Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Quo Vadis

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2001 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako ze mialem okazje ogladac to rzuce pare slow nt.
1. troche dlugi (3h), dupa boli w paradise po 1,5h, zimno do tego
2. profesjonalni aktorzy h linda, pieczka, wiec kino na wysokim poziomie jak na nasze rodzime pozycje
3. wysokonakladowy wiec efekty specjalne...
4. scena walki na arenie imho najlepsiejsza (najwieksze wrazenie)
5. co pozostalo w pamieci po filmie? przemoc na arenie, sceny walki, podcinanie zyl
6. podobala mi sie eunice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pogus
mały gadatek


Dołączył: 16 Sie 2001
Posty: 75
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2001 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem w Sojuszu na filmie. Jestem bardzo zawiedziony. Ale najpierw o pozytywach: znakomity Trela, Pieczka, niezły Linda, Deląg i Mielcarz kwadratowi, Kubacki lepiej jak się nie odzywa. Dla mnie ten film nie stanowi całości, jest jakby zlepkiem epizodów, co mi się nie bardzo podoba. Poza tym Polacy chyba nigdy nie nauczą się porządnie nagrywać dźwięku, natężenie jest cały czas jednakowe, czy ktoś przemawia z trybuny, stoi, leży, jest w ruchu czy nie. Dwięk brzmi tak jakby aktorzy nagrali go w studio!! Dalekie ujęcie sceny pożaru też słabiutkie, wygląda jak z gry komputerowej. To na początek tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Ibanez



Dołączył: 06 Lip 2001
Posty: 34

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2001 1:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierdolisz...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora WP Kontakt
domi
mały gadatek


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 92
Skąd: wiocha SiedlYce łelkam tu

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2001 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylam...wynudzilam siem...Juz "Ogniem i mieczem" bylo o niebo lepsze...Najlepiej ,dla mnie, gral Bajor Nerona,i ten caly zdrajca (nie pamietam jak sie zwal), ktory duzo gestykulowal jakby chcial sobie uskzodzic twarz:), no mose jeszcze Linda.Za to Ligia beznadziejna...Nie wspominajac jus o efektach specjalnych...ech.
I doskonale widac, ze zwloki pogryzione przez lwy sa drewniane...

_________________
.sprzedawczyni SKAfandrów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2001 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiazka: arcydzielo!!! film: dno... spodziewalam sie o wiele, wiele wiecej! no is ie zawiodlam... szkoda, bo to, co zobaczylam w kinie, po prostu ubliza wielkiemu dzielu Sienkiewicza!
temu, kto nie czytal tej powiesci (a, niestety, jest takich ludzi ogrom!), polecam ja z calego serca. naprawde: cos absolutnie niesamowitego! niezapomniane przezycia, niezapomniane...
ech...

ave molom ksiazkowym!

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
bejo
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 11 Cze 2001
Posty: 133
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2001 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi sie podobalo, i co bylo najbardziej smieszne to to ze linda byl zajebiscie wygolony maszynka do wlosow, rowniutenko i bardzo starannie, ciekawe czy rzymianie mieli juz maszynki do golenia ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2001 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pogus wybierz sobei lepsze kino to dzwiek bedziesz miał oki. Pojedz do jakiegoś w Wawie bo to w którym byłeś to dopiero co ma stereo )

_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Sauron
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 29 Maj 2001
Posty: 250
Skąd: Z MORDORU

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2001 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bejo poczytaj troche książek historycznych Rzymianie mieli różne rzeczy m.in. wynaleźli licznik taksówkowy. Dodam dla niewtajemniczonych że prądu nie mieli ale potrafili tworzyć różne skomplikowane urządzenia bez dobrodziejstwa XX wieku

_________________
Navigare Necesae Est
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group