Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pojęcie ludzi poprzedniego pokolenia o komputerach jest cona

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szpaki
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 163
Skąd: Alpha Station

PostWysłany: Pon Maj 28, 2001 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosty przykład: przed chwilą godz. 20:44 wyszło na jaw, że pół rodziny wysłało list do wielkiego ssacza o cóśtam... Podnieta nie była spowodowana treścią listu, tylko tym, że to ja pisałem... i wysłałem list przez internet.
Uważam, że znajomość zastosowania (nawet najprostszego) komputerów
w życiu codziennym, jest ograniczona do:

  • Włączenia
  • Naciśnięcia przycisku start
  • Ułożenia (lub nie) pasjansa, lub rozegranie partii innej prościutkiej gierki
  • Wyłączenie (najczęściej przez wyjęcie wtyczki)

Ot, co prezentują nasi rodzice

_________________
Szpaki!member@of.-=pPp=-

[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szpaki dnia 2001-05-28 20:48 ]

[ Ta wiadomość została zmieniona przez: szpaki dnia 2001-05-29 17:58 ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Wto Maj 29, 2001 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


  1. Najprostszego
  2. Przykro mi
  3. Nie zapominaj o Saperze! Przecież nawet podczas Jackonaliów odbył się I Turniej Gry w Sapera ))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Czw Cze 07, 2001 12:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodziców trzeba uczyć, moja mama działa na kompach od wielu lat zaczynała zawsze na kompach po mnie np. od atari st potem sie przesiadła na PCetka, ba nawet w inecie miesza. Więc nie wszyscy tacy są ale rodziców trzeba doszkalać i już )

_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Czw Cze 07, 2001 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja mama atari sie zbytnio nie bawila no ale teraz smiga po necie

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group