Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kieszonkowcy i nie tylko

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Maj 23, 2002 12:00 pm    Temat postu: kieszonkowcy i nie tylko Odpowiedz z cytatem

przed wczoraj widzialam jak dwoch krawcow uciekło z autobusu otwierając na chama drzwi (skorzystali z okazji, że autobus zatrzymał sie na przejściu) przy okazji prubowali chyba nawet wciągnać z tego autobusu dziewczynę, którą okradli, albo mieli taki zamiar.
co się dzieje z ludźmi ??????? bo nikt ich nie zatrzymal, nikt im w autobusie nie obił ryja , chciaż tam w środku (ja stałam z kolegą na chodniku) była niezła draka.
ja osobiście bardzo żaluję , że się zorientowałąam o co naprawdę chodzi , gdy byli już daeko ode mnie. co gorsza jeden przechodził tuż obok i wiem , ze mogłabym go powstrzymać, mogłabym go nawet pozbawić przytomnośći , ale wtedy bylo już za późno.
PYTANIE: jak wy byście zareagowali w takiej sytuacji? co byście zrobili, żeby takich "akcji:" bylo coraz mniej? i jak do cholery mieć więcej odwagi, żeby takiemu przywalić prosto w zęby i połamać palce?????????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw Maj 23, 2002 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie jak szkoda DarkIto ze nie zamiescilas tu ankiety bo bylo o wiele latwiej ja musze sie (z przykroscia ???) przyznac ze jestem niewrazliwy i obojetny na wszelkie krzywdy ludzkie i nic bym nie zrobil.
Inna sprawa jakby to mnie okradli .
_________________
------OKO WIDZI WSZYSTKO-----
ONI Są wśród nas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Maj 23, 2002 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coz .. rozbi
dzis okradna kogos innego jutro mze ciebie i wtedy ty bdziesz sie wkurzal ze nikt ci nie pomogl ... czy tam ma byc ????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw Maj 23, 2002 7:47 pm    Temat postu: ludzie boją się Odpowiedz z cytatem

ludzie boją się, żeby im się nic nie stało? i nie interweniują. ja jak kiedyś poprosiłem na ulicy o pomoc w czasie szarpaniny to gość mi powiedział, że nie wie komu wierzyć mi cz temu drugiemu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Maj 24, 2002 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasmnie , czy nie czs najwyzszy zeby te milczenie przelamac . obiecalalm sobie po tamtym , ze jak tylko bede mogla to polamie takiemu krawcowi paluchy . ciekawe czy kiedys kolwiek dotrzymam tej obietnicy .. mam nadzijeje ze nie bede musiala
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
protas
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 221
Skąd: siedlce/wawa

PostWysłany: Wto Maj 28, 2002 4:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć czy bym zareagował. Zależy kto kogo by kroił, gdzie, w jakich okolicznościach. Po prostu nie mam natury kamikaze (pomijam sytuacje, gdy jestem czyms odurzony ) A nie zdziwiłbym się, jakby ktoś, kto ma tyle odwagi, żeby kraść na oczach wielu ludzi, w razie zagrożenia przejechał kosą niedoszłemu bohaterowi..

Jestem jednostką aspołeczną (za to szczerą ). Gdy komuś dzieje się krzywda, cieszę się, że to nie mi przyszło być ofiarą. Wiem, wiem. Dzis okradną kogoś innego, jutro może mnie i wtedy będe się wkurzał, że nikt mi nie pomogł - a może jednak się poszczęści..?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GonTee
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 20 Cze 2001
Posty: 196
Skąd: Mafia Mrozy

PostWysłany: Pon Cze 03, 2002 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym kolesi probowal choc troche obstukac a ze jest w takich sytuacjach strasznie mało czasu na interwencje to przydaja sie wsystkie "chwyty ponizej pasa" jak kop między nogi, paluszek i główka (paluszkiem w oko) tudziez znane niektorym "stereo" najlepiej połączyć wszystkie znane najgorsze zachowania i wtedy darcie sie ze "złodzieje kórwa!!!", albo "pożar!!!!" zawsze cos tam pomoże....
tak czy tak ja mialem dawno temu raz spotkanie w tramwaju z takimi bęzwałami jak chcieli okraść moją kochaną mamę i szczerze mówiąc wcale się nie zastanawiałem co zrobic jak widziałem że jakiś fiut wkłada rączkę do torebki rodzicielki. koleszka dostał prosto w ryj tzw.bombe i wyskakując z autobusu na chama jeszcze kopa w złodziejską dupe.
jako człowiek ze wsi pokazałem chyba najlepsze zachowanie w takiej sytuacji.
_________________
Gonti GSM
GSM 502 629 200
BEST REGARDS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Cze 04, 2002 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gontee cieszy mnie twoj glos . Nareszcie ktos , z kogo wszyscy powinni brac przyklad, przynajmniej w tej kwestii. Nie wiem jak w innych

Mroczna
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GonTee
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 20 Cze 2001
Posty: 196
Skąd: Mafia Mrozy

PostWysłany: Wto Cze 04, 2002 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w innych raczej nie....
jestem uwazany za prostaka (ale przez prostych ludzi) wiec sama zdecyduj ja poprostu jestem zczery i tyle, a ze o bolo, coz takie zycie.
_________________
Gonti GSM
GSM 502 629 200
BEST REGARDS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Cze 04, 2002 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ii to ja się też wypowiem.
nie wiem jak bym się zachował.
wiem że zawsze chciałbym stanać postronie dobra.
wiem iż nieraz miałem sytuacje w któych stawałem za kimś (mi nieznanym) i jak na razie kończyło się dobrze.

ale na pewno miałbym wątpliwości (strach itp) gdyby taka sytuacja zdarzyła sie np. na pradze o 1 w nocy w tramwaju 26 w piątek.

po prostu trzeba myśleć, a to nie boli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
doddy
mały gadatek


Dołączył: 07 Cze 2001
Posty: 58
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Cze 05, 2002 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym poprostu zdjął koszulkę, pokazał klatę, pojechał z prawego i po sprawie

Nie,
Oczywiście starał bym się jakoś przeciwdziałać... nawet odnosząc się do przemocy...

pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Sro Cze 05, 2002 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ieszkam na Pradze a 26 do mnei dochodzi pytaj o mnie Irciu.
A tak na marginesie - czasem trudno jest sie zachowac stosownie do sytuacji. Niemneij jednak tak jak mowil Ira trzeba myslec i nei bac sie

Sauron
_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
GonTee
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 20 Cze 2001
Posty: 196
Skąd: Mafia Mrozy

PostWysłany: Pią Cze 07, 2002 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasem na myslenie nie ma czasu wiec warto wczesniej poglowkowac jak sie zachowac jesli cos takiego nastapi i w miare uplywu czasu zaczac zdawac sobie sprawe ze to co mysli wiekszosc z nas czyli "nie mi to sie napewno nie przydarzy" to tylko złudne poczucie bezpieczenistwa
jesli nie ma sie jakiegos wyuczonego odruchu do bronienia swoich dobr niekoniecznie materialnych to mozna sie dasc okrasc byle leszczowi na srodku al jerozolimskich w bialy dzien nawet sie nie odzywajac ...
czego nikomu nie zycze.
pozdrawiam
_________________
Gonti GSM
GSM 502 629 200
BEST REGARDS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
supreem



Dołączył: 25 Cze 2002
Posty: 11
Skąd: siedlce

PostWysłany: Wto Cze 25, 2002 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myslec i nie bac sie - wyciecka na prage, polecam grochowska, plac szaserow, lub przejazdka autobusem w godzinach wieczornych z pragi w strone centrum moze czlowieka wiele nauczyc, zwlaszcza myslenia

osatnio modny jest nastepujacy trik - podchodzi do ciebie dobrze ubrany koles i mowi ze jestes podobny do czleka ktory wyrwal torebke / obrabowal / okradl jego ciocie / siostre / sasiadke i mowi abys z nim poszedl aby ofiara mogla cie zidentyfikowac. idzisz z nim (jak faze myslenia masz juz za soba to nie idziesz) on cie sprowadza na jakas meline i stajesz przed odwiecznym wyborem: twoja nokia albo twoje zycie (tak tak, juz nie zeby, juz nie przestrzelone kolana tylko zycie). siedlce sa jednym z nielicznych miejsc w polsce gdzie mozna w miare spokojnie rozmawiac przez komorke w centrum miasta.
_________________
--
supreem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
supreem



Dołączył: 25 Cze 2002
Posty: 11
Skąd: siedlce

PostWysłany: Wto Cze 25, 2002 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GonTee napisał:
... byle leszczowi na srodku al jerozolimskich ...


na jerozolimskich leszczow juz dawno nie ma, sami pro :>
_________________
--
supreem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GonTee
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 20 Cze 2001
Posty: 196
Skąd: Mafia Mrozy

PostWysłany: Wto Cze 25, 2002 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sporo swego czasu jezdzilem busem na włochy wieczorem tez nie bylo za ciekawie ale jakos sie udawalo.
_________________
Gonti GSM
GSM 502 629 200
BEST REGARDS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
swider10



Dołączył: 20 Cze 2001
Posty: 25
Skąd: siedlce

PostWysłany: Sro Lip 03, 2002 8:09 pm    Temat postu: w morde go i nozem Odpowiedz z cytatem

w takim wypadku trzeba od razu prac w ryj. zlodziej jest na tyle zajety ucieczką, ze mozna sobie z nim poradzic w gora 2 sek. ja bym wlasnie probowal pomoc, bo kiedys mnie probowali okrasc i musialem sobie radzic sam (dotad mam blizne na nodze)

tak wiec: takie zachowania trzeba tempic, bo to (sor za wyrazenie) czyste skurwesyństwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Gość






PostWysłany: Pią Maj 07, 2004 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
mogłabym go nawet pozbawić przytomnośći


Zza klawiatury pogadać sobie można
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group