Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sami swoi w kolorze.

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2001 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja właśnie sie udaje, aby zobaczyc to z topika. po fakcie opisze wrażenia

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2001 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i zobaczyłem. Wrażenia? Heh...spodziewałem się jakiejś lipy w wykonaniu polaków...a co wyszło ? Całkiem nieźle. Kolory w miarę poprawne. Samego filmu nie ma sensu opisywać, każdy go widział A w kolorze ogląda się zupełnie inaczej! Polecam! To tak jakby sie oglądało coś zupełnie nowego...można powiedzieć, że film jest jeszcze weselszy kolory dodały mu uroku i oddają klimat tamtej epoki bardzo dobrze

moja ocena : 8/10 [********..]

yaguś vel krytyk filmy ;P

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2001 2:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krytyk nie wystawia ocen 8/10, barania głowo Daj 2/10, to będziesz poważany krytyk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2001 2:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem krytyk ;P a nie krytyk, mi generalnie się filmy podobają lubię filmy i tyle, dlatego wystawiam wysokie oceny


yagus.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2001 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nawet nei chce widziec tej klasyki komedii polskije w kolorze... jezeli pierwotnie film zostal nakrecony czarno-bialy, to niech taki pozostanie. jezeli mozna zmieniac kolorki, to rownie dobrze mozna nakrecac ten sam film kilka azy, ze zmienieniem jednego dialugo. jezeli juz cos powstalo, to zostawmy to w spokoju.

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2001 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda scena jest kręcona kilka razy, zawsze aktorzy lekko zmieniają scenariusz, bo się pomylą albo coś wymyślą... Żaden film nie jest taki jaki miał być... Postuluj dalej o nie zmienianie filmów. Powodzenia. A ja bardzo bym chciał zobaczyć pełną wersję ,,Rejsu''. Dwugodzinną. Marzę o tym. I nikt mi nie powie, że ta wersja jest taka jaka jest i jej nie wolno zmieniać, bo tak się składa, że ona jest taka jaka jest w wyniku cięć cenzorów i irytacji reżysera. Ech.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
YagoDa
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 641
Skąd: chlopak z miasta

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee to tak samo jak z piosenkami...uslyszy sie jedna wersje...za jakis czas wyjdzie jakis mix, jakas przerobka...czasem lepsza od oryginalu, czasem nie, proste. Sami Swoi zostali pokolorowani w specyficzny sposob ktory oddaje klimat filmow z tamtych lat, nie wyglada to jak film z 2001 roku a wlasnie jak film nakrecony w 1966 czy tam ktorym oryginal zrobili. Przy kolorowaniu bral udzial rezyser i operator z tego co wiem, oni mieli najwiekszy wplyw na calosc. Efekt jest godny zobaczenia!

_________________
Szukam żony....obrzydliwie bogatej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kris_sie



Dołączył: 26 Sie 2001
Posty: 15
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oglądałem Samych swoich w kolerze ale, uważam, że dodanie mu kolorów napewno nie powinno mu zaszkodzić ale wręcz wzbogacić o dodatkowe treści i przeslania. Muszę chyba to zobaczyć jak to im wyszło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
julinka
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 12 Cze 2001
Posty: 126
Skąd: siedlisko

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2001 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eee, tam! ja zostaje przy czerni i bieli. ave!

_________________
parszyfka oswojona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group