Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

życie

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Cze 02, 2001 2:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasem zdaje mi się, że tylko ksieżyc bądź piosenka są moimi sprzymierzeńcami.

czy życie musi takie być ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sob Cze 02, 2001 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a pan to sie na zyciu nie znasz
jednej nocy jak bylem w zeszlym tygodniu u dziadkow pod wawa widzialem (rozmawiajac przez moje liczne komorki z Karolina) 4 (cztery!) spadajace gwiazdy!!!

to sie nazywa cos!

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Sob Cze 02, 2001 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Gdy kogoś kochasz, jesteś jak stworzyciel świata - na cokolwiek spojrzysz, nabiera to kształtu, wypełnia się barwą, światłem. Powietrze przytula się do ciebie, choćby był mróz, a ty masz w sobie tyle radości, że
musisz ją rozdawać wokoło, bo się w tobie nie mieści".

_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Sob Cze 02, 2001 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Gdy kogoś kochasz, jesteś jak stworzyciel świata - na cokolwiek spojrzysz, nabiera to kształtu, wypełnia się barwą, światłem. Powietrze przytula się do ciebie, choćby był mróz, a ty masz w sobie tyle radości, że
musisz ją rozdawać wokoło, bo się w tobie nie mieści".

_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sob Cze 02, 2001 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z ust mi to wyjales

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Nie Cze 03, 2001 1:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmmmmmmmmm

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Szpaki
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 163
Skąd: Alpha Station

PostWysłany: Nie Cze 03, 2001 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Wody wielkie nie zdołają ugasić miłości, nie zatopią jej rzeki"

(Pnp 8,7a)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Nie Cze 03, 2001 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak można zatopić rzekę? Ci z pPp to tacy mądrzy inaczej są?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szpaki
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 163
Skąd: Alpha Station

PostWysłany: Nie Cze 03, 2001 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jej - miłości
P.S. Będę chamski: I kto tu nie umie czytać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Nie Cze 03, 2001 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Huhu, toś mi dosrał Ale przyznaj, że w tym zdaniu złożonym, ewidentnie pierwsze zdanie jest nadrzędne, z podmiotem "Wody wielkie", który staje się podmiotem domyślnym w zdaniu drugim: "Wody wielkie nie zatopią rzeki miłości" (znaczy jej) ))
P.S. Będę chamski: nie znasz się na żartach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szpaki
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 163
Skąd: Alpha Station

PostWysłany: Nie Cze 03, 2001 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe, znowu wszystkowiedzący lam się odezwał ) Hehe, nie wiesz jak jest pisane Pismo Święte? To zdanie nie jest ewidentnie nadrzędne, lecz stylizacyjnie na język aramejski jest współrzędne.
P.S. Ty też się nie znasz

_________________
Szpaki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Szpaki
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 163
Skąd: Alpha Station

PostWysłany: Nie Cze 03, 2001 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze, zbaczamy z tematu
Więc wracając do życia, trzeba mieć po co żyć, żeby mieć w tym życiu jakiś sens.

_________________
Szpaki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Puebla



Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 7
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Cze 03, 2001 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja powiem jedno:
(((((((((((((((((((((((((

_________________
Puebla żółwik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Nie Cze 03, 2001 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze jest to, że jeśli nawet nie ma się sensu w życiu, i tak się żyje, a jedynym celem życia jest śmierć na jego koncu. I nawet całe piękno tego świata nie daje radości. Nie daje nie dlatego, że nie może, ale dlatego, że nie chce. Szkoda mu tego na mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szpaki
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 163
Skąd: Alpha Station

PostWysłany: Nie Cze 03, 2001 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, co się dzieje naprawdę nie istnieje,
więc nie warto mieć niczego,
tylko karmić zmysły.

Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję,
poczekam i popatrzę,
nie cofnę kijem Wisły.

Elektryczne Gitary - Kiler

_________________
Szpaki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
_Marcysia



Dołączył: 07 Cze 2001
Posty: 44
Skąd: Namysłów

PostWysłany: Czw Cze 07, 2001 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze trzeba podejmowac ryzyko. Tylko wtedy uda nam sie pojąc, jak wielkim cudem jest życie, gdy bedziemy gotowi przyjąć niespodzinki, jakie niesie nam los. Bowiem każdego dnia BÓG obdarza nas chwilą, która jest w stanie zmienić to wszystko, co jest przyczyną naszych nieszczęść. I każdego dnia udajemy, że nie dostrzeglismy tej chwili, że ona wcale nie istnieje. Wmawiamy sobie z uporem, że dzisiajszy dzień podobny jest do wczorajszego i do tego, co ma dopiero nadejśc. Ale człowiek uważny, na dzień, w którym żyje, bez trudu odkrywa magiczną chwile. Może być ona ukryta w tej rannej porze, kiedy otwieramy oczy aby ujrzeć światło nowego dnia, w przestrzeni ciszy , która otula nas przed wieczornym snem, w tysiącach i jednej rzeczy, które wydają nam sie takie same. Ten moment istanieje naprawde. Tylko niekiedy szczęście bywa darem, najczęściej trzeba o nie walczyć. Magiczna chwila dnia pomaga nam dokonać zmian, sprawia, iż ruszamy na poszukiwanie naszych marzeń.I choć przyjdzie nam cierpieć, choć pojawią sie trudności, to wszystko jest jednak ulotne i nie pozostawi po sobie śladu, a z czasem bedziemy mogli spojrzeć w stecz z dumą i wiarą w nas samych .

_________________
_Marcysia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Wronka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 117
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Cze 08, 2001 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm..ładnie to ujęłaś.

_________________
A ty pokaż swoją obojętność...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Pią Cze 08, 2001 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postanowiłem żyć jak roślina skazana na wieczną wegetacje w jednym miejscu, pozbawiona możliwości ruchu i kontaktu z innymi roślinami. Nie proszę o współczucie, o litość lecz o chęć życia w tym stanie bym sam sobie nie podgryzł korzeni. Chce się cieszyć tym co mam, a zarazem to co posiadam jest moim nieszczęściem. To tak ja w spiskowej teorii dziejów wszystko się zgadza i łączy w jedną całość, która toczy się nieubłaganie ku zagładzie całości istnienia. Choć czym jest istnienie bez miłości. Sam przestałem się kochać, a kto nie miłuje siebie nie jest zdolny miłować innych. Pogrążyłem się w rozpaczy, w ciemności bycia innym niż wszyscy, bycia obojętnym na szykany i stawiane przez otoczenie wymogi bycia człowiekiem. Postanowiłem umrzeć dla świata żywych, a czym jest życie jak nieustawiczną walka o miłość, która jednoczy nas w uścisku radości i szczęścia. Jeśli odrzucisz miłość odrzucisz samego siebie, odrzucając siebie odrzucasz wszystko. Tak wiec widzisz, ze sytuacja w jaką mnie życie wplątało jest bardziej nieprawdopodobna niż wypadki jakie rządzą moim światem. Stoję już nie na granicy rozpaczy lecz poza nią. Jestem po tej drugiej stronie lustra gdzieś daleko na przedpolu śmierci, czekając na ostatnie stracie Boga z szatanem w walce o moje JA. Okruch, który po mnie pozostanie zostanie wbity w ziemie pod naporem szczęścia innych. Pozostanę zapomniany, jak miliardy tych co odeszli walcząc o miłość i ponosząc klęskę. Nie chce rady, proszę o zrozumienie choć wiem, że nikt tego nie jest w stanie pojąc. Każda rada, nawet szczera nie dociera do mego istnienia. Jestem jak kamień, tkwiący w ziemi od milionów lat, który wie więcej niż my i dlatego milczy, bo się boi, że zadręczymy go pytaniami na które nie znajdzie odpowiedzi. Oddał bym życie dla miłości tej jedynej. Teraz, gdy nie mogę oddać życia, pozostaje trwać jako ten kamień rzucony siłą w ziemie. Trwać jako opoka na której oprze się jestestwo świata (...) miłość.

Wszelkie prawa zastrzeżone

_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
_Marcysia



Dołączył: 07 Cze 2001
Posty: 44
Skąd: Namysłów

PostWysłany: Pią Cze 08, 2001 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CIĘG DALSZY MOICH ROZMYŚLAŃ....

Czy nie odczuwacie czasem że ogarnia was bezgraniczne uczucie smutku, którego nie możemy opanowac. Mi sie to zdarza. A wiecie czemu tak sie dzieje ... ? Otórz jest tak, że spostrzegamy że magiczna chwila tego dnia dawno już minęła, a my jej wcale nie wykorzystalismy. A wtedy żeycie zaczyna ukrywać przed nami cały swój urok.

Ps:
Wronka dzikuje za uznanie

_________________
_Marcysia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
_Marcysia



Dołączył: 07 Cze 2001
Posty: 44
Skąd: Namysłów

PostWysłany: Pią Cze 08, 2001 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ups...usmiech mi nie wyszedł .....

_________________
_Marcysia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
_Marcysia



Dołączył: 07 Cze 2001
Posty: 44
Skąd: Namysłów

PostWysłany: Pią Cze 08, 2001 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



_________________
_Marcysia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
_Marcysia



Dołączył: 07 Cze 2001
Posty: 44
Skąd: Namysłów

PostWysłany: Pią Cze 08, 2001 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm...jak to sie robi .... ? (te usmiechy)

_________________
_Marcysia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Pią Cze 08, 2001 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeden i drugi usmiech jest dobry, czyli musialas je sobie wylaczyc

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
_Marcysia



Dołączył: 07 Cze 2001
Posty: 44
Skąd: Namysłów

PostWysłany: Pią Cze 08, 2001 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje vibo..... faktycznie były wyłączone

_________________
_Marcysia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
_Marcysia



Dołączył: 07 Cze 2001
Posty: 44
Skąd: Namysłów

PostWysłany: Pią Cze 08, 2001 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nio ale dajmy spokuj usmieszką i wróćmy do tematu .....ŻYCIE....

_________________
_Marcysia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
_Marcysia



Dołączył: 07 Cze 2001
Posty: 44
Skąd: Namysłów

PostWysłany: Czw Cze 14, 2001 1:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami rto mam dość życie....i tak własnie jest w tej chwili ((((((((((( .......

_________________
_Marcysia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
SharpBlade



Dołączył: 18 Cze 2001
Posty: 4
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Cze 18, 2001 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy człowiek nie ceni czegoś bardziej od życia, to życie to niewiele jest warte. Jeśli kobieta mówi, że jest zmęczona życiem, znaczy to, że kogoś zamęczyła na śmierć.

_________________
Wyrok śmierci podpisany przez analfabetę liczy sie podwójnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group