Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

związki

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Sty 01, 2002 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nie sądzicie, że wchodzenie w związki powoduję utratę lub zaniedbanie: przyjaciół, kolegów bo ja mam tak wrażenie, to jest raczej sprawa oczywista, bo czasu jest ograniczona ilość i 3ba wybierać pomiędzy... ale moim zdaniem da się coś w tej kwestii zrobić, co sądzicie?
Niektórzy świata nie widzą poza jedną osobą i jej ślepo służą ale pantoflarstwo to już temat na inna dyskusję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nawry
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 08 Cze 2001
Posty: 113
Skąd: Żabokliki

PostWysłany: Wto Sty 01, 2002 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadze ze tak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
GonTee
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 20 Cze 2001
Posty: 196
Skąd: Mafia Mrozy

PostWysłany: Wto Sty 01, 2002 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja myśle że jeśli masz prawdziwych kolegów to i oni potrafią zrozumieć ze tak często jak kiedyś się z nimi nie będziesz widywał - moi jakoś to przeboleli i mnie praktycznie nie widzą ostatnio, sami walą gorzałe, i podrywają laski ja tą swoją już znalazłem ale dalej jesteśmy kumplami, dzwonimy, smsujemy, zresztą myśle że jeśli masz kulturalnych kolegów to od czasu do czasu możesz ich odwiedzać z kobitą no nie ? ja takich nie mam.... trzeba wybrac niestety, podzielić sie czasem nie da....albo wodka w sobote z kolegami albo cichy pokoik u kobiety. kto co woli, jak sie kocha to chce sie byc jak najczesciej z osoba ktora sie kocha... nie wiem pisze po sylwestrze moze sie jeszcze nie wyspalem...?!
nara


_________________
Gonti GSM
GSM 502 629 200
BEST REGARDS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Sty 01, 2002 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to naturalne, ze tak sie dzieje. To logiczne, ze sie tak dzieje, w koncu masz tyle samo czasu, a musisz go podzielic na wiecej bliskich osob. Kwestia tylko jak go dzielisz... Ja osobiscie uwazam, ze wrecz nie wypada calego czasu poswiecac kochanej osobie. To niezdrowe. Dlaczego? Potwierdzone naukowo, ze lepiej nie spedzac razem calych dni- np. nie pracowac razem. A ponadto trzeba pamietac o przyjacielach, bo gdy ukochany zniknie, zostaniesz sam...

_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
wendlinka



Dołączył: 16 Paź 2001
Posty: 46
Skąd: siedlce

PostWysłany: Sro Sty 09, 2002 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pycie dlaczego trzeba wybierac?? Ja zawsze jak są jakies imprezy(organizowane przez moich znajomych) to zabieram swojego chłopaka i bawie sie wysmienicie Moi znajomi zaakceptowali mojego partnera,doskonale sie bawia w jego towarzystwie (tak jak on w ich tow.) Kiedy moja przyjaciólka chce ze mną porozmawiac bo ma np problem to dzwoni i pyta czy mam czas zeby pogadac czy wyjsc na spacer i wtedy umawiamy sie na konkretna godzine tak abym mogła pobyc ze swoją miłoscia i jak pasuje mojej friend ( przewaznie są to wieczory<-- póxne)
Moje towarzystwo jest juz teraz towarzystwem mojego chłopaka i nie ma juz rozdzielania czasu.A jesli chodzi jeszcze o przyjaciólke to czesto spotykamy sie we czworke(ja,ona i nasi partnerzy) i bardzo mile spedzamy czas chodzimy razem na imprezy,dyskutujemy... Tak wiec uwazam ze nie trzeba rozdzielac czasu miedzy partnerem a znajomymi

_________________
WeNdLiNkA <--- :*

[ Ta wiadomość została zmieniona przez: wendlinka dnia 2002-01-09 14:10 ]

[ Ta wiadomość została zmieniona przez: wendlinka dnia 2002-01-09 14:13 ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen WP Kontakt
GonTee
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 20 Cze 2001
Posty: 196
Skąd: Mafia Mrozy

PostWysłany: Sro Sty 09, 2002 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spotykamy sie we czworke i uprawaimy perwersyjny sex w kwadracie hi hi zartuje ale jest piknie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Upior
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 06 Cze 2001
Posty: 189
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Sty 09, 2002 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgodzę się, że można tak samo spędzać czas z partnerem i kolegami/koleżankami. Zobaczcie o czym dyskutuje się w zakniętym gronie przyjaciół(ek) a jak wygląda rozmowa z udziałem swojej drugiej połowy... O pewnych rzeczach porozmawiasz tylko ze swoim przyjacielem - jednocześnie nigdy w życiu nie powiedziałbyś tego swojej dziewczynie. Tak musi być i nie należy tego zmieniać.
Zgadzam się z Pytem, że najczęściej przyjaciele cierpią przy okazji wejścia w stały związek. Niektóre przyjaźnie tego nie wytrzymują, inne przeżywaja poważny kryzys, ale ogólnie jest to poważne zagrożenie. Czasem jest nawet tak, że dziewczyna twojego kumpla cię nie toleruje a on nie chce robić jej przykrości i wychodzi kiła... Ciekawe tylko co będzie kiedy ten "trwały związek" się rozpadnie (małżeństwa też się rozwodzą)? Będzie wtedy duuużo czasu na... poszukanie nowych przyjaciół.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wendlinka



Dołączył: 16 Paź 2001
Posty: 46
Skąd: siedlce

PostWysłany: Sro Sty 09, 2002 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisałam przeciez ze jesli moja przyjaciólka chce ze mną pogadac albo ja z nia to sie spotykamy i gadamy --- bez drugich połowek!

_________________
WeNdLiNkA <--- :*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen WP Kontakt
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Sty 09, 2002 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale wy wymyslacie! jakbyscie dla partnera mieli czas normowany, jak niektorzy tu obecni, to byscie dopiero poczuli brak czasu...

_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group