Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Małżeństwo

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szpaki
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 163
Skąd: Alpha Station

PostWysłany: Pią Cze 08, 2001 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Art. 18 Konstytucji RP
Cytat:

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Czy małżeństwo jest tylko związkiem kobiety i mężczyzny? Czy pary homoseksualne powinny mieć zagwarantowane prawo do zawierania małżeństw? Co z dyskryminacją takich związków? Czy można temu zapobiec?
Co z wychowywaniem dzieci?


_________________
Szpaki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Szpaki
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 163
Skąd: Alpha Station

PostWysłany: Pią Cze 08, 2001 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małżeństwo par homoseksualnych powinno być dozwolone... Jak się komu podoba, tak się żeni. I czy się kochają dwaj mężczyźni, dwie kobiety czy para heteroseksualna to nie jest ważne. Na początku pary oczywiście będą dyskryminowane, więc należy wprowadzić wysokie kary pieniężne i pozbawienia wolności, aby zapewnić odpowiednią ochronę.
Natomiast uważam, że takie pary nie umiałyby wychowywać dzieci. Człowiek jest stworzony aby mieć matkę i ojca - takie jest zapotrzebowanie biologiczno-psychiczne. Tak po prostu jest. Rodziny bez ojca lub matki są siłą rzeczy rodzinami patologicznymi (nie chcę tutaj nikogo urazić - rodzina patologiczna w tym znaczeniu oznacza, rodzina odbiegająca od przyjętego wzorca). Jeżeli pozwolimy parom homoseksualnym wychowywać dzieci to czarno widzę takie pociechy, przychodzące zapłakane do domu, bo ktoś im opowiedział kawał:

"Poznałem twoich rodziców . Fajni faceci..."


[ Ta wiadomość została zmieniona przez: szpaki dnia 2001-06-08 23:56 ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Pią Cze 08, 2001 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Votum separatum - chore społeczeństwo kto z kim przystaje takim się staje dyskusja morze ale juz teraz powiem do niczego nei doprowadzi, a myślę że nei należy burzyć porządku wszech rzeczy. Choć poruszając ten temat coraz bardziej widać, że świat jedzie pędzącym pociągiem do samounicestwienia. Poruszmy jeszcze temacik eutanazji i aborcji i forum będzie bardziej ożywione. Co nei ma wśród nas chętnych do zakręcenia tlenu babci tatusiowi etc. Sądzę, że ów temat jest zbyt poważny i rozdmuchiwany przez media aby starać się go rozwiązać na stronach naszego forum.

_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Sob Cze 09, 2001 2:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szpaki ty chyba sie naprawde nudzisz skoro wyjezdzasz z takimi tematami

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Szpaki
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 163
Skąd: Alpha Station

PostWysłany: Sob Cze 09, 2001 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie. Chcę zwrócić uwagę na lekkie paradoksy w polskiej rzeczywistości

_________________
Szpaki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
LdN
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 252
Skąd: Siedlce City

PostWysłany: Sob Cze 09, 2001 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pedały chcą się pieprzyć to niech to robią - ich prawo. Ale to nie może pociągać za sobą gwałcenia praw natury. Związek homoseksualny nie powinien być nigdy usankcjonowany prawnie tak, jak heteroseksualny.

_________________
PAMIĘTAJ !!! Nie jesteś naprawdę pijany,
jeśli leżąc na podłodze nie musisz się jej trzymać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Wto Sie 28, 2001 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LdN: dlaczego? wytlumacz mi, prosze.

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
LdN
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 252
Skąd: Siedlce City

PostWysłany: Sro Sie 29, 2001 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to dlaczego ? Bo to nie jest normalne. W ten sposób można by metodą małych kroczków zmusić społeczeństwo do akceptacji wszystkiego. I może za kilka lat ktoś będzie chcił wziąć ślub ze swoim psem ?

_________________
PAMIĘTAJ !!! Nie jesteś naprawdę pijany,
jeśli leżąc na podłodze nie musisz się jej trzymać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Sro Sie 29, 2001 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

YagoDa już się kocha ze swoim psem!

Ej, to już fajniej by było jakby zamiast na pedalstwo zezwolili na kazirodztwo

Wracając do tematu, tłok powinien poruszać się w cylindrze, nie w rurze wydechowej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Upior
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 06 Cze 2001
Posty: 189
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw Sie 30, 2001 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

On 2001-08-29 11:46, Lam napisał:

Ej, to już fajniej by było jakby zamiast na pedalstwo zezwolili na kazirodztwo



Przeciez Ty Lamiku masz brata a nie siostrę... To po cholerę Ci kazirodztwo???

A tak nawiązując do tematu: uważam, że prawne usankcjonowanie związków homoseksulanych wiąze się ze uzyskaniem przez takie "małżeństwo" wszelkich praw. Niestety także do wychowywania dzieci - w końcu to "rodzina". I to jest po prostu niedopuszczalne ze względów zarówno moralnych jak i społecznych czy naturalnych (w naturze ssaki tej samej płci nie mogą mieć potomstwa).

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2001 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

On 2001-08-30 16:47, Upior napisał:
Przeciez Ty Lamiku masz brata a nie siostrę... To po cholerę Ci kazirodztwo???

Ty nie widziałeś moich sióstr ciotecznych I mojej cioci Mmmmmmmmmniam

A na gejowie kiedyś czytałem artykuł, że prawie wszyscy homoseksualiści dają się przekonwertować na heteroseksualizm w kilka dni. Oczywiście oni nie chcą, ja im się zresztą nie dziwię, nie potrzebne im i już. Ale to tylko potwierdza, że to uleczalne (Proszę nie przypominać, że homoseksualizm nie jest już uznawany za chorobę, wiem o tym, nie zgadzam się z tym).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2001 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gej jest ok. prawda Lamiku ? widzieliśmy pare dni temu ładnych panów w nowej bejcy, całowali się, pieścili...było ok

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2001 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja popieram zalegalizowanie malzenstw homoseksualnych. dlaczego nie? tylko nie popieram tego, aby takie malzenstwa adoptowalyd zieci, bo to moze z deka wypaczyc psychike tych mlodych czlowieczkow.

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2001 2:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak samo wypaczy ich psychikę jak będą oglądały pedałów liżących się na ulicach albo wychodzących z kościoła w białych sukniach. To jest zboczenie. Nie, nie jestem tolerancyjny. Zresztą jeśli wierzysz w Boga, to wiesz... Jednak ptaszek i dziurka, no wiesz... ja wierzę, że natura to tak wymyśliła i tak powinno być, ty powinnaś wierzyć, że On to do tego stworzył i nie inaczej.

Wiecie, dlaczego wśród inżynierów tak mało jest gejów?
Bo oni wiedzą, że tłok powinien poruszać się w cylindrze, nie w rurze wydechowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ania 18



Dołączył: 14 Lip 2001
Posty: 45

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2001 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zgadzam sie calkowicie z julinka.jesli ktos uwaza sie za geja musi kochac drugiego faceta (to chyba wiadome ) A ja jestem nauczona aby szanowac ludzi i ich uczucia,wiec dlaczego tacy ludzie nie mieliby spokojnie wyjsc na lawke do parku i pocalowac sie tam?Przeciez to uczucie a to powinnismy szanowac!Zadamy od ludzi zeby szanowali nas wiec szanujmy i my ich!Dlaczego mamy brac a nic nie dawac z siebie?Jeju swiat to nie scisle zasady!Dlaczego kierujecie sie zasadami natury???? Czy Wy nie wiecie ze zasady są po to zeby je łamac ? Jesli chodzi o dzieci to oczywiscie jestem przeciwna wprowadzaniu w zwiazek homoseksualny mlodych istot,poniewaz jak juz wczesniej julinka zauwazyla te dzieci beda traktowane inaczej,beda wysmiewane itp Tylko ze teraz zastanowmy sie dlaczego? Dlatego ze na swiecie,w zyciu brak ludziom szacunku o ktorym mowie i wystarczy tylko ze matka wpoi swojej pocieszce ze gej czy lezbijka to cos zlego i to wystarczy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2001 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram anie 18 w kazdym jej stwierdzeniu!

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 12:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aniu: dzieci w takich zwiazkach to kolejna bariera spoleczna na zlamanie ktorej przyjdzie poczekac kolejne 30 lat

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LdN
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 252
Skąd: Siedlce City

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu 18 mówisz o miłości. A wiesz, że tylko pedofil naprawdę kocha dzieci ? Może powinniśmy oddawać wszystkie dzieci na wychowanie pedofilom ?
Nie tłumacz pedałów miłością !!!


_________________
PAMIĘTAJ !!! Nie jesteś naprawdę pijany,
jeśli leżąc na podłodze nie musisz się jej trzymać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LDN: piszac takie glupoty utwierdzasz mnie w przekonaniu, ze Ty nigdy nie bedziesz mial dzieci, czy to prawda ?

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ania 18



Dołączył: 14 Lip 2001
Posty: 45

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wezmy pod uwage to ze podefil wykorzystuje dzieci raniac ich serdusza,robiac cos wbrew im!Zadaja im wieczne cierpienie!a Takim ludziom nie powinno sie dawac dzieci!ja nie napisalam tez ze homoseksualistom powinno sie pozwolic adoptowac dzieci(w ówczwsnych czasach!) bo tak jak yagoda napisał za jakies 30 lat dzieci homoseksualistow beda kims normalnym a nie patologia!Czytalam w jakiejs gazecie (nie polskiej) ze badania dowodza iz homoseksualisci uchodza za lepszych rodzicow niz zwykla para hetero.Oni potrafia oddac cale cieplo dzieciom!To chyba o czyms swiadczy. A jesli chodzi o milosc LdNie to dlaczego mam nie tlumaczyc ich miloscia?Jestes zakochany i masz kogos kogo kochasz i jest ok!Kazdy to szanuje łacznie z homoseksualistami dla ktorych to jest dziwne,ale ktorzy są takim samym gatunkiem jak Ty i ja i kazdy kto czyta to!!!! Szanuj kogos kto szanuje Ciebie!bez wzgledu na kolor skory,na wiek,na plec,na orientacje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm....a wiec co do pedofilii - http://wiem.onet.pl/wiem/000a15.html tu jest ladna definicja wynika z niej, ze pedofilowi chodzi o zaspokojenie siebie...a co za tym idzie krzywde dziecka. tacy ludzie nigdy nie beda tolerowani! ja moge jeszcze zrozumiec jak ktos lubi jak partnerka kopie go po jajach, jemu sie to podoba, nikogo nie krzywdzi...ok! tak samo z homoseksualistami i ich malzenstwach

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha...co do ``dawania`` dzieci. moim zdaniem powinno sie kastrowac ( http://wiem.onet.pl/wiem/00f7c8.html ) ludzi ktorzy nie sa w stanie wychowac dzieci...do takich zaliczam tak zwany margines spoleczny! w 99% ich dzieci sa zwiazane z szeroko pojeta przestepczoscia! Na co moze takie dziecko wyrosnac ? na dresa ? na zlodzieja ? na morderce ? na gangstera ? i po co taki czlowiek zyje ? Kastrowac i tyle. A nie robic po 6 dzieci! Debile!

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2001 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i popieram absolutnie! cala soba! dusza i cialem (mialam na mysli umysl ). w koncu po cos ludzie wymyslili srodki antykoncepcyjne... jezeli ktos juz jest tak niezaspokojona, dzika swinia, to niech sobie rucha, co zechce (nawet krzeslo), ale przynajmniej z jakas gumka na tzw: praciu. nie rozumiem tego, ze kosciol zajmuje stanowisko anty jesli chodzi o zapobieganie ciazy. nie uwazam, zeby to bylo zabijanie zycia. co innego aborcja... ale to inna i bardziej smierdzaca para skarpetek. przeciez ludzie chca uprawiac seks (nikt temu chyba nei zaprzeczy ), a gdyby to robili zawsze wtedy, kiedy maja ochote, to byloby dzieci jak mrowkow. no i co najmniej polowy nowonarodzonych byloby: porzuconych lub oddanych do sierocinca albo zylyby w biedzie zakrawajacej na smierc glodowa. a co gdy dorosna? jezeli nie mialyby szansy studiowac (a najprawdopodobniej nie), to swiat cieszylby sie obywatelami pokoroju tych, jakich wymienil Yagoda. ot co.
zdaje mi sie, ze chyba z deka odbieglam od tematu, ale mniejsza z tym ("Co komu do tego jak i tak mniejsza o to?" - Klapouchy) .
co do pedofilii... nawet nie chce komentowac. ktos, kto sie dopuszcza takiego czynu, powinien byc od razu zakratkowany i to na dobrych kilka lat, zeby mu przeszla chrapka na dzieci albo, zeby zostal impotentem lub gejem (w wiezieniu podobno nie trudno zmienic orientacje seksualna).

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
LdN
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 252
Skąd: Siedlce City

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2001 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Julinka szczerze Ci życzę, żeby Twój syn (o ile będziesz chciała mieć dzieci) był pedałem. Może wtedy zrozumiesz jakie głupoty gadasz


_________________
PAMIĘTAJ !!! Nie jesteś naprawdę pijany,
jeśli leżąc na podłodze nie musisz się jej trzymać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2001 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomku, a moze Twoj syn bedzie gejem ? Skad wiesz, roznie moze byc




_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LdN
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 252
Skąd: Siedlce City

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2001 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzeju mam nadzieję, że nie. Zresztą znasz moje poglądy na temat gejów. Jeśli to lubią niech się pieprzą gdzieś po kątach, ale domaganie się praw takich samych jak dla par hetero to totalne przegięcie. Co innego tolerancja a co innego akceptacja. A w dzisiejszej politycznie porawnej nowomowie słowo "tolerancja" oznacza "akceptacja dla wszelkich możliwych negatywnych zachowań a brak tolerancji dla ludzi normalnych".


_________________
PAMIĘTAJ !!! Nie jesteś naprawdę pijany,
jeśli leżąc na podłodze nie musisz się jej trzymać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Pią Wrz 07, 2001 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"ludzie normalni" to pojecie wzgledne.
LdNie, czy uwazasz sie za "normalnego"? i co to wedlug Ciebie znaczy? czy "normalnym" jest tylko ten, kto jest hetero?

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2001 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dalej pójdziemy tą drogą to stwierdzimy, że normalnym jest ten kto kradnei, zabija gwałci bo ma takie życiowe potrzeby bo czym jest słow normalność w dobie internetu odejścia od książki w czasach idei społeczeństwa opartego na globalnej wiosce. Kim jest człowiek i jego normalność kiedy to media w codziennych artykułach podają nam coraz to nowe wzorce moralnosci - czytaj normalnosci. Dziś pedały są normalni jutro pedofile strach pomyśleć co będzie pojutrze. A zreszta do cholery z tym wszytskim.

_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2001 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o wlasnie to chcialem napisac Saurn czytajac ten watek. normalnoscia sa mordercy (bo istnieja - czy w zwiazku z tym tez mam ich tolerowac ?)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Upior
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 06 Cze 2001
Posty: 189
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2001 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie czytam posty naszych nastoletnich użytkowników forum i zastanawiam się, czy oni tak rzeczywiście myślą, czy po prostu chcą być "cool" i "political correctness" (to teraz takie modne określenie). Czy taka szeroko pojęta tolerancja to po prostu znak naszych czasów i za kilkadziesiąt lat normą będzie widok dwóch tatusiów prowadzących za rączkę ich wspólne dziecko, bezproblemowa eutanazja na życzenie (niekoniecznie własne), czy też sklonowanie na użytek prywatny nieco upośledzonej kopii Pameli Anderson??? Rozumiem, że para homoseksualna ma prawo się kochać, ale jak już kiedys wspominałem, małżeństwo ma swoje konstytucyjne prawa (między innymi do posiadania dzieci). Oczywiście prawo zawsze można w tej kwestii zmienić, ale po jaką cholerę??! Może to zabrzmi jak głos nawiedzonego klechy, ale przede wszystkim związki homoseksulane (jak byście nie zaprzeczali) nie są zgodne z naturą i nie służą prokreacji a wyłącznie przyjemności. Powtarzam: nie mam nic przeciwko homoseksualistom (dopóki się do mnie nie dobierają ) ale prawo do zawierania przez nich małżeństw to już ostre przegięcie! Zgadzam się z IRĄ, LdNem i Sauronem, że tolerancja powinna mieć swoje granice. W przeciwnym wypadku będziemy żyli nie w państwie prawa, tylko w społeczeństwie gdzie każdy będzie robił wszystko na co ma ochotę - a wszystko w imię TOLERANCJI! Jeśli jesteśmy tacy tolerancyjni to legalizujmy wszystko co się da: małżenstwa homoseksulane, pedofilię, dragi (nawet w przedszkolach), zabójstwo (z konieczności oczywiście - np. jak ktoś urodził zbyt dużo dzieci to może kilka utopić - w końcu są jego!) i wszystko inne! JAZDA, PO CAŁOŚCI! Przecież powinniśmy być TOLERANCYJNI!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2001 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upiorze Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie - W jakim kraju teraz zyjemy ??? Mysle, ze to daje wiele do myslenia Do czego to podobne, aby jakis skur...l za zabojstwo dostawal 15 lat (po 7 wychodzil) czy jakis gwalciciel po 5 czy 10 latach wychodzil. Nie wspominajac o tym, ze jak zastrzelisz przestepce w swoim domu, ktory bedzie probowal zgwalcic ci zone, dostaniesz tyle samo.
Nie mozna porownywac gejow z pedofilami. To tak samo jakby ktos Ciebie nazwal zoofilem (no chyba, ze nim naprawde jestes ) Czy zalegalizowac zwiazki takich panow czy pan...mysle, ze to temat rzeka, tak samo jak eutanazja, czy usuwanie ciazy. Paroma zdaniami sie jednak tego nie zalatwi. Na pewno kazdy ma swoje racje.


Sauronie - normalny ten co
kradnie...hmmm..raczej nie, zauwaz, ze wchodzisz juz pod cos troszke innego, kradziez wiaze sie z pozbawieniem kogos czegos, a wiec z dzialaniem na jego szkode a czy panowie gejowie robia komus krzywde mieszkajac ze soba ? Mysle, ze nie. Kiedys tez byli gejowie, byly panie lesbijki, ale sie jakos z tym kryli i nikt nic nie mowil, nikt nic nie wiedzial...czasy sie zmieniaja, trzeba do tego przywyknac
Moim zdaniem jesli ktos sobie grzecznie zyje, nie dziala na szkode drugiego czlowieka, to nie mamy prawa sie wtracac i tyle. Niech sobie i w 5ciu uprawiaja gejowski sex. ))

No oczywiscie zgadzam sie z Irkiem, ze nie mozna tolerowac wszystkiego co istnieje, przyklad na czasie - terrorysci - na pewno zostana ukarani przez amerykanow, pytanie tylko jeszcze jak? Smierc jest dobrym rozwiazaniem, ale oni beda sie czuli moralnymi wygranymi (w ich religii smierc to nagroda ))


eee starczy tego zboczylem z tematu

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2001 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yagus to że się czasy zmieniają nadal nie upoważnia nas do zmiany podstawowych zasad życia. Nadawanie złym wzorcom priorytetów pod płaszczykiem prawa i sprawiedliwości daję podstawę do zadania sobie pytania - co jest dobre a co złe oraz co z czasem było złe a stało się dobre. W imię szeroko rozumianej tolerancji legalizowano narkotyki bo niby łatwiej jest kontrolować handel przez państwo i sterylność cpunów - jak zapewne wiesz nie wyeliminowało to tzw. czarnego rynku. Lećmy dalej - mówisz że pedały mają prawo się kochać oczywiście, że tak tobie nikt nei zabroni kochania się z panienką w jaki sobie chcesz sposób ale by to nie naruszało prawa i było za zgodą dysponenta dobrem. Co by było gdyby grupa ekscybicjonistów zechciał zalegalizować swoje odchyłki tłmacząc że to normalne. Czemu nie wszak czasy sie zmieniają i trzeba iść z duchem czasu. Krótko mówiąc obecnie modnym jest że mniejszość (pedały) zaczynają oddziaływać na większość, a ta większość zaczyna się zastanawiać czy dobrze czyni wszak bycie homoseksualistą nie jest winą niczyją tylko może manipulacją Boga. Otóż jeśli tak rozumujemy niszczymy samych siebie spychając się na margines i bojąc się czy aby współżycie z kobietą to dobra rzecz. Analogiczna sytuacja rasizm - kojarzy sie z czarnymi żółtymi etc. nigdy z białymi a o ile się nie mylę to teraz w USA mają problem z rasizmem białych (odsyłam do durnych rozstrzygnięćsądu stanowego virginii czy sadu najwyższego USA). Wszystko można zalegalizować o wszystkim można powiedzieć że jest dobre czemu nie - ale to rodzi chore społeczeństwo. Jak wytłumaczysz swemu dziecku, które wróci z przedszkola i powie tatuś a Grzesio to ma dwóch tatusiów Janka i Zbysia - strach pomyśleć jeśli sie zapyta jak sie to stało. Oczywiście zapewne pomyślisz czytając to że dziecko może być normalne - może ale istnieje coś takiego w Polskiem i światowym ustawodawstwie tzw. normy abstrakcyjne zagrożenia dobra. Wiele aspektów życia ludzkiego broniona jest przez prawo na zasadzie nienastąpienia pewnego skutku, który wcale sie nei musi ziścić - choćby szeroka dyskusja nad tematem pornografi, która tak naprawdę do końca sie nei skończył i nie skończy. Bo niektrzy ogladają i się nei zbaczają, a inni (...) pozostawię to bez odpowiedzi bo to nei temat. Pozatym wypowiadanie się o kwestiach tego że należy zalegalizować homoseksualizm dać im prawo do zawieranai małżeństw itp. Inni to zrobili czemu nie my. Otóż coś co jest dozwolone jest przez samo się wzorcem, kto postępuje z literą prawa jest dobry. Wzorce to coś pozytywnego godnego naśladowania, a zatem patrząc na pary homoseksualne czemu nie spróbować być z kimś. Jeśli ktoś dorasta w chorym społeczeństwie o wypaczonych wzorcach jego zachowania należy usprawiedliwić. Weźmy choćby przykłd kanibala, wytłumacz mu że się nei zjada swych wrogów, jeńców wszak u niego ów wzorzec jest jak najbardziej właściwy. Jeśli zalegalizujemy coś co abstrakcyjnei może zagrażać lub naruszać porządek wszechrzeczy to doprowadzimy swe społeczeństwo to choroby, strachy słabości braku oparcia. Teraz za wcześnie rozważać skutki jakie w społczeństwie przyniesie legalizacja związków homoseksualnych - objawi się to po latach w postaci konsternacji młodego człowieka co wybrac pedalstwo czy hetero, a może jedno i drugie wszak jest to wzorzec godny naśladowania. Społeczeństwa się zmieniają ale czy na lepsze. Dyskutować można by było wiele i poruszać 1000 problemów a i tak problemu się nei rozwiąże...

_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2001 2:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz na pewno racje ale wszystko mozna patrzec z roznych punktow widzenia. Skad wiemy, ze to co jest dla nas moralne, dobre, sprawiedliwe, takie rzeczywiscie jest ? Bo tak zyli nasi ojcowie, dziadkowie...? Tak nam wmawiano i tak ma byc - bo tak! ? Heh nie sadze. Kazdy powinien oceniac wszystko po swojemu. Co nie znaczy, ze nie powinien respetkowac obowiazujacego prawa Wszystko ma swojego granice, do wszystiego z umiarem nalezy podchodzic, tak samo do ``pedalstwa`` jak i do kazdej innej rzeczy. Jesli nie bedzie rzadzil nami zdrowy rozsadek, to owszem, zboczency na tym skorzystaja Tak samo ludzie kiedys sadzili, ze Ziemia jest plaska...ciekawe czy sa kosmici...mam nadzieje, ze sa, wierze w to Eh tematow takich jest cala masa....mozna dyskutowac do upadlego

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LdN
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 252
Skąd: Siedlce City

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2001 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że Sauron ma rację. To, że pedały się rżną w swoich domach to ich własna sprawa. Ale niech nie ingerują w nasze życie.

_________________
PAMIĘTAJ !!! Nie jesteś naprawdę pijany,
jeśli leżąc na podłodze nie musisz się jej trzymać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2001 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, w tej sposob najlatwiej do tego podejsc. Tak jak mowisz bylo od dawna.

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sro Paź 24, 2001 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malzenstwo- dobra rzecz

_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Po prostu życie ... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group