Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sieci radiowe

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Hardware / Software
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Sty 20, 2003 5:28 pm    Temat postu: sieci radiowe Odpowiedz z cytatem

poszukuje informacji na temat radiowek, czyli jak to dzila, na jakim sprzecie , no i ile taka przyjemnossc kosztuje? i pytankko do kogos z e-gate: ile kosztuje/kosztowalby abonament miesiefczny ( bo nie wiem czy rozwineliscie to na wieksza skale) ?
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Sty 21, 2003 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale chodzi o streaming po necie czy kupienie wlasnego nadajnika do pirackiego nadawania wlasnych audycji?
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Sty 21, 2003 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi u dostepnienie internetu przez fale radiowe ..ile kosztuje sprzet, jaki jest najlepszy itp .. i nie do prackich dzialan ..
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Sty 24, 2003 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to ja nie o tym myslalem co trzeba

coz, wlasna rozglosnie radiowa chyba kazdy by chcial miec !
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Sty 25, 2003 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec tak z e-gate to ja nie jestem ale dostep do netu mam wlasnie dzieki ich laczu radiowemu. Założenie kosztowało mnie 400zl, ale tylko dlatego, że musiałem kupic antene kierunkową, z normalna antenką wychodzi o wiele taniej. O ile się orientuje to e-gate oferuje połączenie tylko w siedlcach i to tylko w najbliższych okolicach osiedla do kilkuset metrów.
Z internetu jak widac korzystam choc nie zawsze antenka moze fale zlapac (wezmy jak jest paskudna pogoda). Prędkość orzy downloadzie dochodzi mi nawet do 30kb/s, a czasami i wiecej. Wiec nie narzekam.
Problem jest ze sterownikami do karty sieciowej ostatnio zainstolawalem sobie nowa karte dźwiękową i jej sterowniki sie pogryzly ze sterownikami karty sieciowej. No i to by bylo na tyle
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Hardware / Software Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group