Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

muzyka i kicz

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> MuZYka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2002 8:51 am    Temat postu: muzyka i kicz Odpowiedz z cytatem

Wlasnie powiedzcie jakimy kryteriami kierujecie sie przy wyborze muzyki.
I czy was tez czesto zalewa gdy oglodacie listy przebojow i widzicie ze taki wasz ulubiony xxx jest na 30 miejscu a kicz ktorego zupelnie nie da sie sluchac taki yyy jest na 3. Bo mnie to strasznie wkurza. Powiedzcie co dla was jest kiczem (nie bojcie sie walcie po tytulach) porownamy wszystkie wypowiedzi i znajdziemy prawdziwy kicz a pozniej go zniszczymyyyyyyyyy!!!!!!!!!
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Wrz 14, 2002 11:18 pm    Temat postu: moje Odpowiedz z cytatem

imho wiekszość ludzi ma prymitywne upodobania muzyczne i słuchają tylko tego co pokazuje im radio i telewizja, a jest dużo więcej muzyki niepopularnej i nie tworzonej dla pieniędzy (niekomercyjnej) - trzeba tylko poszukac... przykładem takim może być scena komputerowa http://scene.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Lis 15, 2002 8:31 pm    Temat postu: Re: moje Odpowiedz z cytatem

Pyt napisał:
imho wiekszość ludzi ma prymitywne upodobania muzyczne i słuchają tylko tego co pokazuje im radio i telewizja, a jest dużo więcej muzyki niepopularnej i nie tworzonej dla pieniędzy (niekomercyjnej) - trzeba tylko poszukac... przykładem takim może być scena komputerowa http://scene.org


zgadzam sie co do mojego przedmowcy... nawiazujac do slow starego miasta : muzyka gdzies na dalszym planie / wytwornia wydaje tylko to co sie sprzedaje, a nie / ambitne rzeczy (...)

mnie raczej nie wpienia to, ze jakas tam shitney okpupuje 1 miejsce 30ton (jedyna komercyjna lista przebojow jaka ogladam) ... przeciez to normalne w dzisiejszym swiecie... mnie raczej denerwuje niski poziom oferowanej przez przemysl muzyki (jeden utowr podobny do drugiego)... teraz nawet nei wystarcza ruszanie tylkiem do kamery i texty ala disko-polo o milosci... teraz trzeba szokowac sluchacza/widza ... i tak : krystyna a-gil-era stala sie niegrzeczna dziewczynka i kupila sobie spodnie z dziura na d*>*e, wspomniana wczesniej shitney tez zaczela pokazywac cielsko. jakas tam holi walans jset cala naga, a le jej cielsko w pewnych miejscach (nie musze chyba mowic jakich) przykrywaja swiatelka jak "zajaczki" odbijajace swiatlo z lusterek wieziennych.. ale prawdziwe rekordzistki mamy w rosji ... teraz to nawet trzba sie calowac na scenie, ,
azeby byc popularnym (tatu), opciac glowy tym ktorych nielubimy (eminem, offspring) itp itd... wszytko dla popularnosci ... wciska sie ludziom taka papke...

no ale chyba tu mialo byc o piosenkach ktorych nei lubimy ... dlugo musialbym wymieniac ... ja powiem tylko tyle: gdy patrzylem na teledysk shitney, wytrzymywalem 30 sek. i przelaczalem kanal... a teraz gdy widze pedalka robiego łiljamsa i nikol kit-man czy les keczap, to przelaczam kanal w 0.5 sek. od rozpoczecia utowru... czesto nawet zanim zaczna spiewac....

-aha jezeli ktos szka niekomercyjnej muzy, to zagladajcie na mp3.portale... naprawde niektorzy potrafia robic muzyke, o jakiej nawet nam sie nie snilo!
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Lis 15, 2002 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie koncze sluchac Listy Przebojów pr. III , prowadzi jak zwykle Marek Niedźwiecki , co tydzien w piatek po 19.00. nie ma nijakich shitnej ani agiler itp .. ( wybaczcie pisownie fonetyczną , ale nie mam baldego pojecia jak sie to pisze) a jak chcecie naprawdę nie komercyjnej muzy ... z gatunku art rocka itp .. to polecam program trzeci polskiego radia , obecnie zwą sie po prostu "trójką" , w niedziele od 21.00 do 24.00 (mini-maks) duuuuuuuuuuuzo roberta planta , tori amos , pink floyd, led zeppelin, itp .. muza cholernie ambinta , no .. moze klasyczna jest ambitniejsza
barkuje mi jakis porzadnych metalowych audycji , gdzie mozna byłby sie dowiedzieć co sie dziej w tym światku
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
protas
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 221
Skąd: siedlce/wawa

PostWysłany: Sob Lis 16, 2002 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Listy przebojów - po co to komu i do czego? Osobiście uznaję tylko swoją prywatną "listę", sporządzaną tylko i wyłącznie na podstawie własnych upodobań i do własnego użytku. W ciągu tygodnia przybywa mi przynajmniej kilkanaście albumów, na każdym znajdą się przynajmniej dwa utworki zasługujące na większą uwagę niż pozostałe i tak się powoli tworzy całkiem długa "lista", albo nazwę po imieniu - playlista.

Tzw. komercha (przez to pojęcie rozumiem "hity z hop bęc", stadionowych składanek, itp.) - raczej mnie to nie kręci. Pisałem już jakim kryterium kieruje się przy wyborze muzyki. To tylko własny gust i nic mnie nie przekona, że to co sprzedało się w iluśtam milionach egzemplarzy jest ciekawsze od mało znanej, niekoniecznie wysokonakładowej produkcji. Sam fakt, że nagranie jest (bądź nie jest) promowane przez media wydaje mi się bez znaczenia.
Wysokobudżetowe produkcje mają jednak parę dużych plusów. Przede wszystkim pod względem technicznym nie ma się do czego przyczepić. Dobry realizator dźwięku jest jednak niezastąpiony, w amatorskich nagraniach często widać (a raczej słychać) jego brak. Słyszałem wiele dokonań artystów zupełnie odciętych od szeroko pojętej komercji. To co prezentują często zasługuje na uwagę i słowa uznania, jest tylko jedno ale. Nie ma co ukrywać, niektórzy za wcześnie postanawiają pokazać światu czego to nie potrafią i na stronkach pokroju mp3.com trafia się sporo, delikatnie mówiąc, amatorszczyzny niezbyt wygórowanych lotów. Parę ponadprzeciętnych tytułów ginie między całą masą chłamu, można się tylko przez to zrazić do niezależnych wykonawców.

O czym jeszcze miałem napisać? Aha, teledyski. Pozdrawiam Britney, Aguilerke i setki innych gwiazdeczek, dziękuję wam za kunsztowne kręcenie tyłeczkiem i proszę o jeszcze. Dziękuję też producentom telewizorów za magiczną opcję MUTE...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Lis 16, 2002 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tru!!! Tru!!! Tru!!!
A co do list przebojow do mnie nie wpie*** jakies tam top 30 itp.
Najbardziej mnie wkurzaja listy najlepiej sprzedajacych sie albumow. Az mnie krew zalewa gdy widze jak ich troje znowu jest na 1 miejscu.
Wkurzylo mnie tez troche mtv music europe awards. Wie ktos w ogole kto wybiera sposrod nominacji zwyciesce i kto w ogole wybiera zespoly na nominacje ??? Bardzo mnie to ciekawi.

Ps. Ja z przyjemnoscia slucham tylko dobrego rocka i metalu wiec jestem troche skrzywiony muzycznie
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
kszyho



Dołączył: 04 Mar 2003
Posty: 19
Skąd: z pobliża

PostWysłany: Wto Mar 11, 2003 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dalej wszyscy razem :
KEINE GRENZEN....
_________________
Och Dżizas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Basebox
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 13 Lis 2002
Posty: 107
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Mar 11, 2003 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaeine grentzen ... keine bin laden.......
_________________
You wha'?! Speek 2 thee ass, 'cause that face ain't listen!!!

----------------------------------------------------

Basebox
basebox@poczta.onet.pl
www.basebox.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> MuZYka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group