jak tylko skończę pisanie tego postu, złożę wniosek o zarezerwowanie izolatki i przysłanie na mój adres panów z kaftanem. Żyć w normalnym świecie (bez klamek) - brzmi dumnie.

Cytat:
Żyje po to by umrzeć reszta życia to tylko dążenie do jak najlepszych warunków zgonu.

Może czas najwyższy wskoczyć pod rozpędzonego ikarusa? W końcu warunki nienajgorsze, zawsze może być gorzej...

Cytat:
Póki człowiek jest jaki jest świat się nie zmieni (na lepsze).

Mógłbyś skwantyfikować swoją tezę? Każdy człowiek jest jaki jest? W przybliżeniu każdy? Większość? Niektórzy? Nieliczni? Cokolwiek oznacza zwrot "jest jaki jest", nie czas i miejsce aby zajmować się tzw. błednymi kołami bezpośrednimi.

Cytat:
System zabrał ludziom ostatek wolności.

Jaki system? Operacyjny? Wielopartyjny? Walutowy? System prawa? Chociaż... Jakie to ma znaczenie? Czymkolwiek ów system jest, mi niczego nie zabierał. Chwała mu za to!

Cytat:
Dziś jedynym człowiekiem wolnym jest człowiek martwy albo nie znający żadnych osiągnięc cywilizacji.

Z pierwszego sposobu na "wolność" raczej rezygnuje, na stanie się martwym jeszcze mam czas. Za to poważnie zastanawiam się, czy nie warto byłoby zrezygnować z cywilizacji. Ot, wyprowadzić się gdzieś do buszu, skakać swawolnie po drzewach, pod wieczór upolować gołymi rękami kawał dziczyzny i udać do przytulnej jaskini na spoczynek. Hm. Brzmi zachęcająco.

Cytat:
Oszukać system to nie problem, spróbuj oszukać Boga.

Chętnie. Niech ktoś przyśle tego pana do mego domostwa i powie na ile mam go orżnąć. Ja go nie wykiwam? Ja?

Wystarczy tego pisania. Czekam na kolejne "złote myśli" Rozbiego (btw, mogę się do ciebie zwracać "Pan Żenada"?).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Lut 09, 2003 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno zdanie.
To sa cytaty roznych ludzi, nie moje wlasne, wiec pretensje prosze kierowac do nich a nie do mnie.
Specjalnie nie podawalem, ze to cytaty ani kogo one sa.
PS. Protas wyluzuj troche.
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
protas
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 221
Skąd: siedlce/wawa

PostWysłany: Pon Lut 10, 2003 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halo! Różni ludzie! Mam do was wielką pretensję. Otóż z waszych wypowiedzi (wyrwanych z kontekstu) nic kompletnie nie wynika. Co to ma być? Oczekuję przeprosin!

Miały być "swoje i nie tylko swoje przemyślenia" - bardzo proszę. "Jak tylko ktoś mądrze mówi, nie ja się przeciwię". Tym razem prośbę o wyluzowanie skieruj do jegomości Onufrego Zagłoby, herbu Wczele.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LdN
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 252
Skąd: Siedlce City

PostWysłany: Sro Lut 12, 2003 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Protas, ależ się na tych uczony zrobił
_________________
PAMIĘTAJ !!! Nie jesteś naprawdę pijany,
jeśli leżąc na podłodze nie musisz się jej trzymać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group