Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Banicja...

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> #siedlce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Chlorek
mały gadatek


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 50
Skąd: lost in space

PostWysłany: Czw Mar 14, 2002 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę czasem (w brew pozorom jestem istotą myślącą) nad różnymi rzeczami. Myślę czasem nad tym, ile można kogoś tępić. Zastanawiam się, czy tępnienie drógiego człowieka dla samej zasady tępnienia przynosi tak wielką przyjemność, że nie można się temu oprzeć. Jest dla mnie niewiadomą jak niskim trzeba być osobnikiem, żeby nie być tępionym przez innych, być bezpiecznym, małym i nie zawadzającym nikomu. Nie dociera do mnie świadomość tego, że można to ciągnąć w nieskończoność.
Umiecie jako jedno ciało, jako kanał #siedlce, tylko się mścić? Czy na prawdę jesteście tą elitą o której tak wkółko powtarzacie? Czy uwgzlędniacie w życiu tylko siebie? Czy umiecie traktować ludzi z poza waszego grona w kategoriach jednostki czy jedynie jako tłum? Czy jednostkom umiecie tylko utrudniać życie?
Rozumiem, że można się na kimś odgrywać, ale są pewne granice zdrowego rozsądku, dobrych obyczajów...
Utrudniając na zawsze pewne sprawy tym którzy kiedyś wam zawadzili, świadczycie tylko na swoją własną niekorzyść. Daruję wam opowieści o moich przemyśleniach na temat życia i ludzi, a kończąc tą wypowiedź, która zapewne i tak nie przyniesie efektów, chcę tylko poprosić was o zdięcie ze mnie bana na kanale.
Nie będę na nim wisiał. Nie będę go przejmował i nie chcę na nim nigdy więcej opa. Nie siedzę już na IRCnecie.
Chcę mieć poprostu możliwość odwiedzenia czasem miejsca, gdzie zaistniałem poraz pierwszy na IRC'u...


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Czw Mar 14, 2002 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tobą Chlorku, Świat jest niesprawieliwy, my też. Nigdy nie mówiłem, że jestem sprawiedliwy czy dobry (najwyżej w żartach ) A w sprawie bana...mi to bez różnicy.

---
yagus.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Nie Mar 17, 2002 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chlorku, hmm.. ja to ujme tak.. przejales kanal.. co z reguly na kazdym kanale konczy sie znienawidzeniem przez jego bywalcow i natychmiastowym shitem.... wiec w sumie nie masz sie czemu dziwic.. a co do akceptacji przez 'elite'.. mnie tez nie akceptuja i co z tego.. ogolnie atmosfera na tym kanale rozni sie o wiele od kazdej innej na kazdym innym kanale.. a na nich z reguly jest podobnie.

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Chlorek
mały gadatek


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 50
Skąd: lost in space

PostWysłany: Pon Mar 18, 2002 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisz to vibovit jeszcze raz, ale taką czcionką, którą moje oczy przeczytają. Ja już nie jestem ten sam co przed rokiem i czasami jakoś chujowiej widzę jak mam maczek :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> #siedlce Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group