Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

oglądałem

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Pon Paź 29, 2001 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem ostatnio "Man on the Moon" bądź jak kto woli - Człowiek z Książyca....bardzo mi się podobało, Jim Carrey bardzo ładnie zagrał Andego Kaufmana. Film śmieszny, ciekawy, refleksyjny, nawet nieco nowatorski. Warto zobaczyć dla samego Jimiego, czy Formana (reżysera).

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Czw Lis 22, 2001 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale przeciez Man on the Moon oznacza czlowiek na ksiezycu... wiec jaki wkoncu ten tytul z czy na?

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Upior
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 06 Cze 2001
Posty: 189
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Lis 23, 2001 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carreya niespecjalnie lubię... Ostatnio oglądałem "Ja, Irena i Ja" i też miałem mieszane uczucia, chociaż obiektywnie rzecz biorąc, komedia jest niezła.

Podobnie mieszane uczucia mam po obejrzeniu na DVD "Gwiezdne Wojny - Mroczne widmo". Efekty specjalne są odjazdowe, ale chyba już wyrosłem z gwiezdnej sagi. Mimo zgrabnie opowiedzianej historyjki, paru ciekawych walk na miecze świetlne i ogólnego braku nudy na ekranie, film nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia. Ot, takia sobie bajeczka...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
domi
mały gadatek


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 92
Skąd: wiocha SiedlYce łelkam tu

PostWysłany: Pią Lis 23, 2001 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Mroczne Widmo' jest do chrzanu...i wlasnie efekty specjalne sa żenujace...jak dla mnie:P

_________________
.sprzedawczyni SKAfandrów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Lis 23, 2001 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upior: chyba czym wiecej lat tym badziej jest sie wybrednym. Badz inaczej - bardziej docenia sie dobre rzeczy.

aha i ta klasyka ..... Dziala z Nawarony, 7 Samurajow itp ehh gdzie te czasy.

a propo klasyki: slyszeliscie Bruce Lee ma by reanimowany na filmie komputerowo bodajze w 2005 roku. kto idzie i gdzie sie umawiamy na film ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Lis 28, 2001 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli sie ktos chce posmiac polecam "czego pragna faceci" (one night at mccols)
z lepszych ostatnio zapach kobiety (starsze i oskary), czestotliwosc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Nie Gru 02, 2001 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Irena i Ja - bardzo kiepska komedia, fakt.
Ale Człowiek z Księżyca (a nie na Księżycu - tak przetłumaczyli) to co innego...po prostu trzeba zobaczyc.
Wczoraj w końcu obejrzałem Rush Hour 2 - całkiem przyzwoity film, Jackie Chan w dobrej formie, widowiskowe sceny walk po prostu oldschool .
Pare dni temu zobaczyłem lekką komedyjkę - Uratować Silvermana - można się pośmiać nawet.

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Gru 02, 2001 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yagi, calkowicie sie z toba zgadzam! Man on the moon to jest to! Nie ma drugiego takiego! Trudny, ale dlatego taki wspanialy!

_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Nie Gru 02, 2001 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogladalem ostanio taxi 2... tzn "ogladalem" bo po jaichs 20 minutach jak tylko zobaczylem wysuwajace sie skrzydla z samochodu zrobilem DEL film dla 10 letnich dzieci

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Gru 03, 2001 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh co gusta to gusta .. a ja powtorza i nadal napisze film mi sie podobal !!!

a co do nowoosci...

Wyscig szczurow - niedawno mial premiere - goraco polecam dla ludzi ktorzy chca sie posmiac z glupoty sala w kinie ryczala razem ze mna jak glupia.

aha .. odradzam Kod dostepu - szmira totalna.


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
welka
mały gadatek


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 74
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Gru 09, 2001 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodze na premiery ze wzgledu na swietna ich organizacje tu, w Bialymstoku.
Ostatnio bylam na kontrowersyjej komedii "Gulczas, a jak myslisz?" Mialam przyjemnosc zobaczyc glownych aktorow i to co zdziełano by Gruza. Jezeli ktos z Was tez jest juz po projekcji mozemy podyskutowac. O innych filmach tez. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Pon Gru 10, 2001 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno "Gulczas, a jak myslisz?" to szmira nieprzecietna, ale ja sie nie wypowiadam, bo nie ogladalam (choc pozwalam sobie powatpiewac w zdolnosci aktorskie ex-big brotherowcow).
za to widzialam w ten weekend dokonala komedie - "Wyscig szczurow". szczerze mowiac slyszalam o niej wczesniej niewiele i poszalm prawei w ciemno, ale oplacalao sie. na poczaatku filmik wydaja sie prostym banalem jakich wiele, ale z czasem sytuacje robia sie coraz bardziej komiczne, az w koncu ryczalma ze smiechu.
polecam

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Pon Gru 10, 2001 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja oglądałem:
- Tomcats...super komedia, polecam, można się pośmiać ))
- Rush Hour 2 - także komedia z Jackie Chanem i Chrisem Tuckerem...polecam, całkiem niezła, spodziewałem się czegoś gorszego, być może druga część lepsza od pierwszej, sporo fajnych walk w wykonaniu Jackiego i Chrisa (!)...już nie mogę się doczekać na trzecią część...szkoda, że dopiero za 2 lata :> (wspomniałem o tym raz jeszcze ponieważ wczoraj oglądałem pierwszą część...i wydaje mi się, że dwójka lepsza :>)
- Przypadkowy Szpieg - sensacja z Jackie Chanem made in Honk Kong :> Zawsze mnie takie filmy śmieszyły... filmik całkiem nieźle zrobiony, Jackie jak zwykle daje popis swoich umiejętności, do tego dwie ładnie chińskie aktorki...można obejrzeć.
- Spy Kids - huh po Rodrigezie spodziewałem się czegoś lepszego, a to tylko bajka dla dzieci, mimo, że gra Banderas i paru aktorów Rodrigeza....jak się nie ma nic lepszego do roboty, można przemęczyć :>
- Shriek If You Want To Know What I Did Last Friday 13th...czyli coś ala Scary Movie (w internecie dostępny pod mylącym tytułem Scary Movie 2 :>)...moje zdanie...totalna szmira...podczas oglądania nasuwają się myśli..kiedy to się skończy..ja już to gdzieś widziałem ...w sumie pare razy można się pośmiać, nic poza tym.
- Goście Goście w Ameryce - czyli trzecia część Jean Reno... dobra komedia, spora dawka dobrego humoru w niezłym stylu

_________________
yagus vel MrZadir
samotny_i_czekajacy_na_milosc@yagus.com
-e--e--e--e--e--e--e--e--e--e--e--e--e-

[ Ta wiadomość została zmieniona przez: YagoDa dnia 2001-12-10 17:32 ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Pon Gru 10, 2001 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha...dziś obejrzę Cień Wampira...podzielę się wrażeniami po fakcie :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw Gru 13, 2001 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja ogladalam Dziennik Brygidy Jones i bardzo mi sie podobal. Nie powiem, zeby byl to trudny, powazny i wielki film, ale milo sie go oglada i chcialam zauwazyc wspaniala kreacje Renee, ktora genialnie zgrala Brytyjke!

_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Pią Gru 14, 2001 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czytalas, Gwiazdko, ksiazke?

btw: filmik rzeczywiscie sympatyczny, ale jednak wole slowo pisane... gdy sie najpierw przeczyta ksiazke, a pozniej zobaczy sie jej ekranizacje, to zawsze czuje sie niedosyt. czyli jednak kinematografia nie potrafi wyprzec literatury...

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Gru 14, 2001 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytalam druga czesc "w pogoni za rozumem", ale podobal mi sie chyba bardziej film, a niedosyt moze wynikac z braku tak wielu watkow pobocznych, bo umieszczenie ich wszystkich w filmie jest praktycznie nie mozliwe

_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Sob Gru 15, 2001 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wiec polecam i czesc pierwsza (pomimo iz druga jest lepsza), bo Bridget nigdy dosc!

btw: a czytalas "nigdy w zyciu" (autorka: katarzyny grochola)? polecam. niektorzy mowili, ze to polska jones, ale to nieprawda. jezeli podobala ci sie ksiazka fielding, to zakochasz sie rowniez w judycie (niby odpowiednik bridget)

nie zamieszalam?

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
welka
mały gadatek


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 74
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Gru 15, 2001 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi sie wydaje ze odpowiednikiem Bridget jest Brygida a Jones..no coz - Jankowska?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Sob Gru 15, 2001 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w jakies gazecie (kolorowy magazynik o niczym) natknelam sie ostatnio na... "dziennik brygidy dąs". no coz... mozna i tak

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Nie Gru 16, 2001 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla mnie Shrek jest bomba i już i tromba - oczywiście z polskim podkładem językowym

_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Nawry
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 08 Cze 2001
Posty: 113
Skąd: Żabokliki

PostWysłany: Pon Gru 17, 2001 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wam szczerze polecam film pt. "Odwieczny Wrog". Powiem tak: po pierwszych 5 minutach zadzwonilem po kumpla bo balem sie sam ogladac! A ja nie naleze do szczegolnie bojazliwych ludzi (Zabokliki) :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Pią Gru 21, 2001 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Cześć Tereska". dobry. czarno-bialy, co troszke wprowadza widza w mylny stan komuny, ale w gdy pojawiaja sie drechy (i hasla: leeeegia goooora) do widza dochodzi, ze piekne czasy komuny minely i teraz czas na adidasa. ogolnie filmidlo o degradacji mlodego czlowieka (w tym wypadku jest to dziewczynka - Tereska) z dobrej corki i wzorowej uczennicy oraz przykladnej katoliczki do ździry popijajacej tanie winko, podpalajacej to i owo i kradnacej po kutrtkach. film NIeoptymistyczny, NIEentuzjastyczny, ale polecam. zobaczmy, jaka jest rzeczywistosc...
szaro mi.

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Sob Gru 22, 2001 1:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Julinka po co patrzeć wszystko widać jak na dłoni nie trzeba oglądać filmu (

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Gru 22, 2001 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

latac kazdy moze- troche lepiej lub troche gorzej...

_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group