Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ban/unban...

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> #siedlce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Chlorek
mały gadatek


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 50
Skąd: lost in space

PostWysłany: Sro Cze 12, 2002 4:50 pm    Temat postu: ban/unban... Odpowiedz z cytatem

W związku z przeciągającym się banem na moją biedną, niewinną i sponiewieraną przez niesłusznie wrogich mi ludzi, osobę, chciał bym zrobić ankietę, referendum, którego głównym i jedynym pytaniem był by obecny stosunek opów na kanale do mojej biednej i niesłusznie sponiewieranej osoby.
_________________
[(){ [|[&};](){ [;};]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Cze 12, 2002 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzasz troche ??? Malo to kanalow na Ircu jest. Widocznie jak nie zdjeli ci do tej pory zdjac bana to ci juz nie zdejma. Daj sobie luz na #siedlce świat sie nie konczy.
PS. ja bylbym przeciw zdjeciu bana (hehe sie podlizuje)
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Chlorek
mały gadatek


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 50
Skąd: lost in space

PostWysłany: Sro Cze 12, 2002 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozbi napisał:
Nie przesadzasz troche ???

Nie.
Rozbi napisał:
Malo to kanalow na Ircu jest.

Sprawdź sobie. Mnie nie interesuje ich ilość.
Rozbi napisał:
Widocznie jak nie zdjeli ci do tej pory zdjac bana to ci juz nie zdejma.

Jesteś pochopny. To przypadłość weku dojrzewania.
Rozbi napisał:
Daj sobie luz na #siedlce świat sie nie konczy.

Odkryj więc jego granice...
Rozbi napisał:
PS. ja bylbym przeciw zdjeciu bana (hehe sie podlizuje)

Ty byś się może i sprzeciwił, ale ja się Ciebie nie pytam. Pytam się opów. Sugeruję Ci turn off, bo jesteś na tyle mały, że nie pamiętam Cię z przed mojej kadencji.
_________________
[(){ [|[&};](){ [;};]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GonTee
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 20 Cze 2001
Posty: 196
Skąd: Mafia Mrozy

PostWysłany: Sro Cze 12, 2002 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze mowiac ja jestem jak najbardziej za zdjeciem bana chlorkowi i daniu mu jakiejs tam szansy na powrot do #siedlec
rozbiemu proponuje dac sobie na luz
jesli taki jebanez moze byc na kanale to nie widze zadnych przeciwwskazan zeby nie mogl byc na nim chlorek
co reszta elity na to ?
_________________
Gonti GSM
GSM 502 629 200
BEST REGARDS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Cze 13, 2002 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm . nie wiem za co ten ban ... ale mysle ze po tak dlugim czasie , chlorek ma jakies prawo do rehabilitacji.
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Czw Cze 13, 2002 6:19 pm    Temat postu: Niesłusznie sponiewierana osoba Odpowiedz z cytatem

Ładne zdjęcie Chlorka. Jak żywy. A za "niesłusznie sponiewieraną osobę" wnioskuję o nie podejmowanie tego tematu przez najbliższe dwa lata. Reszta bez komentarza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Chlorek
mały gadatek


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 50
Skąd: lost in space

PostWysłany: Czw Cze 13, 2002 7:10 pm    Temat postu: Re: Niesłusznie sponiewierana osoba Odpowiedz z cytatem

Lam napisał:
Ładne zdjęcie Chlorka.

Dziękuję. Twoje też.
Lam napisał:
Jak żywy.

Rozwiń, nie krępuj się.
Lam napisał:
A za "niesłusznie sponiewieraną osobę" wnioskuję o nie podejmowanie tego tematu przez najbliższe dwa lata. Reszta bez komentarza.

Jako przewodniczący powinieneś ustosunkować się na samym końcu. Nie sądzisz?. Na pewno sądzisz.
Btw, może wyjawisz wszystkim powód swojej antypatii do mnie? Zachodzę w głowę od dość długiego czasu i mimo mojego IQ kwalifikującego mnie do Mensy, nie potrafię go wydedukować.
_________________
[(){ [|[&};](){ [;};]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GonTee
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 20 Cze 2001
Posty: 196
Skąd: Mafia Mrozy

PostWysłany: Pią Cze 14, 2002 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BTW zdjęcie chlorka to moja zasługa
_________________
Gonti GSM
GSM 502 629 200
BEST REGARDS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Pią Cze 14, 2002 8:56 pm    Temat postu: Odp: Re: Niesłusznie sponiewierana osoba Odpowiedz z cytatem

Chlorek napisał:

Jako przewodniczący powinieneś ustosunkować się na samym końcu. Nie sądzisz?. Na pewno sądzisz.

Nie sądzę, bym był przewodniczącym czegokolwiek, nie sądzę, bym wiedział, do czego pijesz. Sądzę zaś, że nic tobie do tego, kiedy ja zabieram głos i jak on brzmi, zwłaszcza wtedy, kiedy mam rację, co tobie nie jest na rękę.
Chlorek napisał:

Btw, może wyjawisz wszystkim powód swojej antypatii do mnie?

Jakiej znowu antypatii do Ciebie? Pozbądź się już manii prześladowczej, bo się ludzie z Ciebie śmieją. Mi się po prostu nie podoba, że mimo tego, co zrobiłeś kanałowi, starasz się przyjść, udać niewiniątko i ładnymi oczami zbajerować sobie jak największe poparcie, by wrócić i znowu robić swoje. Sam mówiłeś, że nas nie potrzebujesz i nigdy nie będziesz chciał wrócić - gdzie twoja duma? Honor? Cokolwiek?
Chlorek napisał:

(...)mimo mojego IQ kwalifikującego mnie do Mensy(...)

sute!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Chlorek
mały gadatek


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 50
Skąd: lost in space

PostWysłany: Pią Cze 14, 2002 9:29 pm    Temat postu: Re: Odp: Re: Niesłusznie sponiewierana osoba Odpowiedz z cytatem

Lam napisał:
Nie sądzę, bym był przewodniczącym czegokolwiek(...)

Nie uważasz się za kogoś kto ma decydujące zdanie na kanale #siedlce?
Lam napisał:
(...)nie sądzę, bym wiedział, do czego pijesz.

Nie piję. Jeśli piję, to zawsze do dna.
Lam napisał:
Sądzę zaś, że nic tobie do tego, kiedy ja zabieram głos i jak on brzmi, zwłaszcza wtedy, kiedy mam rację, co tobie nie jest na rękę.

Nie chodzi jedynie o twoje zdanie, bo nie tylko Ty siedzisz na kanale.
Lam napisał:
Jakiej znowu antypatii do Ciebie?

Właśnie chciałem się dowiedzieć.
Lam napisał:
Pozbądź się już manii prześladowczej, bo się ludzie z Ciebie śmieją.

Nie uważam się za kogoś będącego w stanie rozśmieszyć publikę, ale skoro się śmieją, to mi nie przeszkadza. Mam poczucie humoru odnośnie mojej osoby. Co się tyczy manii prześladowczej, to odnoszę wrażenie, że Ty masz manię prześladowania mnie i wszystkich moich poczynań mających na celu udowodnienie, że można się zmienić.
Lam napisał:
Mi się po prostu nie podoba, że mimo tego, co zrobiłeś kanałowi, starasz się przyjść, udać niewiniątko i ładnymi oczami zbajerować sobie jak największe poparcie, by wrócić i znowu robić swoje. Sam mówiłeś, że nas nie potrzebujesz i nigdy nie będziesz chciał wrócić - gdzie twoja duma? Honor? Cokolwiek?

Nie staram się niczego ani nikogo zbajerować. To co zrobiłem, było dawno. Nie udaję niewiniątka i nigdy go nie udawałem, a mój sposób podejścia do ludzi, to moja indywidualna sprawa.
Robić swoje? Rozwiń, redefiniuj, albo odwołąj, bo wyczuwam w tym chęć obrazy.
Teraz z kolei Ty pijesz do mnie i moich wartości. Duma? Honor? Nie jest dla mnie przegraną ponieść karę za coś co zrobiłem. Zrobiłem to na swoją odpowiedzialność. Byłem w pełni poczytalny. Nie oznacza to jednak, że mam cierpieć dożywocie tylko dlatego, że Ty tak zdecydujesz.
Zdecyduj wkońcu, czy chcesz zadecydować za kanał, czy pozwolić się wypowiedzieć wszystkim? Z tego co pamiętam, to system głosowania wszedł w obieg za twoją sprawą.
Lam napisał:
Chlorek napisał:

(...)mimo mojego IQ kwalifikującego mnie do Mensy(...)

sute!

Przetłumacz i rozwiń. Nie jestem poliglotą-detektywem.
_________________
[(){ [|[&};](){ [;};]


Ostatnio zmieniony przez Chlorek dnia Wto Sie 13, 2002 3:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Sob Cze 15, 2002 12:41 am    Temat postu: Odp: Re: Odp: Re: Niesłusznie sponiewierana osoba Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Nie udaję niewiniątka i nigdy go nie udawałem

Patrz swoja pierwsza wiadomość, patrz moja pierwsza wiadomość, patrz tytuł swojej własnej wiadomości i tej.
Dla mnie niewiniątko, którego podobno nie udawałeś i niesłusznie sponiewierana osoba, którą rzekomo jesteś, to tak jakby to samo. Dostrzegam pewną niekonsekwencję.
Cytat:

Zrobiłem to na swoją odpowiedzialność. Byłem w pełni poczytalny.

Proszę to wpisać do protokołu i podkreślić wężykiem. Oskarżony przyznaje się do winy.
A jeśli na swoją odpowiedzialność, teraz od niej nie uciekaj...
Cytat:

Zdecyduj wkońcu, czy chcesz zadecydować za kanał, czy pozwolić się wypowiedzieć wszystkim? Z tego co pamiętam, to system głosowania wszedł w obieg za twoją sprawą.

Ja nie wiem, jak jest u ciebie z czytaniem ze zrozumieniem. Wiesz co to znaczy "wnioskuję"? To właśnie oznacza, że składam propozycję do przedyskutowania i zadecydowania dla innych. Mogą mnie przegłosować, i właśnie dlatego muszę starać się wpłynąć na ich decyzję. Swoją drogą, musisz się spieszyć, bo moda na lepperiady już mija...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Chlorek
mały gadatek


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 50
Skąd: lost in space

PostWysłany: Sob Cze 15, 2002 1:37 pm    Temat postu: Re: Odp: Re: Odp: Re: Niesłusznie sponiewierana osoba Odpowiedz z cytatem

Cytat:
(...)patrz tytuł swojej własnej wiadomości i tej(...)

1. ban/unban
2. Niesłusznie sponiewierana osoba
Jak odpisuję na posty, to nie nadaję im tytułów. Drógi tytuł nie był napisany przezemnie.
Cytat:
Proszę to wpisać do protokołu i podkreślić wężykiem. Oskarżony przyznaje się do winy.

Jak najbardziej, ale proszę wpisać całość mojej wypowiedzi, a nie jej wycinek, który można interpretować.
Cytat:
(...)teraz od niej nie uciekaj...

Nie uciekam.
Cytat:
Ja nie wiem, jak jest u ciebie z czytaniem ze zrozumieniem. Wiesz co to znaczy "wnioskuję"? To właśnie oznacza, że składam propozycję do przedyskutowania i zadecydowania dla innych.

Ja to wiem, ale dziwi mnie twoja chęć decydowania w imieniu innych.
Cytat:
(...)musisz się spieszyć, bo moda na lepperiady już mija...

Gdybym bawił się w Leppera, to wjechał bym wam botnetem i zrobił blokadę. Jakoś tego nie zrobiłem i o czymś to powinno świadczyć, bo kiedyś bym tak zorbił.
Jeśli ja się bawię w lepperiady, to Ty się bawisz w totalitaryzm
_________________
[(){ [|[&};](){ [;};]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Cze 15, 2002 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Gdybym bawił się w Leppera, to wjechał bym wam botnetem i zrobił blokadę.


niestety akurat w tym wątku zabrzmiało to jak groźba i szantaż.
dodam bardzo głupia zresztą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BuuM
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 218
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Cze 17, 2002 5:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze ban na forum tez? :>
_________________
BuuM

---------------------------------------
cokolwiek... whatever...irgendetwas...
---------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Chlorek
mały gadatek


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 50
Skąd: lost in space

PostWysłany: Pon Cze 17, 2002 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IRA napisał:
Cytat:

Gdybym bawił się w Leppera, to wjechał bym wam botnetem i zrobił blokadę.

niestety akurat w tym wątku zabrzmiało to jak groźba i szantaż.
dodam bardzo głupia zresztą.

Prosiłem już o nie interpretowanie moich wypowiedzi. Tam jest jeszcze dróga część, która mówi coś zupełnie innego.
Proszę Cię teraz, odpowiedz mi na jedno pytanie: jak mam postępować, odpowiadać w wypadku, kiedy moje posty są tak głupio interpretowane i jest całkowity brak chęci zrozumienia tego, o co mi chodzi?
_________________
[(){ [|[&};](){ [;};]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
supreem



Dołączył: 25 Cze 2002
Posty: 11
Skąd: siedlce

PostWysłany: Wto Cze 25, 2002 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladne forum

a ten (chorek) ciagle walczy o sprawiedliwosc i pokoj na swiecie ? smiesznie...
_________________
--
supreem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
supreem



Dołączył: 25 Cze 2002
Posty: 11
Skąd: siedlce

PostWysłany: Wto Cze 25, 2002 1:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
... Jeśli mam z kimś dyskutować, to na pewno będą to ludzie którzy tam coś znaczą (Lam, LdN), ...


tak poprzegladalem forum i to znalazlem. tacy ludzie jak chorek sa potrzebni spoleczenstwu - ilez to radosci potrafia czlowiekowi dostarczyc!
_________________
--
supreem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Cze 25, 2002 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amen !!!
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Chlorek
mały gadatek


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 50
Skąd: lost in space

PostWysłany: Pią Cze 28, 2002 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

supreem coś tam napisał:
...ciach!... (z przykrością stwierdzam, że jego wypowiedzi nie nadają się do cytowania)
Sergiuszu, tobie, jak widzę, niewiele potrzeba do szczęścia. Idź więc i zrób sobie dobrze skoro tak cię nobilitują moje wypowiedzi.
Tylko po co ci te `--' przy sygnaturze (btw, spację tam wstawiłeś?)? To nie jest usenet, poczta ani nic z tych rzeczy. To jedynie forum małe dyskusyjne. Wyluzuj i zaopatrz się chusteczki higieniczne. Wytapetujesz sobie nimi pokój po zrobieniu sobie dobrze. Stwierdziełeś kiedyś, że na spermę trzyma się takie coś ściany, więc zrób to, boś stworzony do tego.
_________________
[(){ [|[&};](){ [;};]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Sob Cze 29, 2002 12:10 am    Temat postu: Re: ban/unban... Odpowiedz z cytatem

Chlorek napisał:
[...] chciał bym zrobić ankietę [...]

Chlorku, przeciez to ci nic nie da.. i tak wszyscy sa jakby kierowani przez 'szefow' kanalu... nikt tu nie wyrazi wlasnego zdania.. bo sie poprostu boi. kazdy widzi co ciebie spotkalo.. i nie bedzie nadstawiac dupy za ciebie... to przeciez widac golym okiem.. a co do antypatii.. jest ona bardzo widoczna...
no wlasnie.. odnosnie antypatii... tez chcial bym sie dowiedziec konkretnego powodu tego ze strony Lama... (odnosnie mojej osoby tym razem) ...chyba ze nie potrafisz tego ubrac w slowa (?) (w co watpie).
_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sob Cze 29, 2002 1:00 pm    Temat postu: niesprawiedliwosc Odpowiedz z cytatem

Drogi vibie.
Twoim zdaniem wyrażanie swojego zdania przez ludzi równoważyłoby się pewno z przyznaniem ci racji i poparcia? Czyż tak? Każde inne stanowisko to wyraz podporządkowania się władzy, nie mam racji?
Bo z tego co piszesz tak właśnie wynika.
Myślę, że jeżeli by ktoś chciał coś powiedzieć na twą obronę, dawno by to uczynił. Niestety jakoś nikt tego nie zrobił.
Nienawidzisz władzy z samej definicji, tak samo jak 'hiphopowcy' HWDP i już. Typowe. Żenada.

YagoDa.
Nienawidzisz mnie - to fajnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Sob Cze 29, 2002 1:33 pm    Temat postu: Re: niesprawiedliwosc Odpowiedz z cytatem

YagoDa napisał:
Myślę, że jeżeli by ktoś chciał coś powiedzieć na twą obronę, dawno by to uczynił. Niestety jakoś nikt tego nie zrobił.

widocznie sie jednak bali.. bo wiem ze jest sporo osob ktore mnie lubia.. zreszta.. nie sadze aby mnie te wszystkie osoby oklamaly, prawda?
poza tym.. kiedys uslyszalem zdanie w stylu: "nie bede sie nic wypowiadac bo i tak moje zdanie sie tu nie liczy"
i moze mi powiesz ze to nie jest to?
Cytat:
Nienawidzisz władzy z samej definicji, tak samo jak 'hiphopowcy' HWDP i już.

ja nie nienawidze... ja poprostu tego nie pojmuje i nie rozumiem..
Cytat:
Typowe. Żenada.

nie jestem typowy. juz to kiedys pisalem ze jestem inny.. i staram sie byc inny.
Cytat:
Nienawidzisz mnie - to fajnie.

nie nienawidze cie.. ja jestem w stanie pojsc na kazdy uklad.. to wlasnie ty nie chcesz mi powiedziec co ci sie we mnie tak niepodoba.. i ciagle tylko slysze odpowiedzi nie trzymajace sie kupy i bez sensu. ja zawsze umiem sie pogodzic.

i dlaczego napisales ze fajnie?
_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Cze 29, 2002 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam bardzo ja bylem zawsze za vibem i sie z tym nie krylem. VIBOOOO WROOOOOOC .
PS. I ja sie i tak nikkogo nie boje bo na kanal zagladam rzaaaaadk
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sob Cze 29, 2002 4:20 pm    Temat postu: Re: niesprawiedliwosc Odpowiedz z cytatem

Cytat:
widocznie sie jednak bali.. bo wiem ze jest sporo osob ktore mnie lubia.. zreszta.. nie sadze aby mnie te wszystkie osoby oklamaly, prawda?
poza tym.. kiedys uslyszalem zdanie w stylu: "nie bede sie nic wypowiadac bo i tak moje zdanie sie tu nie liczy"
i moze mi powiesz ze to nie jest to?


Podaj przykład, kto tak mógł się wypowiadać i kto cię tak lubi, nie lubiąc i okłamując mnie. No i dlaczego on nic nie robi w twojej obronie? Jeśli jego zdanie się nie liczy...przecież zawsze coś można zrobić, ale jeśli się zakłada, że moje zdanie się nie liczy....:-)

Cytat:
nie jestem typowy. juz to kiedys pisalem ze jestem inny.. i staram sie byc inny.


I jesteś inny, dlatego nie pasujesz tutaj, zrobiłeś źle, miałeś wiele szans, niestety zawiodłeś, a teraz masz do nas pretensje o to, że masz nadal bana i nie chcemy cie zaakceptować takim jaki jesteś.



Cytat:
nie nienawidze cie.. ja jestem w stanie pojsc na kazdy uklad.. to wlasnie ty nie chcesz mi powiedziec co ci sie we mnie tak niepodoba.. i ciagle tylko slysze odpowiedzi nie trzymajace sie kupy i bez sensu. ja zawsze umiem sie pogodzic.


To był cytat, który umieściłem pod ksywką, nie wymagający komentarza z twojej strony.

Hmm..czemu cie nie lubię? Może dlatego, że nie chciałeś się podporządkować większości na kanale? Chodziłeś swoimi drogami, podskakiwałeś 'władzy'? Śmieciłeś kanał jakimiś nikogo nie interesującymi tekstami, czy "vibo słucha...".
A...bym zapomniał podstawowa rzecz:
<vibo> dupa dupa dupa dupa dupa
<Y> vibo: nie pisz dupa dupa dupa dupa dupa dupa
<vibo> Y: dlaczego?
<Y> vibo: ponieważ sobie tego nie życzę.
<vibo> Y: ale dlaczego sobie tego nie życzysz? Innym to nie przeszkadza.
<Y> vibo: Nie życzę sobie tego, ponieważ przeszkadzasz mi oraz paru innym, nie musze się tłumaczyć ze swoich decyzji.
<vibo> Y: ale dlaczego nie musisz się tłumaczyć? dlaczego ci to przeszkadza.
<Y> vibo: bo tak!
.... to tylko wymysł mojej chorej wyobraźni, takim cie postrzegam...nigdy nie dajesz spokoju, jeśli ktoś ci mówi żebyć czegoś nie robił, że jest to złe, to będziesz się upierał, ze źle nie robisz, potem się dziwisz, że dostajesz kopa/bana, upierasz się, że dostajesz bana bez powodu, że nikt nie chce z tobą gadać. O niektórych rzeczach się nie dyskutuje, jednak ty tego nie rozumiesz, że sie nie śmieci na kanałach, że nigdy nie wyjdziesz dobrze na dyskusji z opem. Op ma prawo wyrzucić kogoś z kanału bez powodu, bo ma taki kaprys, bo mu się twój nick nie podoba, host, albo program twój klient irca, kodowanie polskich znaków, czy styl pisowni, a ty nie masz nic do gadania, tak jest na każdym kanale, tak jest na ircu, było, jest i zawsze będzie. Nie zmienisz tego. No cóż, gdybyś to ty miał opa a ja nie, to byś uważał, że wszystko jest w porządku, rozumiem to. Dlatego masz bana. Bo tak! Bo zupa była słodka, bo wstałem dziś lewą nogą, bo polska znów przegrała mecz! Bo słuchasz hiphopu! Bo śmigasz na desce! Bo zawracasz dupę! Wybierz jeden bądź kilka powodów, nie wiem który jest dla ciebie bardziej słuszny. Jeszcze raz podkreślę - nie muszę się tłumaczyć dlaczego tak postąpiłem, uważałem, że tak będzie lepiej dla tego kanału i tyle. Pokaż mi kanał, na którym jest inaczej (nadmienię normalny kanał, a nie taki na którym rządzą dzieci - t/o kids / abuse kids/ etc...)

To tyle co miałem do powiedzenia.
Może to za mało, może stwierdzisz, że nie mam agrumentów, rób jak uważasz, ja swojego zdania nie zmienię, nie mam powodu, by je zmieniać. 'Władza' się nie musi podobać ;-)
Czekam na wypowiedzi szczęśliwych posiadaczy statusów operatora na kanale #Siedlce, co oni mają do powiedzenia w tej kwestii, czy ich zdanie się nie liczy? Czy są szykanowani?
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Sob Cze 29, 2002 4:40 pm    Temat postu: Re: niesprawiedliwosc Odpowiedz z cytatem

YagoDa napisał:

<Y> vibo: ponieważ sobie tego nie życzę.
<vibo> Y: ale dlaczego sobie tego nie życzysz? Innym to nie przeszkadza.
.... to tylko wymysł mojej chorej wyobraźni

Mógłbym ze 20 takich logów przytoczyć. Dalsza część zazwyczaj wygląda tak:
<L> ale mi przeszkadza
<vibo> ale wielu osobom nie przeszkadza
<L> komu?
<vibo> nikt się nie skarży
<L> ja się skarżę, YagoDa się skarży, ktośtam się skarży, ktośtam mówił, żebyś tego nie robił
<vibo> tylko wam to przeszkadza
<L> mimo to, komuś to przeszkadza, dlaczego więc to robisz?
<vibo> bo ja taki jestem, bo ja tak lubię, bo to fajnie wygląda
<L> ja myślę, że nie wygląda fajnie
<vibo> ale dla mnie wygląda fajnie
<L> ale innym się nie podoba
<vibo> komu? Nikt się nie skarżył
<L> ja się skarżę, (i tu 3 inne imiona)
<vibo> reszta niczego nie mówi
<L> ale to mi przeszkadza, uszanuj to
<vibo> ale mi się to podoba
(i w kółko)
(jedna na dwadzieścia takich rozmów przynosiła rezultat, ale poprawa była najwyżej dniowa)

Vibo: ja jakoś nie widzę swojej antypatii do Chlorka. Ja go po prostu nie chcę na kanale, tak samo, jak i Ciebie.

Więcej powiem: wszyscy są inni, ale nie na siłę. Bycie innym na siłę jest właśnie typowe. A ty tak bardzo chcesz być inny, że jesteś aspołeczny. A to nie jest dobra inność. Wymyśl sobie jakąś inną, bo bycie aspołecznym nie jest nigdzie uważana za "cool". Nawet na #Lukow z tego co mi mówią.

Pa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Sob Cze 29, 2002 6:02 pm    Temat postu: Re: niesprawiedliwosc Odpowiedz z cytatem

[quote="YagoDa"]
Cytat:
Podaj przykład, kto tak mógł się wypowiadać

nie bede nikogo wymienial..sami sie ujawnia
Cytat:
i kto cię tak lubi, nie lubiąc i okłamując mnie.

a czy to ze lubi ciebie to ma od razu nie lubic mnie? ..i na odwrot
Cytat:
przecież zawsze coś można zrobić

sam przeciez powiedziales ze swojego zdania nie zmianisz. wiec nie mozna.
Cytat:
masz nadal bana i nie chcemy cie zaakceptować takim jaki jesteś.

byles..bo to czas pszeszly
Cytat:
Cytat:
nie nienawidze cie.. ja jestem w stanie pojsc na kazdy uklad.. to wlasnie ty nie chcesz mi powiedziec co ci sie we mnie tak niepodoba.. i ciagle tylko slysze odpowiedzi nie trzymajace sie kupy i bez sensu. ja zawsze umiem sie pogodzic.


To był cytat, który umieściłem pod ksywką, nie wymagający komentarza z twojej strony.

cytaty pisze sie w cudzyslowiu, prawda?
Cytat:
nigdy nie dajesz spokoju, jeśli ktoś ci mówi żebyć czegoś nie robił, że jest to złe, to będziesz się upierał, ze źle nie robisz, potem się dziwisz, że dostajesz kopa/bana, upierasz się, że dostajesz bana bez powodu

bo tak logicznie na to patrzac to to nie jest powod.. gdy by cos co robie przeszkadzalo bywalcom kanalu, z pewnoscia sami zaproponowali by bana dla mnie, prawda? ..a ja nie slyszalem nigdy zeby ktos powiedzial zeby mi dac bana bo robie zle.
Cytat:
O niektórych rzeczach się nie dyskutuje

podyskutowac mozna doslownie o wszystkim.. gorzej jesli nie ma sie nic do powiedzenia na dany temat ..lub niewiele.
Cytat:
jednak ty tego nie rozumiesz [...], że nigdy nie wyjdziesz dobrze na dyskusji z opem.

dlatego wlasnie nikt nie podejmuje sie dyskusji w mojej sprawie. tego zas ty nie rozumiesz.
Cytat:
Jeszcze raz podkreślę - nie muszę się tłumaczyć dlaczego tak postąpiłem

nawet jesli cie o to prosze? wydaje mi sie ze kultura wymaga udzielenia odpowiedzi jesli ktos o cos pyta.
Cytat:
uważałem, że tak będzie lepiej dla tego kanału i tyle.

ale nie pytales 'kanalu' o zdanie.. nie bylo zadnego glosowania czy mam miec bana czy tez nie.. poprostu zrobiles to i juz.. bo tak. wiec nie mow ze uwazales iz tak bedzie lepiej dla kanalu.. bo ty nie liczysz sie z 'kanalem'. zrobiles to bo to wlasnie tobie tak sie podobalo, i g.. cie obchodzilo co na to inni.
Cytat:
ja swojego zdania nie zmienię, nie mam powodu, by je zmieniać.

zauwaz ze juz mialem wejscie na kanal.. ale dostalem ponownie bana od jubiego.. a za co? ..bo mnie nie lubi? to wystarczajacy powod? to czyli on moze decydowac? ..a moze to byl ban na twoje polecenie..a ty mi zdjales go tylko po to abym sie odczepil? ..nie wiem. jestem tylko ciekaw co on sie na ten temat wypowie.

ja na swoja obrone mam jeden argument...
ludzie dojrzewaja..
ludzie dorastaja..
ludzie sie zmieniaja.

przez rok przebywania na ircu chyba nabralem jakiegos doswiadczenia (?). zinterpretuj sobie to jak chcesz.
_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Sob Cze 29, 2002 6:03 pm    Temat postu: Re: niesprawiedliwosc Odpowiedz z cytatem

Lamie: co do tego loga to uwazam ze troche przesadziles.. bo jest on za bardzo..jak by to ujac.. razacy (?), jaskrawy (?).. nie wiem.. brak mi slow. w kazdym badz razie, jesli to ja mial bym cos takiego napisac (az takiego) to nie poznaje siebie w tym momencie...wiec chyba sie jednak cos zmienilem.
Cytat:
Vibo: ja jakoś nie widzę swojej antypatii do Chlorka. Ja go po prostu nie chcę na kanale, tak samo, jak i Ciebie.

kanal swoja droga.. niejednokrotnie probowalem z toba porozmawiac na prv... w 99% przypadkow konczylo sie to ignorowaniem. wiec czy pojecie antypatii nie pasuje do tego co zachodzi?
Cytat:
jesteś aspołeczny.

a na czyja to niekorzysc tak dzialam? ..wymien prosze
tylko nie wymieniaj siebie.. bo chyba mi nie powiesz ze ja mam na ciebie jakis wplyw

to chyba wszystko co mam do powiedzenia...wraz jednak licze ze zmienisz zdanie co do mojej osoby. ..ludzie sie zmieniaja.
_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Nie Cze 30, 2002 1:33 am    Temat postu: PROSZĘ NIE KARMIĆ TROLLA Odpowiedz z cytatem

Najpierw trochę ośmieszania i kompromitowania.

Cytat:

swojego zdania nie zmianisz

Nie co?
Cytat:

bo to czas pszeszly

Czas jaki?
Cytat:

cytaty pisze sie w cudzyslowiu, prawda?

Zdania pisze się wielką literą, prawda?
Cytat:

gdy by

Gdy by...łem vibem, nie umiałem pisać.
Cytat:

cos co robie przeszkadzalo bywalcom kanalu, z pewnoscia sami zaproponowali by bana dla mnie, prawda?

Albo po prostu zabanowali. Myślę, że operatorzy to bywalcy, na dodatek zazwyczaj bywalcy bywający częściej od innych bywalców - po twojemu - ci, którym najbardziej przeszkadza, bo najwięcej Ciebie muszą się naoglądać.
Cytat:

.a ja nie slyszalem nigdy zeby ktos powiedzial zeby mi dac bana bo robie zle.

Gdybym był Tobą, napisałbym "buhahahahaha", a potem nasłał 20 kolesi którzy by się z Ciebie śmiali.
Cytat:

podyskutowac mozna doslownie o wszystkim.. gorzej jesli

Gorzej, jeśli jedna ze stron nie słucha.
Cytat:

nawet jesli cie o to prosze? wydaje mi sie ze kultura wymaga udzielenia odpowiedzi jesli ktos o cos pyta.

Kultura wymaga słuchania, kiedy ktoś odpowiada.
Cytat:

ale nie pytales 'kanalu' o zdanie.. nie bylo zadnego glosowania czy mam miec bana czy tez nie..

Ilu ludzi tworzy kanał? Ilu musiałoby głosować, żebyś uznał bana? Żeby zabanować dowolnego losowego spamera wystarczy jeden użytkownik, któremu on przeszkadza. Dlaczego w twoim przypadku miałoby być inaczej? Jesteś najzwyklejszą spamerską szmatą i powinno się Ciebie banować zanim zdążysz cokolwiek wysłać do innych użytkowników Internetu. Nie widzę powodu, by ktokolwiek miał robić jakiekolwiek głosowanie w tak oczywistej sprawie. Ale jesteś na tyle buńczuczny i niepoprawny, że więcej, niż jedna osoba miała okazję Cię kopać i banować. Mógłbym z tego miejsca wymienić ponad 10 osób, które się kiedyś na Ciebie skarżyły. Mi wystarczy, twoje zdanie się nie liczy. To jest kanał na IRC-u. Z niejednego kanału cię już wykopano i nie miałeś niczego do powiedzenia, dlaczego tu miałbyś mieć?
Cytat:

zrobiles to bo to wlasnie tobie tak sie podobalo, i g.. cie obchodzilo co na to inni.

Nie, to Ciebie gówno obchodzi, co na Ciebie inni. Zbyt wielu ludzi na Ciebie klęło, żebyś uważał, że innym się to nie podobało. Mi się to niesłychanie podoba. A wiadomość na forum, jako forma epistolarna, wymagają przestrzegania pewnych zasad, na przykład pisanie zaimków w drugiej osobie wielką literą.
Cytat:

zauwaz ze juz mialem wejscie na kanal.. ale dostalem ponownie bana od jubiego..

Także od czterech innych osób, włączając mnie. 5 banów dziennie zdejmowanych po godzinie i zakładanych po kwadransie to dla mnie wystarczający dowód na to, że nie masz po co wracać. Jakby mi ktoś "dał szansę" i ja chciałbym z niej skorzystać, zachowywałbym się wzorowo. Chyba, że bym nie chciał. Na ircu są tysiące kanałów, i zawsze możesz założyć kolejne. Banowano mnie nie raz i nie na jednym kanale, a ja nie robię z tego powodu scen. Myślę, że powinieneś się ode mnie uczyć.
Cytat:
przez rok przebywania na ircu chyba nabralem jakiegos doswiadczenia

Przez siedem lat przebywania na ircu myślałem, że nabrałem jakiegoś doświadczenia - ale drugiego (pierwszego) takiego viba chyba nigdy nie było. Człowiek jednak uczy się przez całe życie. A Ty miałeś już swoją szansę, kiedy to rzekomo wydoroślałeś i dojrzałeś i miało być normalnie i fajnie. Wszedłeś na kanał i zacząłeś swoje pretensje - nie potrzebujemy ich. Zachowaj je dla kogo innego. Tutaj nie mamy dla nich więcej cierpliwości.

Przestań trollować na spokojnym forum. Liczę, że nikt na tę wiadomość nie odpisze celem naturalnego wygaśnięcia bezsensownej scysji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Nie Cze 30, 2002 1:54 am    Temat postu: PROSZĘ NIE KARMIĆ TROLLA (część druga, oby ostatnia) Odpowiedz z cytatem

vibo napisał:
Lamie: co do tego loga to uwazam ze troche przesadziles.. bo jest on za bardzo..jak by to ujac.. razacy (?), jaskrawy (?)..

Nie chciałbyś, żebym przytoczył prawdziwe logi, w których jest dokładnie taki dialog. A co najśmieszniejsze - mógłbym, bo właśnie tak wyglądało wiele rozmów z Tobą.
Cytat:

nie poznaje siebie w tym momencie...wiec chyba sie jednak cos zmienilem.

Nie zmieniłeś - widać po twoich wiadomościach w tym temacie.
Cytat:

niejednokrotnie probowalem z toba porozmawiac na prv... w 99% przypadkow konczylo sie to ignorowaniem. wiec czy pojecie antypatii nie pasuje do tego co zachodzi?

Cóż, powiem krótko: dać ci palec - odgryziesz rękę. Nie było sytuacji, w której bym ci nie odpowiedział rzeczowo na twoje pytanie (oczywiście "jesteś?" "żyjesz?" "mogę mieć pytanie?" itd. nie są pytaniami i są zawsze ignorowane, ktokolwiek by tego nie wypowiedział - nie czuj się tu wyjątkiem i nie wyczuwaj wrogości, bo to zupełnie normalne). Zawsze otrzymywałeś URL do strony, która zawierała odpowiedź na twoje pytanie. Czasem nawet kilka takich adresów, ewentualnie stronę podręcznika systemowego. Ja uważam, że jestem pomocny. Nigdy za nikogo niczego nie robię - nie będziesz nigdy wyjątkiem. Poświęciłem aż nadto czasu, aby wyłuskać adresy, gdzie mógłbyś sobie o czymś poczytać lub się czegoś nauczyć. Jeśli nie chce ci się uczyć, bo nie masz na to czasu, pomyśl o tym, że ja kiedyś musiałem ten czas na naukę poświęcić, a także o tym, że nie zrobiłem tego po to, by przez resztę swoich dni robić wszystko za innych, którzy są za leniwi, a mnie mają za nic. Zobacz ile czasu trzeba poświęcić, by do czegoś dojść - może wtedy nabierzesz do mnie szacunku? (nutka fałszywej nadziei)
Cytat:

a na czyja to niekorzysc tak dzialam? ..wymien prosze
tylko nie wymieniaj siebie.. bo chyba mi nie powiesz ze ja mam na ciebie jakis wplyw :)

Na moją. Wymieniam proszę. Wymieniam siebie. Wywierasz wpływ na moją psychikę - działasz mi na nerwy. I nie tylko mi. Nie mam potrzeby dłużej wymieniać, a Ty nie masz prawa tego ode mnie wymagać. Musisz zrozumieć, że w momencie, kiedy argumenty do Ciebie nie docierają, dotrze ban, a nikt tego nie odczuje poza Tobą. Jeśli Ci to nie odpowiada, skontaktuj się ze szkolnym psychologiem, może wspólnie znajdziecie jakieś leki na twój stan. Ze swej strony zalecam pośpiech, zanim nie dorobisz się wrzodów, albo, co gorsza, hemoroidów! Jestem w tym momencie jak najbardziej życzliwy.

APEL: NIE KARMIĆ TROLLA!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Nie Cze 30, 2002 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że Lam powiedział chyba wszystko co można było powiedzieć.


PS. Vibo: mówisz, że się zmieniłeś a nadal robisz swoje, dalej się upierdasz, jednak nic się nie zmienia, w koło Wojtek... Tak więc dalsze wiadomości uważam za zbędne.
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Nie Cze 30, 2002 12:22 pm    Temat postu: Re: PROSZĘ NIE KARMIĆ TROLLA Odpowiedz z cytatem

Lam napisał:
Najpierw trochę ośmieszania i kompromitowania.

tak, posmiej sie z moich literowek. gdy sie chce z kogos posmiac zawsze sie znajdzie powod..nie moja wina ze jestem dyslektykiem. ..ale to i tak smieszne, nie? to dopiero wyrozumialosc i tolerancja..
Cytat:
a potem nasłał 20 kolesi którzy by się z Ciebie śmiali.

nigdy nikogo nie nasylalem! ..a wiem dokladnie co masz na mysli mowiac to.
Cytat:
Gorzej, jeśli jedna ze stron nie słucha.

nie mozna nie sluchac.. mozna nie (z)rozumiec.
Cytat:
Kultura wymaga słuchania, kiedy ktoś odpowiada.

gdy sie probuje przywitac.. nie odpowiadasz. kultura ?
Cytat:
Jesteś najzwyklejszą spamerską szmatą

chyba przeginasz w tym momencie. nie jestem spamerem i nie porownoj mnie nawet do niego! juz napisalem ze sie zmienilem, ale to chyba nie trafia. i kto tu nie slucha (?)
Cytat:
Mógłbym z tego miejsca wymienić ponad 10 osób, które się kiedyś na Ciebie skarżyły.

wiec wymieniaj

Cytat:
Cytat:
zauwaz ze juz mialem wejscie na kanal.. ale dostalem ponownie bana od jubiego..

Także od czterech innych osób, włączając mnie. 5 banów dziennie zdejmowanych po godzinie i zakładanych po kwadransie to dla mnie wystarczający dowód na to, że nie masz po co wracać. Jakby mi ktoś "dał szansę" i ja chciałbym z niej skorzystać, zachowywałbym się wzorowo.

nie mialem nawet okazji, bo dostalem go z miejsca.
Cytat:
Na ircu są tysiące kanałów

nie klocil bym sie tak gdyby nie chodzilo o kanal regionalny.. gdyby to byl jakikolwiek inny kanal to bym to osral i olal cieplym moczem.
Cytat:
Myślę, że powinieneś się ode mnie uczyć.

juz sie wiele nauczylem i staram dalej
Cytat:
Przestań trollować na spokojnym forum.

mozesz mi wyjasnic co to oznacza?
Cytat:
Liczę, że nikt na tę wiadomość nie odpisze celem naturalnego wygaśnięcia bezsensownej scysji.

dla mnie nie jest bezsensowna. nadal mam nadzieje.
_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...


Ostatnio zmieniony przez vibo dnia Nie Cze 30, 2002 12:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Nie Cze 30, 2002 12:23 pm    Temat postu: Re: PROSZĘ NIE KARMIĆ TROLLA (część druga, oby ostatnia) Odpowiedz z cytatem

Lam napisał:
Nie było sytuacji, w której bym ci nie odpowiedział rzeczowo na twoje pytanie

rzeczowo tzn jak? tak ze ty to rozumiesz..tylko ze ja czesto nie rozumialem o czym do mnie mowisz i wlasnie dlatego drazylem dalej.. wlasnie po to by uzyskac odpowiedz taka ktora bez trudu zrozumiem. ..ale takich to juz ci sie nie chcialo mi udzielic. wiec co tu duzo gadac...
Cytat:
oczywiście "jesteś?" "żyjesz?" "mogę mieć pytanie?" itd. nie są pytaniami i są zawsze ignorowane

tylko zauwaz ze takie pytania byly zadawane wlasnie po tym kiedy zostawalem juz wczesniej zignorowany
Cytat:
nie czuj się tu wyjątkiem i nie wyczuwaj wrogości, bo to zupełnie normalne

na poczatku bylo inaczej, wiec nie jest to normalne..chyba ze normalne jesli sie kogos ma w d...
kiedys moglismy sobie pogadac o wszystkim.. prowadzic normalna rozmowe.. ..teraz juz tak nie ma. nie to ze nie chcesz mnie na kanale.. poprostu zachowujesz sie tak jak bys mnie nie chcial wogole znac.
Cytat:
a mnie mają za nic.

to nie ja.
Cytat:
może wtedy nabierzesz do mnie szacunku? (nutka fałszywej nadziei)

szacunek nie powinien byc obustronny?
ja jestem w stanie pojsc na kazdy uklad. nie zapominaj..
_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Nie Cze 30, 2002 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

YagoDa napisał:
Myślę, że Lam powiedział chyba wszystko co można było powiedzieć.

jeden z postow byl skierowany do Ciebie. dlaczego wiec nie Ty na niego odpowiedziales?
Cytat:
PS. Vibo: mówisz, że się zmieniłeś a nadal robisz swoje, dalej się upierdasz

aha.. nadal robie swoje bo upieram sie, ze sie zmienilem, tak?
Cytat:
jednak nic się nie zmienia

wszystko sie zmienia

PS. vibo z malej litery
_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Nie Cze 30, 2002 4:01 pm    Temat postu: PRO-WO-KACJA! (Nie karmić trolla, c.d.) Odpowiedz z cytatem

Ogłaszam koniec trollowania.

Do viba (małą literą): http://www.tuxedo.org/~esr/jargon/html/entry/troll.html - masz tu definicję. Ty jesteś trollem ze znaczenia 2, uprawiającym bardzo słabe trollowanie, w odróżnieniu do przytoczonego "well-constructed troll" ze znaczenia 1. Prawdziwe dobre trollowanie to podsycanie wypowiedzi lamerów. Chujowe trollowanie to irytowanie wyłącznie celem wywołania wojny bluzgów. Ja już się nie bawię. Komuś jeszcze się chce?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Nie Cze 30, 2002 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odpowiedziałem, ponieważ mnie nie było, Lam odpisał w moim imieniu, lepiej się nie dało.

Pokazałeś tylko jak ci zależy na 'tym' kanale, który oblałeś ciepłym moczem, tak tak, bo to nas wszystkich, bywalców kanału oblałeś, postępując, tak jak postępujesz. Niczego się nie nauczyłeś przez ten rok czasu, szkoda słów by z tobą gadać.

Nadal czekam, aż wymienisz osoby, które są za tobą, za zdjęciem bana, chodzi mi oczywiście o operatorów kanału #Siedlce. Jakoś ich chyba nie ma...a może to ci się tylko przyśniło?
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Lip 01, 2002 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo calej swojej sympatii do viba mowimy mu stanowcze NIE . Vibo mowisz ze bywalcom kanalu to nie przeszkadzalo. Otoz wlasnie ze przeszkadzalo mi przeszkadzalo i jeszcze paru(nastu) osobom. Nie przeszkadzalo to osobom takiego pokroju jak ty dlatego zamiast meczyc ten temat bezsensownym cytowaniem. Zaloz lepiej kanal #vibomania i zapraszaj takich jak ty gwarantuje ci ze pare(nascie) osob sie na to zalapie.
PS. Prosze nie cytujcie siebie w takim stopniu ze wiecej jest cytatow niz waszego pisania to jest bez sensu.
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
GonTee
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 20 Cze 2001
Posty: 196
Skąd: Mafia Mrozy

PostWysłany: Wto Lip 02, 2002 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze nie było mnie pare dni na forum a tu takie zamieszki ze ho ho
po co w ogóle z kimś takim gadać (z vibem [przyp.autora]) bana na forum i /join #wariaci a nie popadanie w jakieś chore dysputy, nie szkoda wam paluszków na takie tematy ?! ech...
_________________
Gonti GSM
GSM 502 629 200
BEST REGARDS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Chlorek
mały gadatek


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 50
Skąd: lost in space

PostWysłany: Czw Lip 04, 2002 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GonTee napisał:
(...)bana na forum i /join #wariaci a nie popadanie w jakieś chore dysputy(...)

Sądzisz, że kanał #wariaci ujmuje w czymś ludziom przebywającym na nim? Ja osobiście przebywam na nim jeśli tylko mam na to ochotę, bo znam tam bardzo wielu ludzi. Przyznam, że są tam osobniki podobne do Lama, ale przewaga jest jednak po stronie tych pozytywnie nastawionych do życia i otaczającego ich świata realnego i cybernetycznego.
Co się tyczy bana na forum, to uważam, że chyba przesadzasz. W końcu każdy kto chce może, a kto nie chce, nie musi czytać postów viba. Ja je przynajmniej przeglądam (są troszkę przydługie i często źle sformułowane), bo ich przesłanie, mimo ich kształtu, może coś wnieść do całokształtu dyskusji.
_________________
[(){ [|[&};](){ [;};]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Chlorek
mały gadatek


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 50
Skąd: lost in space

PostWysłany: Czw Lip 04, 2002 3:45 pm    Temat postu: Re: PRO-WO-KACJA! (Nie karmić trolla, c.d.) Odpowiedz z cytatem

Lam coś tam napisał:

Dziwi mnie Lamie jedno. Nie wiem jak to sprecyzować (sądzę, że poradzisz sobie z tym niedomówieniem sam), ale widać to brak fałdów w pewnym miejscu mojego mózgu, gdzie rodzą się definicje pseudo l33t, czyli tzw. troli zakamuflowanych (nikt nie jest doskonały).
E... szkoda słów.
Dodam tylko jeszcze, że przypominasz mi na podstawie swoich wypowiedzi pewną osobę - Tomasz T. `Neas` - która to budzi momentami mój śmiech, a czasem wzbudza żałość.
Wsadź więc fiutka między #drzwi.

pozdr.
_________________
[(){ [|[&};](){ [;};]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Nie Lip 07, 2002 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chlorek: do Neasa to sobie możesz viba co najwyżej porównać, nie Lama.
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
supreem



Dołączył: 25 Cze 2002
Posty: 11
Skąd: siedlce

PostWysłany: Pon Lip 08, 2002 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwielbiam dyskutowac z tym ... czlowiekiem (chorek)

to takie ciekawe zajecie - ty mu 2 slowa a on tobie 40004290349203423

roznica polega tylko na tym ze taki glupi (gdzie mi do chorka) prosty i pusty czlek jak ja pogada sobie pogada i wroci do real life a chorek ? do siwej dupy bedzie walczyl o "opa". czy ci sie to wogole nie znudzilo ? dzoniego mniemonika sie na ogladales ? ja rozumiem ludzi (poniekad nie lubie ale lam za przyklad niech posluzy z uprzejmosci swej lub nie) ktorzy wnosza cos do swojego zycia dzieki temu sie "obcuje" z inna wiara - np wiedze, jakies doswiadczenia czy cos tam, ale ty ?? co ty wyniosles z irca ? pytam sie o to i obchodzi mnie to z tego wzgledu ze jestem poprostu pelen podziwu ile ty sil i energii wkladasz w te zupelnie beznadziejne wyjasniania, jakies tony literek wypisywanych na ten temat!
wielokrotnie sie przekonywalem, przebywajac w twoim towrzystwie badz to na mtv, badz rzadko ale badz na siedlcach ze jestes osoba skrajnie 2-licowa. jak tylko dostawales to co chciales zapominales o wszystkich swoich obietnicach, turlales w nogach tych ktorzy sa od ciebie madrzejsi (maja wiece aopow na kanale czy jak tam sie to nazywa). przeciez te wielkie podchody z nicem o opy na mtv, potem jak wjechales tam razem z lamem, pozniej jak zebrales znow o opa, mowiac ze wiecej takich akcji nie bedzie... i oto mamy kolejna pusta dyskusje na temat ktory mi najpierw zbrzydl a teraz poprostu dostarcza rozrywki - chorek zebra o opa...

ide sobie kawe zrobic
_________________
--
supreem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chlorek
mały gadatek


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 50
Skąd: lost in space

PostWysłany: Wto Lip 09, 2002 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

supreem napisał:
uwielbiam dyskutowac z tym ... czlowiekiem (chlorek)


Zawiadamiam, że nie będziesz już ze mną nigdy rozmawiał. To prawdopodobnie mój ostatni post na tym forum jak i wszędzie.
*plonk* dla wszystkich
_________________
[(){ [|[&};](){ [;};]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Timea
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Sie 2001
Posty: 323
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Lip 09, 2002 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amen
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Lip 10, 2002 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alleluja!!! Chwalmy pana!!! Chlorkowi nie zdejmiemy bana
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Chlorek
mały gadatek


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 50
Skąd: lost in space

PostWysłany: Sro Lip 17, 2002 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozbi coś tam napisał:

ale...
Chlorek napisał:
(...)To prawdopodobnie mój ostatni(...)

Nie będę podejmował z Tobą polemiki, Rozbi, bo szkoda w ogóle czasu na takie duperele jak rozmowa z... no, wszyscy wiedzą co mam na myśli, a jeśli ktoś nie wie, to jego problem.
_________________
[(){ [|[&};](){ [;};]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Timea
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Sie 2001
Posty: 323
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw Lip 18, 2002 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To byl pewnie ostatni przed ostatnim
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> #siedlce Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group