Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Relacja ze zlotu

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> #siedlce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doddy
mały gadatek


Dołączył: 07 Cze 2001
Posty: 58
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Maj 06, 2002 4:46 pm    Temat postu: Relacja ze zlotu Odpowiedz z cytatem

To co przeczytasz poniżej jest tylko iwyłącznie moją opinią i masz prawo się z nią niezgadzać:

UWAGA: Piszę ten tekst zaraz po zlocie, jeszcze nie spałem, więc niektóre przemyślenia mogą być chore:

Plusy:
0) SAM ZLOT
1) (nawet 3 plusy) (wtym zajebisty drogowskaz!) dla Beja i Welki za wspaniałe zorganizowanie.. niech Bóg Wam w dzieciach wynagrodzi.
2) Miejsce, czyste powietrze, brak kompów.
3) Sprzęt nagłaśniający.
4) Możliwość spania na miejscu.
5) Ognisko!
6) Alkohol we własnym zakresie


Minusy:
1) Brak starszych wyjadaczy (chodzi również o osoby, które nie zostały na dłużej)
2) Zbyt dużo skonsumowanego alkoholu
3) Nie wiem czemu, rozdzielenie się na grupki
4) Negatywne nastawienie do osób spoza irca.
5) Olewanie innych.
6) Hamstwo, bałagan, demolka (To świadczy o nas?)

Podsumowywując, nie było aż tak tragicznie.... A przecudownej Welce i Bejowi składam serdeczne podziękowania w imieniu całej ekipy z #siedlec.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
bejo
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 11 Cze 2001
Posty: 133
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Maj 06, 2002 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć ! Tu mówi bejo
Cieszę się, że się podobało, nie ukrywam, że troche nas to kosztowało i czasu i nerwów, ale czego nie robi się dla przyjaciół
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Pon Maj 06, 2002 5:34 pm    Temat postu: +} Odpowiedz z cytatem

Zawsze i wszędzie się znajdzie minusy...a co do tych ludzi niekanałowych to fakt, nie wiadomo po co oni byli, ale co tam.
A sprawa integracji, wspólnych zabaw....no nie wiem jak się mają bawić wspólnie ludzie, którzy się widzą pierwszy raz w życiu...zawsze będą jakieś grupki, przy ognisku cieplej...prawda DoDDy...? :)

Ja tam nie narzekam, mi się podobało, dziękuję Welce i bejowi :)
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nirgal



Dołączył: 11 Kwi 2002
Posty: 24
Skąd: Mars

PostWysłany: Pon Maj 06, 2002 5:44 pm    Temat postu: Dzięki Odpowiedz z cytatem

Mógłby polemizować z wieloma minuasami.. ale po co ?

Wielkie dzięki dla Beja i Welkej za pomysł i ralizację
jak dla mnie było bardzo dobrze... a nawet lepiej

Pozdrawiam wszystkich obecnych na zlotku, a Ci którzy nie byli niech żałują

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
protas
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 221
Skąd: siedlce/wawa

PostWysłany: Pon Maj 06, 2002 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serdeczne bog zaplac dla organizatorow, bog zaplac takze tym wszystkim, ktorzy pojawili sie na zlocie.. bawilem sie bardzo dobrze, czego chyba nie dalo sie niezauwazyc i za to raz jeszcze dziekuje.

do tych, ktorzy nie wpadli kieruje jedno proste pytanie - warto bylo siedziec w domu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nawry
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 08 Cze 2001
Posty: 113
Skąd: Żabokliki

PostWysłany: Wto Maj 07, 2002 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcialem tylko pochwalic organizacje calej imprezy, bo byla na 5. Na prawde sie spisaliscie. Reszta tak jak napisal Lam w temacie Zlota
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
welka
mały gadatek


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 74
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Maj 07, 2002 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje tym, ktorym sie chcialo przyjechac i zostac chociaz na pare chwil i za slowa uznania. Moja ocena jest zbyt subiektywna zeby tu ja umieszczac.
Sorki za brak sprawnego "wychodka" - ale ktos mowil ze mialo byc z dala od cywilizacji...
No i jezeli komus tak bardzo przeszkadzalo 5 osob spoza irca przez niecala godzine to tez sorki. Gwoli wyjasnienia byli to ludzie mieszkajacy niedaleko ,z ktorymi ja i bejo nie mamy czestych okazji do spotkan.

Ostatecznie nie zrazilam sie do nikogo i nie mowie NIE kolejnej takiej imprezie. Termin mozemy zaczac ustalac po wakacjach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Maj 07, 2002 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja tez dorzuce swoje słowa uznania dla welki i beja mam nadzije ze welka mnie jeszcze lubi. welka zapraszam cie w podzience na jakies dobroci, chociazby za to ze nie musialam na piechote zasuwac z Niemojek

powtorze sie, ale bawilam sie swietnie poza małymi momentami, gdy mnie nirgal podchmielony zdenerwowal . ( Nirgal: nastepnym razem zrobie ci krzywde)
poza tym ... Bylo Super !!!!!

zgodzze sie z DoddyM; trocxhe malo starek kadry, barkowalo LdN'a i paru innych , a paru innych odwiedzilo nas stanowczo za krotko.

co do nastepnego spotkania, to ktos rzucil dobry pomysl zeby zrobic kilku dniowy biwaczek. POpieram . A może zwalic sie makaremu na glowe do Sopotu )) żartowałam
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sro Maj 08, 2002 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podchmielony Nirgal wszystkich denerwuje :)
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sro Maj 08, 2002 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podchmielony Nirgal wszystkich denerwuje :)
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Chlorek
mały gadatek


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 50
Skąd: lost in space

PostWysłany: Sob Maj 11, 2002 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, ja na zlocie nie byłem, ale nie narzekam. Jeśli to było w sobotę, to miałem takie ognisko, że zagadka
No więc widzisz Lamie, nie trzeba było się tak pieklić o moją obecność. Ty do mnie coś masz, ale ja do Ciebie niemam nic puki nie cierpię na twojej antypatii do mnie. Niech Ci ziemia lekką będzie i więcej zlotów wam życzę (mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś bezemnie?).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Maj 13, 2002 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obiecanki cacanki , az w koncu mamwszystko co potrzeba

tekst ten dedykuje wszystkim , krórzy chociaż perzez chwile sie dobrze bawili na spotkaniu , a w szególności mojemu Muzowi

PÓŹNIEJ

Jeszcze chwilę
Jeszcze ten jeden moment
Chcę czuć zapach
Smażonych kiełbasek
Pieczonych ziemniaków w ognisku
Chcę pamiętać
Gwiazd niezliczone ilości
Świeżą trawę
I uściski
Ogrzewające noc
7-V-2002

ps. przepraszam ze nie jest to poezja na poziomie noblowskim , ale i tak prawa autorskie zastrzeżone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> #siedlce Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group