Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zjazd!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> #siedlce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Chlorek
mały gadatek


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 50
Skąd: lost in space

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2002 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź do DoDDyego i welki:
Nie sugeruj mu nic Przemek. On nie będzie miał okazji, bo ja nie będę przebywał w towarzystwie kłamliwych szmacianych laleczek. Mam dość takich pacynek na codzień, żebym miał się wybierać na zabawę gdzie jest osoba która robi takie foszki z mojego powodu.

Tobie natomiast welka chcę tylko powiedzieć, żebyś się nie martwiła możliwością mojej obecności na zjeździe, tak jak dotknęło to Lama. Nie będzie mnie tam z wielu powodów, ale pierwszym, kluczowym stał się teraz panicz mastah, owner kanałowy, pacynka Lamik.

pozdr.

PS. Moderate?...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
BuuM
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 218
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2002 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkIta, ja osobiscie nie mam samochodu, wiec musze liczyc na kogos innego


BuuM
_________________
BuuM

---------------------------------------
cokolwiek... whatever...irgendetwas...
---------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora WP Kontakt
welka
mały gadatek


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 74
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2002 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chlorek..ja sie nie martwie. Ja do ciebie nic nie mam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Timea
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Sie 2001
Posty: 323
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2002 1:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz nie szukam transportu, dziekuje.
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Czw Maj 02, 2002 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie czytając posty przychodzi mi na myśl tylko jedna rzecz: żenada.
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Timea
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Sie 2001
Posty: 323
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw Maj 02, 2002 2:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie cos innego: po co i dla kogo ten zjazd??? (tak, podjudzam)
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Czw Maj 02, 2002 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie. nie, zjazd jest bardzo dobrą inicjatywą. Ale kłótnie o byle gówno itp...to żenada. Nie wiem jak wy, ale ja jadę na ten zjazd po to by się spotkać ze znajomymi, napić się, pogadać, powygłupiać...a nie kłócić.
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Timea
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Sie 2001
Posty: 323
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw Maj 02, 2002 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jade bo szkoda tych 20 zl ktore wplacilam.
No i oczywisciie mam zamiar sie poklocic, co lepsze, nawet pobic jak okolicznosci beda sprzyjac
(nadal podjudzam)
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Pią Maj 03, 2002 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak tak czytam to wszystko co pisze Chlorek, Lam... itd... zastanawiam sie dlaczego jeszcze nie sporzadziliscie regulaminu kanalowego.. wedlug to ktorego osoby byly by banowane.. wtedy zwyczajnie bylo by powiedziane.. masz bana za to i za to.. ale chyba tak nie ma bo opom poprostu wygodniej jest banowac bo maja taka zachcianke, humory..etc
_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Timea
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 28 Sie 2001
Posty: 323
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Maj 03, 2002 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vibo na kanal wstepu nie ma, a kozakuje nadal..
_________________
M.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Sob Maj 04, 2002 12:00 am    Temat postu: do |RY Odpowiedz z cytatem

Ja tak do Irka tutaj, trochę OT i z innego wątku, ale tutaj przeproszę za użyte słowo, które istotnie było zniżeniem się do poziomu. Przepraszam najmocniej. Moje wystąpienie było spowodowane falą wystąpień wszystkich przeciwko wszystkim i rosnącej irytacji na zaistniałą sytuację, dodatkowo spotęgowanej nie sprowokowanym atakiem na moją osobę. Nikt nie chce zrobić z kanałowego ogniska fajnej integracyjnej imprezy, i chociaż pisano tyle o zakopywaniu toporów wojennych, po 10 razy dziennie słyszałem, że ktoś nie jedzie, bo coś lub ktoś mu nie pasuje. Gdzie się podziało to podniecenie towarzyszące poprzednim kanałowym spędom? Kiedyś każdy chciał tam być, spotkać znajome mordki, poznać nowe, znane tylko z literek, nie było ważne, kto jest kim, było ważne, że byli wszyscy kto mógł i każdy chciał być wśród nich. A teraz? Obecnie straciłem już nadzieję na jakąkolwiek integrację, ale jadę do swoich znajomych, sam nie wiem dlaczego wciąż licząc na spotkanie ich mimo, że są skłóceni między sobą i zachowują jak dzieci, obrażając się o byle g* i walcząc o ch* wie co.

A w ogóle, to Irku, przyjedź do nas, nic się nie stanie nawet, jeśli zawyżysz współczynnik ludzi normalnych...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sob Maj 04, 2002 12:06 am    Temat postu: +} Odpowiedz z cytatem

No właśnie, poruszyłeś najważniejszą kwestię....Ja mam swoją teorię w sprawach tych wszystkich kłótni...w większości kłócą się dzieci...:> Ja po prostu będę robił swoje, bez względu, czy się to będzie komuś podobało czy nie, nie podoba się to wyjdź. Proste. A co do podniecenia...może ono minęło, bo po prostu wszyscy, czy prawie wszyscy się znają? A może czasy się zmieniają? A może by już za starzy, by to wszystko zrozumieć? Życie jest jak pudełko czekoladek...nigdy nie wiesz na co trafisz.



YagoDa.
---------
Nienawidzisz mnie, to fajnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sob Maj 04, 2002 12:13 am    Temat postu: motto Odpowiedz z cytatem

Aha, jeszcze jedno.
Nikt jeszcze nigdy wszystkim nie dogodził...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Sob Maj 04, 2002 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Timea napisał:
vibo na kanal wstepu nie ma, a kozakuje nadal..
kozakuje? pokaz mi gdzie.. dokladnie w ktorym zdaniu.. bo ja jak narazie wyrazam swoja wolna opinie.. a moze dla ciebie pojecie niekozakowania to poprostu lizanie dupy? no to ja taki nie jestem.
_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Rozbi
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 03 Sie 2001
Posty: 212
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Maj 04, 2002 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kozakowanie kozakowaniem a ja wam wszystkim zycze wspanialej zabawy na zjezdzie i oczekuje dokladnego sprawozdania i dobrych fotek
(chce widziec podchmielonego yagusa)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Sob Maj 04, 2002 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lam napisał:
Gdzie się podziało to podniecenie towarzyszące poprzednim kanałowym spędom? Kiedyś każdy chciał tam być, spotkać znajome mordki, poznać nowe, znane tylko z literek, nie było ważne, kto jest kim, było ważne, że byli wszyscy kto mógł i każdy chciał być wśród nich. A teraz?
a teraz... teraz moim zdaniem kanal znacznie sie zmienil.. zmienila sie atmosfera na nim panujaca.. wiec co tu sie dziwic ze pociagnelo to za soba inne konsekwencje? ludzie sie zmieniaja.. wszystko sie zmienia..
_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sob Maj 04, 2002 11:19 am    Temat postu: Karma Chameleon Odpowiedz z cytatem

Vibo: ja cię nie widziałem wtedy na kanale (jak była taka atmosfera...podniecenie z powodu zjazdu), więc się nie wypowiadaj na nieznane ci tematy. I nie kozakuj. Tutaj też można dać bana :>
_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> #siedlce Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group