Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

parszywki, skafandry...:)

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sro Maj 08, 2002 2:31 pm    Temat postu: parszywki, skafandry...:) Odpowiedz z cytatem

Gdzie wy dziewczątka jesteście? :)
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
parszyfka



Dołączył: 24 Kwi 2002
Posty: 3
Skąd: siedlce :|

PostWysłany: Sob Maj 11, 2002 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestesmy, jestesmy. ujawnilysmy sie po dlugim czasie niebycia, ale post, gdzie sobie milo rozprawialysmy o tym i o owym, zostal zablokowany bez podania nawet konkretnego powodu. nie wiem, czym godna, azeby dopytywaz sie o ten powod, bom w koncu tylk kobieta - puch marny jak pieknie to okreslil adas. ujawnianie sie okazalo sie byc niekoniecznie sympatycznym, co tylko utwierdzilo nas (czyt: szyfa i te w skafandrze), ze nie ma co sie pchac w progi zaprzeszle.
powracam do swojej egzystencji rzeczywistej. swiat w kompie nie jest przeznaczony dla tak wybitnie niesympatcznych dziubkow jak ja.
dziekuje wacpanstwu za uwage (mimo iz glos nie zostal mi udzielony majac na uwadze zablokowanie mojego tematu o fajnosci tego cudnego swiata).
_________________
parszyfka.... hm? czy to tak ostatnio szlo? kurna... juz z pol roku sie nie pokazywalam i nie wiem, jak sie zwe :|
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BuuM
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 218
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Maj 11, 2002 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja widzialem wczoraj skafa na ulicy a dokladnie na przejsciu dla pierwszych czy tam pieszych
_________________
BuuM

---------------------------------------
cokolwiek... whatever...irgendetwas...
---------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
domi
mały gadatek


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 92
Skąd: wiocha SiedlYce łelkam tu

PostWysłany: Pon Maj 13, 2002 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jednak jestesmy. i nawet chodzimy po ulicy (w moim przypadku swiece przykladem co do przechodzenia ulicy przez ta cala 'zebre' ).

ot co.
zegnamy reklamy.
_________________
.sprzedawczyni SKAfandrów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Pon Maj 13, 2002 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lepiej chodzić na jakieś piwo....? :)
Jakby co to stawiam :)
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group