Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

a moze cos romantycznego ...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> #siedlce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goopya_peezda
Gość





PostWysłany: Pią Sie 16, 2002 11:57 pm    Temat postu: a moze cos romantycznego ... Odpowiedz z cytatem

Trzeba zrobic na #siedlce wybory miss i mistera kanalu, udzial beda mogli brac wszyscy stali bywalcy, wszyscy stali bywalcy takze by glosowali. Reguly do dyskusji
Powrót do góry
BuuM
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 218
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Sie 17, 2002 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiec wyniki sa takie: misterem oglaszam Protasa a miss Timee, i to by bylo na tyle, co to z glupi nick?
_________________
BuuM

---------------------------------------
cokolwiek... whatever...irgendetwas...
---------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
goopya_peezda
Gość





PostWysłany: Nie Sie 18, 2002 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o to chodzi BuuMie ze nie tylko ty masz prawo decydowac kto sie podoba spoleczenstwu, moze ja w roli mistera widze kogos innego a w roli miss to nie wiem kogo widze, a nick mi sie podoba
Powrót do góry
BuuM
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 218
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Sie 18, 2002 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oto chodzi ze posty anonimowych osob sa przewaznie ignorowane, nie masz takiego samego nicka na kanale #siedlce. Ja Cie nie znam, a jak ja Cie nie znam to znaczy ze cos tutaj jest nie tak, wiec albo sie ujawnij, albo zamilcz.
_________________
BuuM

---------------------------------------
cokolwiek... whatever...irgendetwas...
---------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
goopya_peezda
Gość





PostWysłany: Nie Sie 18, 2002 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiec nazywam sie Krzysio i mieszkam na ul. niepodleglosci 6/13, mam dzieci, zone itd.... na siedlcach znany jako Krzychooo BuuM do poniedzialku
Powrót do góry
goopya_peezda
Gość





PostWysłany: Pon Sie 19, 2002 5:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto miss? Kto mister?
Powrót do góry
BuuM
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 218
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Sie 19, 2002 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no juz napisalem, nie widac?
_________________
BuuM

---------------------------------------
cokolwiek... whatever...irgendetwas...
---------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
goopya_peezda
Gość





PostWysłany: Pon Sie 19, 2002 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BuuM ja bym glosowal na ciebie
Powrót do góry
protas
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 221
Skąd: siedlce/wawa

PostWysłany: Sro Sie 21, 2002 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm, a gdzie nagrody? krążyły plotki, że dla mistera ma być nowiutki duży fiat 125 p..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goopya_peezda
Gość





PostWysłany: Sro Sie 21, 2002 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slyszalem ze nagrody ma fundowac BuuM, ostatnio duzo klijetow maja w cafei
Powrót do góry
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Sie 22, 2002 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm ..a sa jakies kategorie wiekowe itp ... czy bez ograniczen ?
jak bez to na mis proponuje siebie a na mistera .... hm .. byl tu jeden przystojniak , ale dawno sie nie pokazywal i chyba tak predko nie wroci mam na mysli Ghosta
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nepka



Dołączył: 14 Paź 2001
Posty: 6
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw Sie 22, 2002 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że wybory miss i mistera są nie potrzebne. Jest to konkurs upokarzający dla obu płci.

Btw. BuuMku wybrałeś Timcie tylko dlatego że jest twoją dziewczyną? (Pytam sobie tylko tak z ciekawości, proszę się na mnie nie gniewaj :)).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Pią Sie 23, 2002 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Glosuję na protasa jako na mistera! On ma to jak w banku!

A co do czika...proponuję Layhmilę :)
Ela jest piękna bądź co bądź :)
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BuuM
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 218
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Sie 23, 2002 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nepka: wybralem Timcie bo jest najladniejsza, a jak sie komus nie podoba to niech spada na drzewo!!!
_________________
BuuM

---------------------------------------
cokolwiek... whatever...irgendetwas...
---------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Sie 24, 2002 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie postanowilam zmienic zdanie co do mistera
moim wybrancem jest ROCCO
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sob Sie 24, 2002 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Darkita: ale to bot ;)
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nepka



Dołączył: 14 Paź 2001
Posty: 6
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Sie 24, 2002 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BuuM: to ja w takim razie spadam do stawiku :)
A mój ceny głos oddaję na Rocco tj. Itka :) i na Layhmilę :)
Btw. mogę podsumować głosy jakby co ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Timea
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Sie 2001
Posty: 323
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Sie 24, 2002 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nepka: oglądałaś kiedyś wybory miss? Kandydatka oprócz tego, że musi być ładna to jeszcze powinna mieć w głowie. Czaisz?
Twoje docinki są nędzne i świadczą już nawet nie tyle o braku taktu z Twojej strony (nie obraź się na mnie proszę, tak tylko mówię ).
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
nepka



Dołączył: 14 Paź 2001
Posty: 6
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Sie 24, 2002 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Timea: oglądałam, dlatego nie wybrałam Ciebie. Czaisz?
Poza tym ja się nie obrażam na Ciebie, a mój takt to moja sprawa (nie obraź się na mnie proszę, tak tylko mówię :)).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Timea
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Sie 2001
Posty: 323
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Sie 24, 2002 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nepka: oczywiście, że Twoja Kompromitujesz się, ale to też Twoja sprawa..
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
nepka



Dołączył: 14 Paź 2001
Posty: 6
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Sie 24, 2002 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe.. Jak ja niby się kompromituję?
Timea: może mi odpowiesz w jaki sposób sie skompromitowałam? Btw. jak masz coś do mnie to powiedz, a nie gadaj głupot!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Timea
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Sie 2001
Posty: 323
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Sie 24, 2002 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nepka: powiem Ci przy okazji i na żywo, w przeciwieństwie do Ciebie nie potrzebuję publiki do przyklaśnięcia.
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
nepka



Dołączył: 14 Paź 2001
Posty: 6
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Sie 24, 2002 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Timea: to ciekawe, że Ty która oświadczasz, że skompromitowałam się i nie dając przykładu rzekomego skompromitowania mówisz, że nie potrzebujesz publiki do przyklaśnięcia, to po co mówisz, że się skompromitowałam? Jednak Ela to był dobry wybór :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Timea
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Sie 2001
Posty: 323
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Sie 24, 2002 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nepka: nie potrzebuję publiki, żeby Ci powiedzieć, że jesteś źle wychowanym, głupim dziewczęciem o wątpliwym i b. ciężkim poczuciu humoru, ale skoro sama się prosisz to masz. Napisałam "kompromitujesz się" i robisz to cały czas. Mam dość wysłuchiwania komentarzy na swój temat. Ze względu na Leszka się nie odzywałam, ale teraz już zacznę. Widzę, że bardzo tego chcesz. Nie musisz mnie lubić dziewczyno, wystarczy, że będziemy się "znosić". Spodziewam się teraz długiego wywodu na mój temat z podobnie "przychylnymi" słowami.
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Timea
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Sie 2001
Posty: 323
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Sie 24, 2002 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nepka: a chcesz wiedzieć w jaki sposób ta Twoja kompromitacja się przejawia? Zastanawiam się ostatnio czy przez docinanie komuś podnosisz sobie samoocenę. Gdybyś jeszcze rzeczywiście była taka piękna i mądra to rozumiem.. Aha i pamiętaj: inteligentni ludzie się nie obrażają.
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
nepka



Dołączył: 14 Paź 2001
Posty: 6
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Sie 24, 2002 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Timea: najwyraźniej nie grzesze inteligencją, nie będę Cię "znosić", a nie mam zamiaru mówić Ci "jaka to Ty jesteś". Topór wojenny nie jest zakopany :) wykradły go krasnoludki.
Btw. to nie ja zaczęłam Cię obrażać :) tylko Ty mnie więc nie wiem o co się czepiasz. Dowód:
Cytat:
Timea Wysłany: 24 Sie 2002 14:27 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Nepka: oglądałaś kiedyś wybory miss? Kandydatka oprócz tego, że musi być ładna to jeszcze powinna mieć w głowie. Czaisz?
Twoje docinki są nędzne i świadczą już nawet nie tyle o braku taktu z Twojej strony (nie obraź się na mnie proszę, tak tylko mówię ).

Ja we wcześniejszym poście nie widzę docinków.
Cytat:
nepka Wysłany: 24 Sie 2002 13:53 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

BuuM: to ja w takim razie spadam do stawiku :)
A mój ceny głos oddaję na Rocco tj. Itka :) i na Layhmilę :)
Btw. mogę podsumować głosy jakby co ;)

Jak ci sie nie podoba mój wybór to sie nie patrz! Jak Ita głosowała na Rocco to ja poparłam a jak Y na Layhmilę też go poparłam bo czemu nie. A Ty sie z gębą od razu na mnie rzuciłaś! Czemu tego nie zrobiłaś z Itą i Y ? A z ciekawości się spytałam BuuMa, on chyba z resztą nie popiera tego, że kandydatka musi być mądra.


Cytat:
BuuM Wysłany: 23 Sie 2002 17:32 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Nepka: wybralem Timcie bo jest najladniejsza, ...
Więc nie wiem czemu na mnie darłaś się za docinki! To nie ja powiedziałam, że jesteś najładniejsza i tylkio dlatego Cie wybrałam! Możesz się i pokłócić również z BuuMem z tego powodu, bo czemu nie! Mnie sie czepiasz bo Ci w czymś przeszkadzam, coś psuje Ci? A może zjadłam Ci babcię? A może po prostu nie poparłam twojej kandydatury?
Więc dziewczyno zastanów sie na kogo z pyskiem lecisz. Czy na tego kogoś kto ci przeszkadza i mówi to co inni czy na tych co zaczeli to mówić i rozpowszechniać. Jak chcesz jeszcze czegoś ode mnie lub coś masz do mnie to napisz : nepka@nepka.net. Nie bój żaby, odpiszę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Sie 24, 2002 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bitwa błotna !!!!!

chłopaki po 30zeta wejściówki - kto się piszę ?

dodatkowo ostawiamy min 30zeta na wygraną

więc ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Timea
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Sie 2001
Posty: 323
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Sie 24, 2002 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I kto tu z pyskiem wyskakuje? Do Twojej wiadomości nic nie mam przeciw kandydaturze Eli, wręcz przeciwnie i nie wydaje mi się żebym napisała nawet jedno zdanie sprzeciwu. Może nie zauważyłaś, ale ja do Twoich odzywek i docinków mam zastrzeżenia. I to już nie chodzi wcale o słowa do BuuMa skierowane tu, na forum. Nie wyczułaś tego? Oh, jaka szkoda..
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sob Sie 24, 2002 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję zapasy w kisielu w strojach topless!

Stawiam 50 pesos na Nepkę ;)



a na Miss kanału proponuję Medeę :D
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goopya_peezda
Gość





PostWysłany: Sob Sie 24, 2002 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o Bosz!!
Czlowieka 2 dni nie bylo a tu taka walka.
Widze narazie 2 kandydatki walczace jak dwa kociaki, mniam!!! Niestety nie pily ze mna piwa wiec narazie pozostane przy pieknosciach typu Wronka i perelkaa

Btw. o jakiej Eli byla rozmowa?


Ostatnio zmieniony przez goopya_peezda dnia Nie Sie 25, 2002 1:13 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
goopya_peezda
Gość





PostWysłany: Sob Sie 24, 2002 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mister wiadomo kto
Powrót do góry
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Sie 25, 2002 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no no ... dziewczyny OBIE dałyście popis "inteligencji" ; żeby sie kłócić która jest ładniejsza i madrzejsza ?????????????????????? PORAżKA i to na obu frontach.

hihi, i chyba dlatego proponowalałam siebie

btw. Nepka, Timea : ubawiłam się po pachy.

Ira: ja sie pisze naz apsy , ale nie będę obstawiać.
Yag: apropos Rocco, nie chodzilo mi o bota na kanle jest paru fanów jego i te zdjęcie przy twoich postach
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Nie Sie 25, 2002 4:53 pm    Temat postu: Ciekawostki Odpowiedz z cytatem

Nie mam niczego wspólnego z kanałem #Siedlce od pewnego (dość długiego, żebyście przestali wciągać mnie w jego ciemne sprawy) czasu. Nie jestem jego operatorem, ani bywalcem. Nie wnikam w wybory miss ani mistera, uczestniczyłem w jednej pozaircowej rozmowie na temat tych wyborów, podczas której Nepka powiedziała, że zgłosi Layhmilę (co ja uważam za argument przeciwko Icie twierdzącej, że ma w dyskusji z Timeą cel obrania siebie najpiękniejszą i najmądrzejszą). Nepka kilkukrotnie w tym wątku próbowała się uśmiechać i zastrzegać, że nikogo nie chce obrazić. Nazwała Timeę Timcią, co jest raczej sympatycznym zdrobnieniem, przynajmniej w moim odczuciu. Oczywiście jeśli ktoś się obrazić koniecznie chce, nie potrzebuje do tego powodów.
A teraz będą cytaty. Słowa Timei:
Cytat:

Nepka: powiem Ci przy okazji i na żywo, w przeciwieństwie do Ciebie nie potrzebuję publiki do przyklaśnięcia.

A teraz inne słowa Timei, wklejone mi przez zaprzyjaźnionego konfidenta. Dopiero dzisiaj dowiedziałem się o zaistniałym tu konflikcie i po przeczytaniu poniższego cytatu postanowiłem się wtrącić.
Cytat:

[12:23] <PoZIOMta> niech ktoś mnie poprze bo jej pomaga odpisywać Lam

To napisał ktoś, kto nie potrzebuje publiki do przyklaśnięcia.
OŚWIADCZENIE: Nie miałem możliwości pomocy w odpisywaniu na temat, o którym nie miałem pojęcia. Gdybym nawet mógł, nie widzę potrzeby, Timea czuje się wystarczająco dotknięta tym, co Nepka pisze samodzielnie. Uważam to za ukłon w stronę inteligencji Nepki ze strony Timei.
Dalej Timea:
Cytat:

Nepka: nie potrzebuję publiki, żeby Ci powiedzieć, że jesteś źle wychowanym, głupim dziewczęciem

O publice i poklasku już było. Gdyby nie potrzebowała go, nie pisałaby tego tutaj. Tak naprawdę nikt poza nią samą nie potrzebuje tak panicznie i nie poszukuje tak desperacko poparcia. A dobrze wychowane, mądre dziewczęta nie piszą o innych, że są źle wychowane i głupie, bez uprzedniego ataku ze strony tych innych. Pierwszy jawny atak przeprowadziła ona sama.
Dalej Timea, 7 minut później, bez odpowiedzi z czyjejkolwiek strony:
Cytat:

Zastanawiam się ostatnio czy przez docinanie komuś podnosisz sobie samoocenę.

Nie było czasu, żeby ktokolwiek zdołał jej w tym czasie dociąć, natomiast porównanie poprzedniego (ewidentnego docinka) z tym cytatem może doprowadzić do ciekawych wniosków.
Timea w tym samym akapicie:
Cytat:

Aha i pamiętaj: inteligentni ludzie się nie obrażają.

Nie powiem, kto o tym nie pamięta.
Potem nastąpiła wiadomość Nepki, która musiała być mocno zdenerwowana, patrząc na budowę zdań w końcówce, jednak starając się zachować obiektywizm, zauważam kolejne próby łagodzenia sytuacji uśmiechami oraz wykazywanie swojej niewinności cytatami, które dość dobrze do siebie pasują. Co więcej, podała swój adres poczty elektronicznej, aby nie być posądzaną o szukanie poklasku, natomiast Timea kontynuowała temat na forum. Cytat z irca już wklejałem.
A tu odezwał się |RA!
Cytat:

bitwa błotna !!!!!

Piszę się :) |RA oczywiście nie jest bezinteresowny, liczy po cichu na zostanie sędzią :)))
YagoDa zaproponował zapasy w kisielu, ja chciałbym zaproponować smak truskawkowy, oraz, jako pomysłowawca (bo jak mówi stara przedszkolna maksyma "kto wymyśla, ten wykiśla") rezerwuję sobie prawo zlizania go z Nepki po zwycięskiej potyczce ;)
Ita jak mniemam zaproponowała siebie do konkursu ("Ira: ja sie pisze naz apsy , ale nie będę obstawiać." - czyli ma zamiar konkurować?), napisała też:
Cytat:

no no ... dziewczyny OBIE dałyście popis "inteligencji" ; żeby sie kłócić która jest ładniejsza i madrzejsza ??????????????????????

Nie, nie, nie. One się kłócą o to, czy Timea jest najładniejsza i najmądrzejsza. Nepka broni Layhmili przecież (wiem, że mnie dzisiaj za to pobije, ale napiszę), co, jak na kobietę, jest mega skromnością :)

Po raz kolejny powtarzam, nie miałem niczego wspólnego z tą dyskusją i dowiedziałem się o niej dzisiaj dzięki komuś życzliwemu. Uważam, że wplątywanie mnie w kolejne waśnie mimo, że usiłuję od nich uciec, jest nie w porządku. Nie czytam tego forum i nie będę śledził tego tematu, dopóki znowu ktoś mnie nie ściągnie, co mam nadzieję, nie nastąpi. Dziękuję za uwagę.

Przy okazji (teraz to już jest "OT"), dlaczego nikt nie wysunął kandydatury wendlinki na miss biustu i miss mokrego podkoszulka? :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Nie Sie 25, 2002 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo nie widziałeś biustu wendlinki, więc jej nie zgłaszaj ;) Bo znowu się ktoś zacznie kłócić ;)))
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Sie 26, 2002 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym dłuuugim wywodzie była o mnie mowa !!!

A propo
Cytat:
Piszę się |RA oczywiście nie jest bezinteresowny, liczy po cichu na zostanie sędzią ))


I tutaj się pomyliłeś L ! Nie licze na sędziowanie - do tego zatrudnię człowieka który będzie obiektywny o np. Sauron - ma predyspozycje zawodowe - ja liczę na marne 20% od wpływów za bilety ( koszta przecież muszę ponieść) oraz marne 40% od wygranej. Reszta kasy dla wygranej dziuni. Więc zastanów się może jednak w przypadku dojścia do bitwy kisielowej byś obstawił na jedyna słuszną Ci osobę ?

Aha a co do wendlinki - nie chciałem się odzywać - miała "walczyć" od razu w ścisłym finale
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Pon Sie 26, 2002 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To je może zaoferuję swoje usługi jako trenera? 30% od wygranej tylko biorę :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goopya_peezda
Gość





PostWysłany: Pon Sie 26, 2002 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec ja jako pomyslodawca zastrzegam sobie prawo wylizania kisielu z laureatki zapasow (byla juz o tym mowa - popieram), 10% wygranej i 20% wplywow z biletow...
Powrót do góry
Timea
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Sie 2001
Posty: 323
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Sie 26, 2002 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

L ma zawsze rację.

Do wiadomości wszystkich (Ita czytaj!) nie kłócę się z Nepką o to która jest mądrzejsza i ładniejsza. Widocznie to mogę zrozumieć ja i wyżej wymieniona Nepka o czym dobitnie świadczy długi wywód Lama.
To teraz ja się postaram. Lam napisał tak:
Cytat:

Tak naprawdę nikt poza nią samą nie potrzebuje tak panicznie i nie poszukuje tak desperacko poparcia. A dobrze wychowane, mądre dziewczęta nie piszą o innych, że są źle wychowane i głupie, bez uprzedniego ataku ze strony tych innych. Pierwszy jawny atak przeprowadziła ona sama.

Słuszna uwaga. Dobrze wychowane dziewczęta nie piszą o innych bez uprzedniego ataku ze strony innych. Otóż ataki ze strony były i to wielokrotne. Może tylko przez drugą stronę uważane za tak subtelne, że nie mam prawa się czepiać.
Powtórzę się więc: dość mam komentarzy na swój temat i nie czuję już, że powinnam zagryzać zęby i olać sprawę.
Cytat:

Dalej Timea, 7 minut później, bez odpowiedzi z czyjejkolwiek strony. Nie było czasu, żeby ktokolwiek zdołał jej w tym czasie dociąć, natomiast porównanie poprzedniego (ewidentnego docinka) z tym cytatem może doprowadzić do ciekawych wniosków.

Dokończyłam tylko myśl. Cały czas mówię o docinkach, których miałam kilka okazji się nasłuchać. Nie kto jest ładniejszy, mądrzejszy.. Nie rozumiem jak L mógł nie zauważyć, że cały czas nie o tym mowa.

Co do publiki itd.. Nie chciałam tego wywlekać tu i tak też powiedziałam, czyż nie?
Cytat:

Nepka: powiem Ci przy okazji i na żywo, w przeciwieństwie do Ciebie nie potrzebuję publiki do przyklaśnięcia.

Po czym zostałam jawnie sprowokowana:
Cytat:

Timea: to ciekawe, że Ty która oświadczasz, że skompromitowałam się i nie dając przykładu rzekomego skompromitowania

Uznałam, że koleżanka Nepka wręcz domaga się, aby jej to natychmiast powiedzieć. Jeśli nie, to szczerze żałuję, przepraszam.
Nie uważam żeby Nepka zwracała się do mnei sympatycznie tylko przez to, że zdrabnia mojego nicka do "Timcia", czy wrzuca uśmiechy na końcu zdania. Ja też się uśmiecham, ale jakoś nikt tego nie odbiera pozytywnie. O proszę:

O jeny, duża sprawa się z tego zrobiła.
Generalnie chodziło mi o to, żeby Nepcia (zdrabniam wcale niezłośliwie) trochę przygryzła swój język. Nikt mi nie powie, że nie ma ciętego... ja też mam, ale myślałam sobie, że lepiej żyć ze wszystkimi w zgodzie (im bardziej się staram nie drzeć tym gorzej mi to idzie).
Kiedy zaczęłam się odzywać nagle zrobiło się z tego wielkie halo.
To co ja chciałam? Aha: nie życzę sobie, żeby nazywano mnie zdzirą. Nie życzę sobie tekstów: "BuuM przykro mi.." w odniesieniu do mnie.
To tak dużo? Ja zaczęłam obrażanie kogoś? To wszystko nie ma sensu, dalsza dyskusja, dalsze robienie sobie na złość. Uroczyście obiecuję, że nie napiszę już ani jednego słowa w tym temacie. Nie ważne jakie lawiny oszczerstw i głupot by się teraz posypały (nie, nikogo o głupotę nie posądzam).

Okej, robię to poraz kolejny, chociaż uważam, że inicjatywa powinna wyjść z obu stron.
Nepka: zakopmy pod drzewem raz na zawsze topór wojenny. Proponuję pojednawczą główke sałaty, znaczy ten.. pizzę (każdy cham płaci sam <-- tak się mówi, nie żebym kogoś za chama uważała).
To się tyczy również Lama, w sensie ta pizza i toporek.
Ja mogę po prostu zapomnieć o tym co się stało, tak jakby nikt nic nie mówił. Czy i Wy to potraficie?
Nie będzie bitwy w kisielu ani w błocie. Jak IRA chce to niech ze swoją dziunią sie popaćka w kisielku (ponoć przyjemne, polecam jabłkowy).

Aha: przepraszam, że nazwałam Nepkę głupim...pla pla. Byłam zdenerwowana i tyle.
Mówi się, że mądrzejszy ustąpi więc ustąpmy sobie nawzajem i nie róbmy wojny niewiadomo z czego.
Ej dobra, teraz to ja powieść robię Starczy.
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Sie 26, 2002 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i mi się tez dostało
qrde ale ja chciałem 2 dziunie w kisielu a nie parę facet/dziunia !!!


nie skomnetuję więcej bo zaraz będzie następna powieść ...

apap al
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Pon Sie 26, 2002 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czy inaczej, pomysł już mamy, tylko musimy poszukać kandydatek do wal w kisielu :) Się znajdą jakieś pewno ;) Aaa...można jeszcze film nakręcić...nieźle by się sprzedawał (jakiegoś artstycznego erotyka ;)))
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goopya_peezda
Gość





PostWysłany: Pon Sie 26, 2002 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Timea: zapasy w kisielu beda najlepszym rozwiazaniem, bede Ci kibicowal
Powrót do góry
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Sie 26, 2002 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze niech kazdy bedzie jurorem i wezmie marne 5% od wygranej wtedy dziuni zostanie akurat tyle zeby kupic papieru (toaletowego) na korone
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Krzychooo



Dołączył: 01 Wrz 2002
Posty: 41
Skąd: Niepodległości 6/13

PostWysłany: Nie Wrz 01, 2002 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
¤-=|[ pistolet sobie kupie ale nie zastrzele sie bo kurwa mam was w dupie ]|=-¤

[ thx@irc.pl ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
swider10



Dołączył: 20 Cze 2001
Posty: 25
Skąd: siedlce

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2002 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak w ogóle to miss kanału powinna zostać "#", a misterem "siedlce".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Krzychooo



Dołączył: 01 Wrz 2002
Posty: 41
Skąd: Niepodległości 6/13

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2002 1:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zbanowany
prosze zwrocic uwage na moje typy miss i na osobe ktora mnie zbanowala
to tylko taka mala dygresja do tematu forum
_________________
¤-=|[ pistolet sobie kupie ale nie zastrzele sie bo kurwa mam was w dupie ]|=-¤

[ thx@irc.pl ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Wronka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 117
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2002 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzychooo: jakis problem ?
_________________
A ty pokaż swoją obojętność...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Krzychooo



Dołączył: 01 Wrz 2002
Posty: 41
Skąd: Niepodległości 6/13

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2002 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wronka: mam problemy natury emocjonalnej, a takze problemy z erekcja, dzieki ze sie o mnie martwisz, ale poradze sobie.
_________________
¤-=|[ pistolet sobie kupie ale nie zastrzele sie bo kurwa mam was w dupie ]|=-¤

[ thx@irc.pl ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Krzychooo



Dołączył: 01 Wrz 2002
Posty: 41
Skąd: Niepodległości 6/13

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2002 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<----- hyhyhy
_________________
¤-=|[ pistolet sobie kupie ale nie zastrzele sie bo kurwa mam was w dupie ]|=-¤

[ thx@irc.pl ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
doddy
mały gadatek


Dołączył: 07 Cze 2001
Posty: 58
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2002 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z moją klatą ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2002 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no czy ktos wreszcie wystawi kandydature mojego boskiego ciala? czasem mam wrazenie jakby Ci ludzie z forum mnie i mojego cialka nigdy nie widzieli...
_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> #siedlce Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group