Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samobojstwo

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Lip 22, 2001 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze, ze ten temat poruszyl wiele osob. No to zapraszam- SAMOBOJSTWO- grzech czy wybawienie?

_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Nie Lip 22, 2001 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wierze w te wszystkie bzdety o kosciele, jezusie itd. moze i cos lub ktos gdzies tam jest, ale to jest tylko tyle w ile potrafie uwierzyc. zatem grzech odpada...

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Lip 22, 2001 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym wiec jest samobojstwo? Dlaczego, z jakich powodow ludzie podejmuja tak drastyczna i sotateczna decyzje?

_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Pon Lip 23, 2001 4:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

np z braku milosci...

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
ania 18



Dołączył: 14 Lip 2001
Posty: 45

PostWysłany: Pon Lip 23, 2001 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moim zdaniem nie potrafia potradzic sobie z kłopotami np.stresem przd maturą,miłoscią( i nie tylko brakiem..),nieszczesliwą miłoscia... One ich przerastają i ludzie uciekają sie do najprostszego sposobu ucieczki przed tymi kłopotami... nie zawsze zdając sobie sprawe z konsekwencji tego posuniecia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Pon Lip 23, 2001 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz racje.
a jakie sa konsekwencje?

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Lip 23, 2001 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym zadal pytanie troche inaczej - nawiazalas tutaj do wiary zadajac pytanie czy to grzech ? bo oczywiscie ze to jest grzech. a dla osob ktore to popelniaja jest tez, w pewnym sensie wybawienie.

hmm ale teraz zastanawiajac sie nad pytaniem, nie potrafie go sformuowac..
dlaczego.
samobojstwo najczesciej jest popelnianie w naglym naplywie emocji - wiec w stanie w ktorym dzialamy anormalnie. oczywiscie powody sa powazne dla tych osob - lecz jesli sie zapytam: czy brak pieniedzy czy brak uczucia jest powaznym powodem samobojsta powiecie mi ze tak w 100% ? nie sadze .. to sa po prostu dramaty pojedynczych osob - ktore dla osob z zewnatrz sa bez sensu. a niestety osoby slabe psychicznie nie potrafia sobie inaczej w tym momencie radzic.

moj wniosek/opinia: potepiam kazda forma samobojsta - procz wyjatkow ktore podziwiam - honorowego samobojstwa (np w obliczu pewnej smierci czy np. kamikaze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Lip 23, 2001 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ira podziwiasz kamikaze? bo ja nie. Dla mnie to totalna glupota, niepotrzebne poswiecenie. Trzeba znac granice. Tak jak to ktos (nie pamietam kto)o zolnierzach z Westerplatte: "Byli o krok od bezcelowej bohaterszczyzny, zatrzymali sie na bohaterstwie". Tez mogliby polec wszystcy w obronie, ale to by bylo wlasnie bezcelowe, bo i tak nie byliby w stanie utrzymac Westerplatte.

_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Lip 23, 2001 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja podziwiam ludzi, ktorzy mimo tak beznadziejnej sytuacji, jaka maja w soim zyciu, potrafia sobie jakos z tym poradzic a nie uciekac w śmierc.

_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Lip 24, 2001 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o nie ... ja niestety jestem uparty .. i sprobuje zmienic Twoj poglad na kamikaze.
wyobraz sobie .. zyje sobie rodzina ... spokojnie, bez stresu .. jest takich rodzin wiele w kraju zwanym Japonia - i w momencie kiedy nastaje wojna - glowy tychze rodzin decyduja sie aby poswiecic swoje zycie by walczyc o ojczyzne. (nie rozmawiamy tutaj o tym czy Japonia byla "be" napadajac na USA" - wiec tego prosze nie wypominac). i teraz powiedz mi - czy Ty bylabys w stanie poswiecic zycie za cos co Ciebie w pewnym sensie nie dotyczy ? za idee ? w momencie kiedy swobodnie moglabys zyc dalej ? czy moglabys powiedziec takiej osobie ktora zdecydowala sie poswiecic zycie za ojczyzne powiedziec "jestes glupi ! ".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LdN
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 252
Skąd: Siedlce City

PostWysłany: Wto Lip 24, 2001 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Irku sądzę, że ten temat (honor, ojczyzna) jest zbyt skomplikowany do zrozumienia dla dzieci

_________________
PAMIĘTAJ !!! Nie jesteś naprawdę pijany,
jeśli leżąc na podłodze nie musisz się jej trzymać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Sro Lip 25, 2001 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jednak uwazam ze kamikaze to czysta glupota. ludziom od malego wpajane bylo to ze kiedys beda musieli to zrobic i oni poprostu w to uwierzyli. nic wiec dziwnego ze robili to i to bez wielkiego wahania.

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sro Lip 25, 2001 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samobojstwo to glupota, wiem, bo sam probowalem, wiecej nie sprobuje. zadna kobieta nie jest tego warta, czy gora pieniedzy ktora sie stracilo. zycie jest krotkie, trzeba je wykorzystac, cieszyc sie z tego co sie ma! a nie uzalac sie nad soba, plakac. trzeba sie rozpychac, trzeba walczyc o swoje. trzeba sie dobrze bawic. a jesli jest zle, bardzo zle, no coz, trzeba myslec o tym jak kiedys bylo dobrze, ze moze byc jeszcze lepiej, zawsze trzeba miec nadzieje.
CARPE DIEM.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ania 18



Dołączył: 14 Lip 2001
Posty: 45

PostWysłany: Wto Sie 28, 2001 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vibo odpowiadajac na Twoje pytanie: Otóz konsekwencje moga byc rózne np mozna zostac do konca zycia kaleka(przy nie udanej próbie),jest sie narazonym na glupie docinki ze strony ludzi,a kiedy juz sie zrozumie ze chciało sie popełnic jedno wielkie głupstwo,bedzie sie zle sie czuło nosząc całe zycie w sobie swiadomosc tego co sie chciało zrobic!I bedzie to ciązyła na psychice ów osoby
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Wto Sie 28, 2001 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bycie kaleka to kolejny powod aby to zrobic, gdy ma sie dosc tego wlasnie wysmiewania, ponizania. i napewno nic nie bedzie mi ciazylo na psychice bo jak juz zaczne to skoncze.

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Wronka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 117
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Sie 28, 2001 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Btw dla zadnego faceta tez nie warto ze soba konczyc.

_________________
A ty pokaż swoją obojętność...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Wronka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 117
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Sie 28, 2001 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pełne poparcie dla Yagody !

_________________
A ty pokaż swoją obojętność...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Wto Sie 28, 2001 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ogole nie warto ze soba konczyc!!! samobojstwo? dla mnie to totalny brak odpowiedzialnosci. zwykla ucieczka przed tym, aby stawic sprawom czola, nawet tym okrutnym. nie powiem, zebym o tym nie rozmyslal. bywalo blisko... ale teraz wiem to juz na pewno: glupota i proba udowodnieniu wszystkim, jakmi sie jest nieszczesliwym, biednym i maluckim... jeszcze raz: samobojstw-nie, autopsja-tak. to tez jest odebranie zycia, ale popieram. miedzy jednym a drugim jest, moim zdaniem KOLOSALNA roznica.

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Sro Sie 29, 2001 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autopsja to nie odebranie życia.
A samobójstwo nie jest formą pokazania jak się cierpi, lecz ukrócenia tego cierpienia. Poza tym udanego samobójstwa nie da się żałować, więc gdyby tylko mieć pewność, że się uda... Na pewno nie byłoby gorzej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Sro Sie 29, 2001 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie tak

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Wronka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 117
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Sie 29, 2001 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łatwo sie zabic.Wystarczy zyletka,garsc proszkow albo otwarte okno.O wiele trudniej jest wytrwac w codziennosci i przezyc.najtrudniej przezyc po nieudanym samobojstwie.
Samobojstwo to nie problem..jest to raczej sympton innych problemow,sytuacji i tendencji,ktorych nie potrafimy odpowiednio rozwiazac.Samobojstwo jest symptonem,za ktorym stoja problemy zawsze aktualne: poczucie wlansej wartosci,wiara,sens i cel istnienia,umiejetnosc radzenia sobie z rozczarowaniem i trudnoscia.
Sadze ze mysli samobojcze ma prawie kazdy..przychodza o roznych porach dnia i w roznych okresach zycia.Jedni zapominaja o nich szybko,w innych klebia sie az do momentu,kiedy wydaje sie,ze bol zycia jest nie do zniesienia.Splot przypadkow,dramatyczne przzycia,nadwrazliwosc..wiele jest drog ktore prowadza do samobojstwa.

_________________
A ty pokaż swoją obojętność...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
ania 18



Dołączył: 14 Lip 2001
Posty: 45

PostWysłany: Sro Sie 29, 2001 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z julinka!samobójstwo to ucieczka przed problemami,to pokazanie ludziokm ze jest sie słabym,nieodpowiedzialnym i samolubnym... Lam,napisałes:"udanego samobójstwa nie da się żałować, więc gdyby tylko mieć pewność, że się uda... " oczywiscie,ze nie da sie załowac ale dlaczego w tym momencie nie mysli sie o innych ? tylko o sobie!Pomysl co ludzie,twoja rodzina,twoi przyjaciele by czuli.dlaczego nie bierzesz tego pod uwage? Wronka masz racje

[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ania 18 dnia 2001-08-29 14:12 ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Sro Sie 29, 2001 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rozumiem, że kobiety wolą czytać między wierszami niż to co się pisze, ale...

Samobójstwo nie ma ukrócić cierpienia innych ludzi, tylko moje. To ja mam uzyskać ulgę. Jeśli potrafią radzić sobie z problemami, poradzą sobie i z tym. Oni popłaczą tydzień, ja bym cierpiał latami. Nie jestem altruistą. Nikt nie jest. A mówienie "będę żył dla innych" (Seeba) pachnie demagogią. Zajebiście jest robić coś dla innych ludzi, ale czasami męczeństwo jest bez sensu. Nie lubię ludzi złośliwych i zgorzkniałych. Ale samobójstwo nie jest wobec nikogo złośliwe. Dlaczego ja mam cierpieć ich kosztem przez lata, skoro oni mogą równie dobrze pocierpieć moim przez tygodnie? Ty uważasz, że nic mi nie będzie jeśli pożyję wbrew sobie, ja uważam, że tobie nic nie będzie jeśli pożyjesz wbrew mej śmierci. Przekonaj mnie, że warto dla ciebie żyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Sro Sie 29, 2001 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosze o wybaczenie... pisalam to w skrajnym wyczerpaniu (domi pojechala do wawy, a ja zostalam ). mialam oczywiscie na mysli eutanazje

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Czw Sie 30, 2001 4:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

On 2001-08-29 14:10, ania 18 napisał:
[...]
Pomysl co ludzie,twoja rodzina,twoi przyjaciele by czuli.dlaczego nie bierzesz tego pod uwage?
[...]

skoro decyduje sie na samobojstwo to moi przyjaciele powinni sie cieszyc razem ze mna ze nie bede sie juz musial meczyc.

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Czw Sie 30, 2001 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naprawde tak myslisz?! a straciles kiedykolwiek kogos bliskiego? czy widziales, co sie dzieje z ludzmi po tym, jak ich przyjaciel popelni samobojstwo? wybacz, ale czy pogodzilbys sie ot tak ze smiercia najblizszej ci osoby? nawet jezeli to bylby jej wybor, to ty nie potrafilbys tego zrozumiec! wiec nie mow mi tutaj o sznowaniu takiej decyzji! takiej decyzji nie mozna usznowac! nie jestem zagorzala katoliczka. wirae traktuje raczej baaardzo luzno, ale teraz powiem szczerze: Bog dal zycie i tylko On moze je odebrac. czlowiek jest nazbyt marna i zbyt impulsywna, poddajaca sie naglemu uczuciu istota, aby mogl decydowac o swoim zyciu. nikt nie ma najmniejszego prawa odebraz daru zycia dugirmu czlowiekowi, tak jak nikt nie ma prawa odebrac sobie zycia sobie samemu. ten, kto popelnia samobojstwo jest egoistyczny!!!

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
pogus
mały gadatek


Dołączył: 16 Sie 2001
Posty: 75
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samobójstwo? ucieczka ludzi słabych...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
BIELAK



Dołączył: 31 Paź 2001
Posty: 30
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw Lis 01, 2001 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm po co popełniać samobójstwo z powodu miłości przeciez qrde dziewczyn na świecie nigdy niezabraknie i można zakochać sie jeszcze raz ... a jeżeli chodzi o kase to przeciez to tylko rzecz nabyta raz jest raz jej niema
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Sob Lis 03, 2001 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BIELAK, wybacz, ale sie z toba absolutnie nie zgadzam... kasa - no dobra. ale z tym zakochaniem, to wyleciales jak filipek z konopii (khie, khie... indyjskich!). jezeli ktos jest zakochany tak naprawde, to nie pstryknie palcami mowiac: "ech, co mi tam! moge sie odkochac! znajde sobie inna i po kklopocie!". spojrz realnie.....

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
BIELAK



Dołączył: 31 Paź 2001
Posty: 30
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Lis 03, 2001 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm ale jak widzisz ze osoba którą kochasz ma cie gdzies to najlepszym sposobem zeby zapomniec nie jest wieszanie sie tylko szukac innej dziewczyny która odwzajmeni twoje uczucia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Sob Lis 03, 2001 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, w porzasiu, ale nie da sie tego zzrobic ot tak, hop siup i po wszystkim. mimo ze moze czasem by sie naprawde chcialo, zeby proces zakochiwania byl z deka latwiejszy...

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
BIELAK



Dołączył: 31 Paź 2001
Posty: 30
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Lis 04, 2001 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No troszke to trwa ale miłość to nie wąglik da sie z niej wyleczyć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group