Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

polecane ..ogladane ..
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2002 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cos

przez 2,5 godziny nie nudzilem sie od 1 w nocy (a wiedzialem ze bede spal tylko do 9 rano )

black hawk down

niby nic nadzwyczajnego... ale stonowane efekty, dobry dzwiek. po prostu dawno nie ogladalem tak dobrego filmu wojennego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2002 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iruś byłeś zmęczony. To fakt film zrobiony dobrze bez amerykańskiej pompy. Niemniej jednak osobiście myślałem że rzuci mnie bardziej na kolana np. Szeregowiec Rayen mnie wcisnął na 30 minut w fotel. Ten film dał trochę przemyśleń ale... jakiś niedosyt pozostaje.

_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2002 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szeregowiec dobry! Szczególnie z dobrym nagłośnieniem robi wrażenie scena na początku filmu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Upior
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 06 Cze 2001
Posty: 189
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2002 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, oglądałemm to w kinie (za cholerę nie mogę sobie przypomnieć w jakim) z bardzo dobrym nagłośnieniem. Po pół godzinie filmu mógłbym wyjść z kina i wcale bym nie narzekał. Ten film to jeszcze jeden dowód, że niktórych filmów nie powinno się nigdy oglądać z kompa na jakimśtam monitorku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2002 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze ktos ogladal "Vidoq" to taki francuski popapraniec. moze jak ktos to ma to by przyniosl na spotkanko na plytce :] bede dzwieczna w gamie c-dur moge nawet cos zapsiewac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2002 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vidocq - mniam, oryginalne ujecia kamery, az sie ma czasami dosyc tego ruchu (wymioty fajny klimacik, tresc taka tam, ale warto obejrzec dla samej techniki. wogole francuzi to fajne rzeczy robia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2002 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pyt mozesz ten filmik przyniesc na spotkanie ?

_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stoodent



Dołączył: 08 Sie 2001
Posty: 9
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Maj 20, 2002 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecił bum wszystkim ostatnio oglądaną Wojnę Harta z B.Willisem i Vanilla Sky.

Ten pierwszy to kolejny niesamowity film z Brucem którego zawsze bylem fanem (mimo ze narobil sobie u mnie troche tyłów filmem Bandists). chyba wraca do formy.

Vanilla Sky - Bo juz dawno nie oglądałem filmu z lekko zaskakującym zakończeniem. To lubie najbardziej. Mimo ze nie bylo to zakończenie w stylu Fight Club, lub Dzikie rządze to jednak umieścił bym ten film na 4 pozycji (zaraz po wymienionych i Unbrecable).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Lip 28, 2002 12:30 pm    Temat postu: magnolia Odpowiedz z cytatem

polecam zabrac zapas jedzenia, wygodnie usiasc i poswiecic 3h na obejrzenie tego filmu o naszym szybkim zyciu

2 nagrody i 3 nominacje

http://film.onet.pl/6304,film.html
http://film.onet.pl/6304,7038,1,recenzje.html
http://film.onet.pl/6304,6902,1,recenzje.html
http://www.magnolia.bestfilm.pl/

Magnolia
rez. Paul Thomas Anderson
wyk. Jason Robards, Phillip Baker Hall, Philip Seymour Hoffman, Tom Cruise (zyciowa rola), Julianne Moore
na podstawie rez. Altmana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Lip 28, 2002 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojna Harta? Ogladalam smieszny film, prawda Pycie?
_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Lip 28, 2002 10:32 pm    Temat postu: szczegolnie Odpowiedz z cytatem

szczegolnie koniec jak bruce oddaje swoje zycie za dobro ludzkosci
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Lip 30, 2002 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie cienizna..

blade II też nie zniosłem do końca .. zawiodłem się - dawno takiej siekanki nie widziałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Lip 30, 2002 10:20 pm    Temat postu: aqrat Odpowiedz z cytatem

a to sie aqrat dobrze ogladalo w czasie sciagania 1,5 giga mp3 heheh (co chwile musialem klikac) no te efekty, prawie jak matrix
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Sie 18, 2002 5:37 pm    Temat postu: nowe Odpowiedz z cytatem

mothman prophecies, wyk. richard gere - thriller, zwidy
frailty (pl. reka boga) - thriller (horror)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Sie 18, 2002 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc Pycie
_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Sie 19, 2002 8:54 am    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

czesc kochanie to moze cos obejrzymy u buuma?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Sie 19, 2002 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze byc Epoka Lodowcowa W gazecie Film byla wysoko w rankingu
_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Wrz 22, 2002 12:44 am    Temat postu: pianista Odpowiedz z cytatem

byłem dzisiaj w kinie dolby digital na filmie pianista reż. roman polański. ogólne wrażenie bardzo dobre, smutny film pokazujący losy żydów w czasie 2 wojny światowej i historię jednego człowieka. efekty specjalne, długa historia i dużo treści, mnie chwycił za serce... złota palma w cannes i ogólnie pozytywne wrażenie zrobił
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Paź 09, 2002 12:30 am    Temat postu: strange days Odpowiedz z cytatem

strange days (1995) bardzo dobre kino akcji z nowoczesna technika, super muzyka, zdjeciami i gra aktorow. treść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Paź 09, 2002 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwne dni? mmmmm i jaki fajny Ralph Finnes mmmmmniam!
_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Lis 22, 2002 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ekhm vanilla sky jakos za specjalnie mi sie nei podobalo, .. dla mnie film bardzo podobny do pienknego umyslu, z ta roznica ze kolesia zabiearja do jakiejs "fabryki marzen" i tam mu sie scalaja dwa swiaty, a w "p.u." akcja dziala sie w rzeczywistosci .... jedyna co mi sie podobalo w
"v.s" to akcja koncowa,, ma fajny klimacik.... w szczegolnosci tlo muzyczner kiedy tom kruz skakal z wiezowca i utwor podczas napisow (chemical brothers hehe, moge jeszcze doliczyc radiohead)... w skali 10 pkt dal bym 3

a -ha no i co sam moge polecic:

zycie briana wg monty pythona - heh pythonowska interpretacja zycia w izraelu z nawiazaniem do zycia jezusa .. usmialem sie przy tym jak nigdy .. 10/10

raport mniejszosci..... dobry film, czasami mozoli sie, ale nastepuje w nim dosyc nieoczekiwany zwrot akcji, co lubie bardzo 8/10

sasiedzi - to nei film, ale - czeska bajka dla dzieci opowiadajaca o "czeskiej mysli technicznej" ... moze ktos kiedys z was to ogladal rano w wakacje 2002...

a-ha a czy ogladaliscie wulgarna wersje kubusia puchatka? co o niej mysliscie?
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Lis 22, 2002 11:35 pm    Temat postu: qbus Odpowiedz z cytatem

qbus na poczatq fajny, chociaz wulgarny, i szybko sie nudzi, pomysl niezly, najlepszy jest motyw z marchewka

qrcze, ze ja tu nie pisalem, tyle filmow ostatnio ogladalem czasami 3 dziennie hehe, teraz to juz nie pamietam

raport mniejszosci na miare matrixa
ciekawe bajki dla dzieci
lilo i stich - mozna sie posmiac
Muppet.Kermits.Swamp.Years
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twierdza - bardzo fajny film akcji z moim ulubionym aktorem Connerym jedyne czego mi brakowalo to muzyka
Niesmiertelny I,II i III - zdecydowanie najlepsza byla "dwojka" trojka byla troche pogmatwane a I to klasyka.. ta seria przeszla do mojej historii
13 Duchow - thriller nie thriller fajne efekty specjalne i sceneria mozna sie przestraszyc ciekawa fabula nudzilem sie tylko przez pierwsze 20 min pozniej mnie wciaaagnelo
Czego pragna kobiety - komedia romantyczna ... faceta porazil prad jak suszarka wpadla mu do wanny i zaczal czytac w myslach kobiet ... pomysl ciekawy wykonanie srednie. Starring: Mel Gibson
Wtorek - polska komedia o tym jak goscie zalozyli "Eden" heh polecam
E=mc2 - kolejna polska komedia widac nawiazania do filmu Chlopaki nie Placza : podobna obsada nawet ci dwaj policjanci i laska gruchy jest nawet sweter gruchy ciekawe ale troche przynudnawe
Wiedźmin - serial zdecydowanie lepszy od filmu szkoda tylko ze malo efektow specjalnych, swietnie zrealizowana walka no i swietnie dopasowana muzyka
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Gru 05, 2002 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ach ten wiedzmin .. na poczatku film mi strasznie podobal .. nie moglam sie doczekac serialu .. ale teraz ... czasami czuje lekki niesmak , szczegolnie ze calkiem nie dawno porzeczytalam cala sage. i chyba jedynie caly ten film i serial ratuje boska muzyka śp. Grzegorza Ciechowskiego.

Red Dragon (czerwony smok) ogladam w multiplexie w wawie ... dawno nie widzialam filmu, na ktorym CALA sala podskakiwalaby ze strachu .. 10/10

Ocean's Eleven - ogladam wczoraj na kompie , dobry . swietny pomysl na fabule .. ale jak to miala byc komedia to za malo gagów różnego rodzaju 6/10

Władca Pierścieni cz.I - ksiazki nie czytalam , moze szkoda .. film powalajacy .. i pomimo swej dlugosci , nie nudzi .. swietne efekty i muzyka 9/10
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw Gru 05, 2002 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem tak...
ET w końcu obejrzałem ..
i nie żałuję .. wiem film dla dzieci.
pocelam


ale daje 9/10

ps. płacz też jest czasem potrzebny ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Gru 11, 2002 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzalem wlasnie spidermana. Fajny film troche przesadzili z efektami (troche nienaturalne zachowanie postaci w ekstremlnych sytuacjach) no i na pewno za malo muzyki, przydaloby sie troche mocnego brzmienia czy co w ciekawszych momentach, a muzyka na pierwsze napisy podobna do tej z batmana. Ale ogolnie mi sie podobalo.
Zapomnialem wczesniej dopisac film wszechczasow:
Forrest Gump - swietny moim zdaniem najlepszy z najlepszych film,
swietny scenariusz, swietna rezyseria, swietna obsada, swietna gra aktorska, swietna muzyka, swietne efekty specjalne
i w ogole wszystko swietne mozna sie przy nim poplakac posmiac i przestraszyc, i o to w tym chodzi. U mnie ten film zostaje na razie nie do przebicia i daje mu z czystym sumieniem ocene 11/10 heh
Mam jeszcze cieplutka nowosc prosto ze stanow 8mile, ale jakosc dźwięku u mnie jest bardzo marna i niewiele moge zrozumiec, ale mimo to ze wrazenia sluchowe wynosza mniej niz zero to i tak polecam, jak obejrze w kinie to moze i ocenie.
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Gru 20, 2002 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja ostatnio obejrzalem klasyk.. edward nozycoreki... leical w tv i obejrzalem z mila checia... ale jednak film moglby byc troche dluzszy i watek koncowy bardziej rozwiniety...
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Gru 28, 2002 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorzuce kolejny do woreczka , yc moze sie juz tu przewinal
"Czego pragną kobiety"
fil wyrąbisty, nawet moja polowka sie oderwala od kompa, jak zaczelam go ogladac w a to cos znaczy
za pomysl za teksty i kupe smiechu daje 9/10
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
doddy
mały gadatek


Dołączył: 07 Cze 2001
Posty: 58
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Sty 17, 2003 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hellraiser od 2 wzwyż
requiem for a dream
fucking amal

polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Sty 20, 2003 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doddy, ale żeś się naprodukowal, chyba dawno tu nie zagladales
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Sty 21, 2003 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dorzuce jeszcze MadMax: pod kopułą gromu. Widziałem niedawno w tv mi się film bardzo podoba, ale to pewnie przez klimat, zniszczenia opustoszenia, beznadzieji. świetny scenariusz i reżyseria daje 8/10.
PS. Film przypomniał mi dość starą ale fajną gierkę Fallout (to były czasy)
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
doddy
mały gadatek


Dołączył: 07 Cze 2001
Posty: 58
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Sty 21, 2003 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozbi, ta gra wciaz zyje i nie jest stara, ostatnio wyszła polska wersja fallouta 2.
fallout tactics tez bylo po polsku... moim zdaniem mimo czasu jaki ta gra ma na karku, nie starzeje sie... pozatym...
srednio raz na dwa/trzy miesiace gram w niekomputerowego fallouta, na podstawie kostek k2,k3,k4,k6,k8,k10,k20,k100

moim zdaniem gra jest nadal fajna mimo ze komputerowa moze sie znudzic, zostaje non cRPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Sty 21, 2003 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee tam.... quix wymiata doddy zrobiles wersje 3d?
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Sty 21, 2003 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak non-computer RPG to jest to ale granie w to to samemu chyba mija się z celem, no chyba ze ktos ma rozdwojenie jaźni .
W temacie jest polecane oglądane. Więc ja polecam filmiki/przerywniki z gier. A dokładnie z Diablo II ,oraz z Warcrafta III (scena w której gość niszczy miasto mi się podobało), poza walorem estetyczym tworzą one jeszcze coś takiego jak klimat, coś czego w obecnych grach bardzo brakuje.
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Sty 21, 2003 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filmiki z klimatem?
oddworld abe oddysee i exodus - nie dosc ze filmiki, to i cala gra - Z KLIMATEM! jak skoluje sobie to zagram jeszcze raz!
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Timea
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Sie 2001
Posty: 323
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Sty 22, 2003 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba zbaczacie z tematu

Ja ostatnio z lekkim opóźnieniem oglądałam Moulin Rouge i muszę (!) coś powiedzieć. Dla mnie super. Sama historia może niezbyt oryginalna, ale wykonanie i pomysł.. ach. Dużo świetnej muzyki, po prostu klasyk. 10/10.
Równie gorąco polecam Chicago, wprawdzie napisów jeszcze nie ma, ale co tam

Nie byłam wielbicielką musicali, ale tylko krowa nie zmienia zdania...
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Sty 24, 2003 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Timea napisał:
Chyba zbaczacie z tematu .


moze tak ... ale temat glowny to "polecane ogladane" i to w dzsiale "filmy" wiec pewnie filmiki tez sie moga dopisywac do takich malych przyjemnosci.. czasem taka wstaweczka z gry moze bardziej zapierac dech w piersiach niz film z bajonska kwote z efektami specjalnymi i najlepsza obsada (dla mnie wstawki z abe'a sa wlasnie takie "zapierajace )
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Lut 05, 2003 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra teraz wracamy do tematu. W ostatni weekend obejrzalem dwa filmy: nowiutki jeszcze cieplutki Władca pierścieni - Dwie Wieże i MiBII (Men in Black)

Władca Pierścieni 2 - dla mnie zdecydowanie lepszy od jedynki swietne efekty specjalne dobra obsada i reżyseria. Chociaż po obejrzeniu zostało wiele pytań bez odpowiedzi na które odpowiedź znajduje w książce. Może w powrocie króla ... Film znakomity świetna muzyka. Idealnie zrealizowane sceny walki (oblężenie Helm`s deep (ang.)). Przeskakiwanie z jednego wątku do drugiego (razem 3 wątki). Zgodność z książką małe odstępstwa się zdarzają ale to chyba wyszło na dobre.
Film polecam wszystkim a dla fanów Tolkiena to obejrzenie tego filmu to obowiązek. Ocena 11/10 (tak to nie pomylka)
PS. Film oglodalem na swoim 17 calowym monitorze wiec i wrazenia byly inne niz jkabym byl w kinie, ale do kina tez pojde tak czy tak.

Mib II - Obejrzałem go dzien po Władcy Pierścieni wiec uczucia mam troche mieszanie. Obiektywnie patrzac jest to bardzo dobry film. Niezla rezyseria i scenariusz. Film balansuje miedzy akcja i komedia i to jest dobre. Swietne gagi sytuacje itp. itd. Efekty specjalne tez niczego sobie. Sceny walki moze troche bez polotu, ale lepiej to niz z przesadą.
Mysle ze gdybym nie obejrzal prawie ze zaraz po Wladcy pierścieni to bylkbym zachwycony tak jestem tylko zadowolony, ale weźcie pod uwage ze jest to opinia zupelnie subiektywna. Polecam tem film wszystkim bez wyjątku.
Ocena 8,5/10
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Lut 07, 2003 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rybka zwana wanda - obejrzalem w tv, oczekujac na dobra komedie (tak przynajmniej byla reklamowana i pokazywana_/// ) no i zawiodlem sie! film nijaki, jakas grupka ludzi , z ktorych kazdy chce wyjsc na swoje, a w szczegolnosci jakas panienka ktora uwodzi prawnika, proboje zdjac wine ze swojego meza , a na dodatek pieprzy sie z bratem (tak, tak!) Jedyna dobra akcja w tym filmie byl koles jąkała , który dostal misje zabicia pewnej staruszki z pieskami... to byly jednye momenty w ktorych mozna bylo sie posmiac .. reszta po prostu mdlila!
ocena : 2/10 (tylko dlatego, ze ta akcja z babcia i pieskami byla zawalista)
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Lut 08, 2003 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TT - obejrzane na małym ekranie 19" wieczorem w zaciszu .. z grzmiącymi głośnikami stereo...
niestety już IMHO nie tak dobrze jak poprzednia cześć.
poprawnie zbudowany film komercyjny najbardziej mnie urzekła jedna
rzecz .. jak szybko powolny i dostojny LAS został przekonany do walki ...
ale i tak 8/10 daję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Lut 11, 2003 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze dwie komedie.
Scarie Movie 2 - Niezla komedia moze niepoprawnia politycznie i etycznie, ale uśmiałem się przy niej nieźle, daje 8/10.
Cats & Dogs - komedio-dramat czy jak to nazwac o tym jak koty chca zdobyc władzę nad światem, może nie tak śmieszna jak Scarie Movie 2 ale tez mozna sie bylo pośmiac. W sumie calkiem niezly film. 7/10
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Lut 14, 2003 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozbi napisał:

Mam jeszcze cieplutka nowosc prosto ze stanow 8mile, ale jakosc dźwięku u mnie jest bardzo marna i niewiele moge zrozumiec, ale mimo to ze wrazenia sluchowe wynosza mniej niz zero to i tak polecam, jak obejrze w kinie to moze i ocenie.


8 mila - byłem dziś w kinie , obejrzałem .... Bardzo dobry film.. doskonale pokazane walki na wolno, ciezka droga jaka stawia sobie Rabbit (Eminem) azeby zaistniec w hiphopowym swiatku, walczac przy okazji z problemami zycia codziennego. Badzo fajnie sie to oglada, troche szkoda ze tak malo akcji (mam na mysli bitwy).. ale rymy nie waskie.. I dobrze stlumaczone.Muzyka rowniez wypasiona (dobry hip-hop).. Polecam!
Ocena : 9/10

ps. Jednego tylko nie moglem zniesc... ze jakies gimanzjalistki siedzialy przede mna i bez przerwy gadaly i smialy sie! ..toc chyba zeby pogadac niechodzi sie do kina tylko np. do Kota!
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Lut 27, 2003 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"the Million Dlllar Hotel" daje 8/10 zakrecony jak stodiablow .. swietna muza ... swietny pomysl ...
no i nawet Bono byl przez sekundke w kadrze

"Aniołki Charlie'ego" ..... 8/10 .. fajne laski .. i naprawde super komedia ... film odpowiedni na rozluznienie .. jka czlowiekowi mozg paruje po ciezkim dniu .. humor mu sie poprawi na bank ..
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw Lut 27, 2003 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ita popieram, tylko ja dam 9/10
heh to moj pierwszy film... a po nim mialam 2 godzinny wyklad o muzyce elektronicznej ale bardzo zajmujacy....
_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Lut 28, 2003 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to w "aniolkach .. " byla jakas muzyka ? w tym filnie bardzoej interesowaly mnie szalone laski
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Lut 28, 2003 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze nie chodzilo i "Aniolki" tylko o "the Million Dlllar Hotel"
Ja polecam klasyke polskiego kina - dwie czesci ponadczasowego nismiertelnego "Va banque". Fajny scenariusz dobra obsada no i melodia ..... . Tylko nie wiem dlaczego niektorzy okreslaja ten film mianem komedii.
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Lut 28, 2003 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkIta napisał:
to w "aniolkach .. " byla jakas muzyka ? w tym filnie bardzoej interesowaly mnie szalone laski


Ita NIE NIE NIE!!!! Ja mowilam o million dolar hotel, a wyklad z muzy to mialam po filmie... tak sobie wspominam stare dobre czasy
_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Mar 01, 2003 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm..... slucham U2 od kilku tygodni niemal bez przerwy ...
uwaznie ogl;adałam "The MIllion Dollar Hotel" .. i jakos tam muzy elektronicznej nie zauwazylam ...
na pewno chodzilo o elektroniczna ?????
no , ale ja ponoc sie na niczym nie znam ...
O wlasnie mi sie zaczęło : The First Time" , oczywiscie U2 .... dla nie zorientowanyc to bylo na smamym poczatku filmu. i i jak ten kawalek to muzyka elektroniczna to znieniam orientacje sexualna ... cholera , za pomnialam ze nie moge
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Mar 02, 2003 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misia muza byla po filmie! oddzielnie i nic z filmem nie miala wspolnego!!!
_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Mar 03, 2003 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech .. to co mieszasz te muze z filmem ... pozniej wychodza jakies glupoty ...
swoja droga to bym strzelila tego wykladowce .. bo po tym filmie to albo posiedziec w ciszy przez dluzszy czas , albo slychac tylko i wylacznie U2 .. badz Lou Reeda .. i tym podobnych ...

a tak wrcając do tematu .. to w sobote ogladalam poraz pierwszy "Kontakt" zrobil na mnie mocne wrazenie ... 8/10
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group