Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pogoda tak na was wpływa ?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> #siedlce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy powariowaliście ?
Tak, chyba nam odbija !!!
63%
 63%  [ 7 ]
Nie, sam jesteś stuknięty.
0%
 0%  [ 0 ]
A co mnie to obchodzi ...
36%
 36%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 11

Autor Wiadomość
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2002 5:35 pm    Temat postu: pogoda tak na was wpływa ? Odpowiedz z cytatem

witam.

chyba żeście wszyscy powariowali.. ja rozumiem wariować specjalnie ale ot tak ...

chlorek z zasady to normalne i czytając jego wypowiedzi mam ochotę usunąc jego nicka...

lama nie poznaję gdyż zniża się do poziomu chlorka...

welka .. hmm zamiast się niczym nie przejmować i odsyłać tych którzy nie potrafią czytać (vide strona o spotkaniu) do okulisty denerwuje się.
nie ma czym .. kto będzie ten będzie a jak dureń jeden z drugim na ircu zawracają dupę tzn. że nie dorósł

i jeszcze mi tu DarkIta straszy jak dziecko że mam przechlapane ...

powariowaliście ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
doddy
mały gadatek


Dołączył: 07 Cze 2001
Posty: 58
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2002 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm, to ma być zlot, luźne rozmowy a nie spory...
istny plac zabaw
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
DarkIta
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 09 Kwi 2002
Posty: 409
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Maj 02, 2002 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ira Ira,
ja wcale nie strasze , tylko sie po prostu za toba stesknilam i za cala masa innych dawno nie widanych osob.
jak juz mówiłam w końcu nie przyjeżdżam do śiedlec co tydzień, więc nie dziw się, że chcciałabym zobaczyć również i ciebie na spotkaniu, tym bardziej iż jestes jednym z najdłuzej mi znanych ircownikow .

co do pogody , to jest bardzo fajnie , przynajmniej dzis , a sobota ponoc ma byc najladniejsza
cóż nadzija matka glupich, a głupi ponoć maja szczeście , więc ciągle licze na to, iż spotkamy sie chociaz na chwile
_________________
Szkodzę ludziom, rzucam czary,
sprowadzam nieszczęścia
IMPORT - EXPORT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Pią Maj 03, 2002 11:36 pm    Temat postu: PROWOKACJA!!! Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> #siedlce Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group