Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mulhollad Drive - to jest odlot!

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Upior
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 06 Cze 2001
Posty: 189
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Sty 18, 2002 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie wczoraj miałem okazję obejrzeć nowy film Davida Lyncha - Mulholland Drive. Jak na Lyncha przystało, widz po wyjściu z kina nie ma zielonego pojęcia gdzie tkwi rozwiązanie zagadki, a nawet GDZIE jest zagadka. Fantastyczne pomiesznie wątków, świata realnego z nierzeczywistym (równoległym? wyśnionym?). Genialna ścieżka dźwiękowa Angelo Badalamentiego i zdjęcia (hmm, kogo?). Na oficjalnym forum tego filmu wrze od domysłów i prób rozgryzienia "co reżyser chciał powiedzieć" i oczywiście wszyscy kręcą się w kółko...
Oczywiście pódę na ten film jeszcze raz, a to zdażyło mi się zaledwie kilka razy w życiu. No, chyba że Yagoda zdobędzie go na DivX (ale też nie wiem, czy nie poczekam da DVD).
Męską część forum zapewne zainteresują ciekawe relacje erotyczne pomiędzy głównymi bohaterkami filmu (a bohaterki są dosyć apetyczne czego nie widać na fotosach i plakatach)
Słowem: POLECAM GORĄCO i czekam na wasze opinie. Aha, na litość boską nie oglądajcie tego filmu w kiepskim kinie bo nie wysiedzicie. Około 2,5 godz projekcji to poważne wyzwanie dla czterech literek a ścieżki dźwiękowej z rzężących głośniczków nikt by nie zniósł...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
domi
mały gadatek


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 92
Skąd: wiocha SiedlYce łelkam tu

PostWysłany: Sro Sty 30, 2002 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ano bylam.w dodatku sama (ludzikow na sali rowniez ociupinke) i musze sie przyznac,ze kilka razy musialam posiac wzrok gdzie indziej,bo czulam ze COS bedzie.
po prostu :czaderski film!!!
Kiedy wydawalo sie,ze W KONCU cos sie wyjasni,kiedy W KONCU sie czegos dowiemy...Pan Lynch znow zabawil sie z nami w ciuciubabke i zawiodl w ciemny kat i zostawil samopas.Im blizej konca filmu,tym wiecej mysli klebilo mi sie w główencji,ale tym samym coraz mniej rozumnialam ło co biega...
A pozniej zabawa w mini detektywa i wymyslanie coraz to bardziej abstrakcyjnych rozwiazan...
I jeszcze ta parka dziadkow chichoczaca jak dzieciaki,w dodatku zmniejszona do takich rozmiarow,ze wychodza z papierowej torby...

_________________
.sprzedawczyni SKAfandrów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Stoodent



Dołączył: 08 Sie 2001
Posty: 9
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Maj 20, 2002 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Po tych bardzo entuzjastycznych opiniach na temat filmu czas na odrobinę krytyki. Wytłumaczcie mi naturę ludzką bo za cholere nie rozumiem dla czego ludzi tak bawi coś czego w ogóle nie rozumieją i nie wiedza o co w tym wsztstkim chodzi ? Ja oglądałem ten film wyłacznie ze względu na to że podobała misię zaginiona Autostrada (Kto ogladal ten wie - rownie bezzsensowna ale moim zdaniem o niebo lepsza) tam to można było chociaż wątki parami powiązać a tu nawet tego nie uświadczysz. Mimo że topic dawno zamknięty i pewnie nikt nie bedzie tego juz czytał napiszę że z roku na rok staję się chyba coraz głupszy bo odchodze od inteligentnego kina w stylu mulcholladn Drive w kierunku Glupawych komedyjek w stylu Scarry movie, Czy not Another Teen Movie.
Po tym to się przynajmniej odprężam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group