Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mundial

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Anegdoty, dowcipy i kawały
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy Polacy strzelą w tych Mistrzostwach chociaż jednego gola ?
Tak
36%
 36%  [ 4 ]
Nie
63%
 63%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 11

Autor Wiadomość
LdN
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 252
Skąd: Siedlce City

PostWysłany: Pon Cze 10, 2002 8:49 am    Temat postu: Mundial Odpowiedz z cytatem

Taktyka naszych była prosta: wciągnąć Koreańczyków pod polską bramkę i strzelać z kontry. Niestety, rywale nie poznali się na niej i grali wbrew naszym planom.

Trener Jerzy Engel ładnie machał rękami, Polacy w ogóle znacznie ładniej się prezentowali, a poza tym byli o niebo lepiej ubrani od przeciwników. Czerwone wstawki pod pachami białych koszulek zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie.
W żółtych kartkach było 3:2 dla naszych i panuje powszechna opinia, że Polacy są moralnymi zwycięzcami spotkania.
_________________
PAMIĘTAJ !!! Nie jesteś naprawdę pijany,
jeśli leżąc na podłodze nie musisz się jej trzymać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Cze 10, 2002 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To to jeszcze nic wlasnie skonczyl sie mecz Portugalia:polska (celowo polska napisalem z malej litery) no co tu duzo gadac dalismy DUPY i co z tego ze lepiej gralismy??? Proponuje obstawianie meczow polski nastepny USA 2:0 polska (ja nigdy nie wierzylem w nasza reprezentacje) pozostaje tylko pytanie jak przebrnelismy przez eliminacje??? I co ten temat robi na forum Anegdoty, dowcipy i kawaly??? co wy sobie jaja robicie ???
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Cze 10, 2002 5:01 pm    Temat postu: OSCAR DLA POLAKA Odpowiedz z cytatem

jak podaje Amerykanska Akademia Filmowa Polak Jerzy Engel dostanie specjalnego
OSCARA za niepowtarzalne podwojne wystawienie Dziadow na Mistrzostwach Swiata.

Wersja sportowa sklada sie z dwoch aktow i jest niemal w 100% zgodna z
orginalem A. Mickiewicza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wendlinka



Dołączył: 16 Paź 2001
Posty: 46
Skąd: siedlce

PostWysłany: Pon Cze 10, 2002 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiec... jestem oburzona.... ja powiem tylko jedno a raczej powtorze sie !!!! uwazam ze jesli sie jest prawdziwym kibicem to wspiera sie reprezentacje nie tylkko wtedy gdy wygrywa, a nie ttak jak to zrobil Rozbi , ze jak druzyna zawiedzie to juz sie pisza Polska z malej litery (btw. tak jakby ona byla cos winna...). Tak samo zrobilo kilku moich znajomych tez po przegranym dzisiajszym meczu ( 4:0 ) nawyzywali pilkarzy od szmaciarzy... kurde ludzie! jak grali w eliminacjach i wygrywali to malo sie kazdy nie zesral jak wygrywali a teraz!!! hehe tak mi sie teraz skojarzylo przyslowie : prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie tak samo kibicow - prawdziwych poznaje sie po przegranym meczu... ahh szkoda gadac... ja tam jestem caly czas z nimi bez wzgledu na to czy przegraja czy wygraja... staraja sie , to bylo dzis widac.. nie po to pojechali na mistrzostwa i nie po to czekali na ten moment 16 lat zeby teraz specjalnie spieprzyc!a lepszych niz oni, bardziej wytrenowanych w Polsce nie znajdziesz!!! takie jest moje skromne zdanie na ten temat... o!
_________________
WeNdLiNkA <--- :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen WP Kontakt
evan



Dołączył: 09 Maj 2002
Posty: 17
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pon Cze 10, 2002 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podpisuję się pod wendlinką (wedle życzenia)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Pon Cze 10, 2002 8:19 pm    Temat postu: po prostu to cud w eliminacjach ot co Odpowiedz z cytatem

Wedlinko kochana. :D Jesli ktos przechodzi bez cudu eliminacje i jedzie na mundial to powinien soba cos reprezentowac. A nie stac w miejscu jakby sral za stodola. Stzrelac to chyba potrafia by trafic przynajmniej w swiatlo bramki. A oni zapomnieli stali z rekami w kieszeniach grajac w bilard kieszonkowy. Szmaciarze - to jest wlasciwe okreslenie. Trzeba wymienic sklad i poslac ich na bezrobotne. Co do Polski zgadzam sie jej sie nadal nalezy szacunek ale krajowi nei tym patalachom z reprezentacji. A oli nawpierdalal sie murzynicho jeden kotletow schabowych i strzela ale Panu bogu w parapet. Szkoda slow Wedlinka szkoda, oni nawet nei zasluzyli na modlitwe nei mowiac juz o tym ze powinnismy byc z reprezentacja. Sa to kaszaniarze zbijajacy kase z niewiadomo jakiego powodu bo za gre na mundialu nic nei powinni dostac. Pozatym za takie pieniadze jakie maja to ja bym tez tak potrafil strzelac. Dodam ze wytrzymam biegania 15 minut i sterzele nawet w swiatlo szeroko pojmowane przez nasza reprezentacje bramki. Dodam ze bramka w pilce noznej jest chiolernie cholernie duza - jak nei wierzysz idz na Pogon i sama zobacz. :D

Szacunek :-?

Wierny kibic - wiem ze to nei ich wina tylko sedzie zle sedziowal pilka byla kwadratowa murawa sliska a deszcz padal. I oczywiscie neispodziewali sie nasi ze beda grac w Korei a tam inny klimat. Coz takie zycie lapowy kasa i dupki nei pilkarze.... 8) :lol:
_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Timea
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Sie 2001
Posty: 323
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Cze 10, 2002 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee nie przesadzajcie, w pierwszej polowie nie bylo tak tragicznie. W ogole w pierwszej czesci Dudek przepuscil tylko jedna pilke. Ze mnie zaden znawca, ale na poczatku to nie wygladalo tak zle, nawet Polacy jakby wiecej przy pilce byli...
Tak naprawde przestali chyba grac po tym nie zaliczonym golu.
Potem to juz bramka przeciwnikow za bramka... Polacy rzeczywiscie wygladali jak z rekami w kieszeniach.
Nie moglam patrzec i wylaczylam gdzies z 15 min przed koncem.
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
wendlinka



Dołączył: 16 Paź 2001
Posty: 46
Skąd: siedlce

PostWysłany: Pon Cze 10, 2002 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moim zdaniem w tym meczu widac bylo ze sie staraja i zalezalo im aby nie dac plamy...a stalo sie tak jak sie stalo.. nikt nie jest doskonaly

Ja nadal twierdze ze nie powinno sie ich nazywac szmaciarzami nie zrobili tego specjalnie, w ostatnim meczu widac bylo ze grali i chcieli wygrac, ale przeciwnik okazal sie lepszy<- cholera!
_________________
WeNdLiNkA <--- :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen WP Kontakt
Nawry
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 08 Cze 2001
Posty: 113
Skąd: Żabokliki

PostWysłany: Wto Cze 11, 2002 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze ktorys z was krytykow sie troche zastanowi zanim cos napisze?
Czego wy od nich chcecie? Zarzucacie im ze nie potrafia grac w pilke? Zarzucacie im ze nie maja umiejetnosci? Zarzucacie im ze przegrali bo nie potrafia trafic w swiatlo bramki? Wasze zarzuty sa smieszne.
Czego jak czego ale ambicji i woli walki im nie odmowicie, chlopaki grali na 100% zaangazowani, walczyli, biegali, widac bylo ochote do grania, checi by wygrac, a ze checi to nie wszystko to...
Wiec czego wy od nich chcecie? Zadacie od nich bajecznych umiejetnosci? techniki? idealnych strzalow? Moim zdaniem oni po prostu sie spalili psychicznie, presja turnieju, presja kibicow, presja presja presja... i nie mowcie mi ze na inni grali w tym samym turnieju. mieli te same problemy z kibicami, jesli presje mozna nazwac problemem, moim zdaniem mozna, inni sa obegrani, dla wiekszosci z nich to jest kolejna wazna impreza, oni sa obegrani, taki turniej nie jest dla nich az tak wyjatkowy jak dla naszych, nawet debiutanci, jakis Senegal gra przeciez regularnie w jakichs pucharach narodow afryki czy korea w pucharach azji, presja tamtych turniejow nie jest wcale tak duzo mniejsza, dla nich mistrzostwa sa kolejnym turniejem, najwazniejszym, ale jednym z wielu w jakich te kraje biora udzial, a Polska? Nasza Polska nie grala nigdzie, przez 16 lat zadnego turnieju, co z tego ze oni graja w zagranicznych klubach, tu chodzi o reprezentacje, o reprezentacje jako calosc, zlozona z zawodnikow z wielkimi ambicjami, jednak nie spelnionymi, reprezentacje z tradycja, z wielkimi oczekiwaniami, na prawde oczekiwalismy od tych chlopakow wiele, wiem, mogli osiagnac chociaz ta druga runde, mogli, ale sie spalili, psychika im po prostu klasycznie wymiekla, nie osiagneli nic.
Analogicznie Francja. Zawsze bede bronil tych chlopakow bo po trosze wiem jak to jest. Zwolennikiem pracy Engela nigdy nie bylem tylko dodam i nadal nie jestem, ale jesli juz gdzies doszedl to znaczy ze jego praca jest sluszna, chociaz osobiscie uwazam ze Wojcik J. zrobilby to lepiej ale to tylko moja osobista opinia.
Nie wyrzywajcie sie na nich bo dali z siebie wszystko, zabraklo nie tyle umiejetnosci co dobrego psychologa w druzynie. Bo trafic w bramke to oni umieja, tylko za brardzo chcieli, a chcieli tak bardzo ze nic nie wychodzilo.
Nie wolno sie ich wyrzywac bo nie potrafia grac w pilke, macie lepsze kandydatury od nich?
Troche wyrozumialosci, jestescie juz prawie dorosli.
A Rozbi jestes dla mnie zerem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Dorotka vel korea|jap
Gość





PostWysłany: Wto Cze 11, 2002 4:54 pm    Temat postu: POLSKA GOLA!!! Odpowiedz z cytatem

Nawry ma racje, jednak moim zdaniem psychicznie to oni byli w porzadku, tu nie trzeba psychologa... Nasi po prostu nie posiadaja umiejetnosci ktorymi rzucili by na kolana taka Portugalie. Nie wiem gdzie tkwi blad, w szkoleniach? W eliminacjach chlopcy tak dobrze sobie radzili (wylaczajac wiadomo ktore mecze ) nie mozna im bylo nic zarzucic. Nie mozna rowniez odmowic Krzynowkoi oraz kryszalowiczowi zaangarzowania. Kiedys Polacy z Korea wygraliby z 8:0 ale to bylo kiedys.Teraz mamy Engela, Olisadebe , Dudka i w nich trzeba wierzyc. :--) Nie martwcie sie, jeszcze nie raz zagramy na MS
pozdrawiam cale Siedlce
PS. Rozbi nie rozumiem Twojego toku myslenia. Czy Ty w ogole myslisz zanim cos powiesz??
Powrót do góry
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sro Cze 12, 2002 12:37 am    Temat postu: Gramy mecz, rywalizacja fest! Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem nie jest tak źle jak mówicie. W końcu udało się wejść do FINAŁÓW MISTRZOSTW ŚWIATA polskiej reprezentacji, z tego wynika, że jest w pierwszej 30 najlepszych drużyn Świata! Dawno już Polska nie była tak wysoko w rankingu Fifa. No cóż, zawiedli niektórych swoimi 2 występami na MŚ, ale czego się można było spodziewać? Nawry tutaj mówił i stresach itp...ale przecież każda drużyna się stresuje, to nie jest tak, że inni grali...ci zawodnicy przecież grają w klubach zachodnich i to też dla nich stres na pewno. Całe życie to stres. Zobaczymy jak będzie w piątek, cieszyłbym się, gdyby naszym się udało strzelić z jedną bramkę :-)

Co więcej...aha nasza drużyna to nie Małysz, nie wygra pucharu świata tak od ręki...taki Małysz się zdarza raz na 1000 lat...:)


YagoDa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nawry
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 08 Cze 2001
Posty: 113
Skąd: Żabokliki

PostWysłany: Sro Cze 12, 2002 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wcale nie mowie, ze jest zle, bo od paru lat notujemy badz co badz zwyzke formy reprezentacji, liczymy sie w eliminacjach itp...
A co do stresow to inni tez je maja, owszem, ale nie takie jak nasi dla ktorych byl to pierwszy wielki turniej, nie liczac olimpiady 10 lat temu, a te bambusy co raz maja jakies puchary krola czy to inne...
Nie wspominajac juz o Niemcach, Angli i innych "potegach".
Nie mniej jednak porazka kraju ze 100 letnimi tradycjami ze reprezentacja kraju, w ktorym zawodowo w pilke graja od 10 lat boli, bardzo boli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Cze 12, 2002 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak zwykle moje slowa zostaly zle zrozumiane. Pisząc polska z malej litery nie mialem na mysli naszego kraju tylko nasza reprezentacje. przeciez tyle razy mowi sie ze polska wygrala z portugalia czy senegal z francja i nie ma sie na mysli tych panstw tylko ich reprezentacje. piszac polska z malej litery chcialem pokazac malosc naszej reprezentacji wobec innych druzyn na mundialu. bo ja do Polski nic nie mam (no prawie nic). nasza reprezentacja moghlaby dojsc do 1/8 gdyby byla w grupie z chinami tunezją i arabią saudyjska a to i tak nie jest takie pewne. I nie pozostaje mi nic innego tylko kibicowac senegalowi
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Timea
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Sie 2001
Posty: 323
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Cze 14, 2002 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozbi przeczytaj dwa razy zanim cos wyslesz.

Koniec byl sliczny.
Polacy przyjada do domu przynajmniej z podniesionymi glowami.
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Nawry
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 08 Cze 2001
Posty: 113
Skąd: Żabokliki

PostWysłany: Pią Cze 14, 2002 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to milo miec racje.
Psychika, psychika i jeszcze raz psychika, bez presji, pokazali ze cos tam potrafia, nie musieli wygrac, nie ciazylo na nich.
Inna sprawa ze sklad sie nieco zmienil, ale tylko nieco, kucharz pokazal co potrafi w kazdym razie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Pią Cze 14, 2002 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokazali ale nie w tym samym skladzie co udupili dwa. Pozostawiam jednak to do rozwazenia
_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Cze 15, 2002 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydalaby sie taka ankieta : "Czy Engel powinien podac sie do dymysji" i jedna odpowiedz : TAK. Wystawiajac sklad na mecz z USA nie mial juz nic do stracenia wiedzial ze ze skladem z dwoch poprzednich meczy przegra, a tak mial jakas nadzieje na to .... ze zachowa twarz. I z mojego punktu widzenia nie zachowal nie spisal sie i w ogole nie nadaje sie na trenera polskiej reprezentacji (Powinien prowadzic siedlecka Pogon).
PS. Ja czytam 3 razy zanim cos wysle (dlatego wlasnie moje posty wzbudzaja "kontrowersje")
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Nawry
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 08 Cze 2001
Posty: 113
Skąd: Żabokliki

PostWysłany: Sob Cze 15, 2002 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozbi, a myslisz czasem nad tym co piszesz, czy tylko czytasz trzy razy czy bledow nie ma?

UWAGA: oto jeden z najwiekszych znawcow i koneserow "futbolu" zakwalifikowal selekcjonera reprezentacji Jerzego Engela, bylego menedzera pierwszoligowego zespolu "KS Polonia" jako trenera 4 klasy, dolaczam sie do wniosku Rozbiego zatem i rowniez wnioskuje aby ktos tak slaby w prowadzeniu druzyn jak trener Engel prowadzil nasza biedna Pogon, wtedy moze zawitaliby w koncu do chocby 3 ligi.

Rozbi wiesz o pilce tyle co ja o wierszach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Wto Cze 18, 2002 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

> > > > Polska reprezentacja jest jak meskie jaja:
> > > > biora udzial, ale nie wchodza
> > > >
> > > >
> > > > > Temat na przyszlej maturze:
> > > > > Rozwin cytat :"nam strzelac nie kazano" - w oparciu o
wystep
> > > > > reprezentacji Polski na mistrzostwach swiata 2002r.
> > > >
> > > >
> > > >
> > > > -Z kim spotkaj? sie Polscy pilkarze w 2 rundzie
mistrzostw?
> > > > Z polskimi kibicami na Okeciu...
> > > >
> > > > Edytka Górniak bedzie prowadzic nowy teleturniej w TVP1:
> > > > ..."Jaki to hymn"
> > > >
> > > > -Mówi sie na mie?cie,ze Arkadiusz B?k po powrocie do
kraju bedzie
> > > > przynajmniej rok chodzil w towarzystwie 2
saperów.Dlaczego?
> > > > Bo byl najwiekszym niewypalem mistrszostw!
> > > >
> > > > Polska druzyna wystapi w reklamie najnowszej nagrywarki
LG.
> > > > Haslo reklamowe: "Przegrywaj jak oni!"
> > > >
> > > > - Jaki jest nakrotszy polski dowcip?
> > > > - "Polska gola!"
> > > >
> > > > Czy to prawda ze Polska zaoszczedzi na Mundialu?
> > > > Tak, Polacy wroca jednym samolotem z Francuzami...
> > > >
> > > > Podobno Engel dostal nominacje do Oscara?
> > > > Tak, za wystawienie "Dziadow" w Korei .....
> > > >
> > > > Co powiedzial Engel do pilota po ladowaniu w Korei ?
> > > > - Stary, nie gas silnikow zaraz wracamy
> > > >
> > > > Jaki tytul ma oficjalna piosenka polskiej reprezentacji?
> > > > "Do domu Polsko"
_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Cze 19, 2002 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy jestem co sie dzieje w Arabii Saudyjskiej .
-----------------
Senegal mistrzem świata
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Anegdoty, dowcipy i kawały Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group