Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

duza impreza w siedlcach

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> MuZYka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Lip 21, 2001 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sadzicie jaka szanse ma zaistniec duza impreza do potanczenia w siedlcach? (na ponad 1000 osob) mam nam mysli np. ciekawe klimaty - opuszczona hala fabryczna i muzyka inna niz w pepsi/buena vista, tj. house/melodyjny trans, imho duze imprezy przyciagaja ludzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gwiazdka
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 02 Cze 2001
Posty: 324
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Sob Lip 21, 2001 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pycie, chyba sam wiesz ile by taka impreza kosztowala i ile by ludzi sciagnela... No i jeszcze te wszystkie biurokratyczne procedury... Jedno jest pewne- bez dobrego sponsora nie ma szans!

_________________
K.R.- autor nie ponosi odpowiedzialnosci za ewentualne szkody spowodowane przeczytaniem tego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen WP Kontakt
vibo
uu Panie .. ta to dopiero ma gadane^3


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 553
Skąd: Brooklyn

PostWysłany: Pon Lip 23, 2001 5:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwykle na pomyslach i sugestiach sie konczy... raczej podobnie bedzie i tym razem.

_________________
vibo-vit smaczny zdrowy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
protas
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 01 Cze 2001
Posty: 221
Skąd: siedlce/wawa

PostWysłany: Sro Lip 25, 2001 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brakuje mi w siedlcach przyzwoitych imprezek (czyt. nie-dyskotek), niekoniecznie duzych.. mam jednak nadzieje, ze kiedys bede mogl uslyszec od wnuczka, jak fajnie bawil sie w fajnym klubie przy fajnej housowej muzyczce, w naszych fajnych siedlcach..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pyt
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 10 Cze 2001
Posty: 205
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Sie 07, 2001 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to moze protasie bysmy cos takiego uruchomili, he? jakis klubik dorwac, pograc za free w wolnym czasie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Upior
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 06 Cze 2001
Posty: 189
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Czw Sie 09, 2001 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...i od razu mieć mafię tudzież innych chamów na karku?? Przecież w tym mieście żaden tego typu lokal (tzn. dyskoteka, klub muzyczny) nie ma szans przetrwania. Zawsze znajdą sie tacy, którzy mają ochotę na udział w zyskach nie inwestując w nic poza dresem i BMW Pamiętajcie do Warszawy mamy baaardzo blisko i zawsze ktoś wpadnie na gościnne występy...
Miałem zabrać głos w tym wątku wcześniej, bo siedzę w tej branży od kilku lat i grałem w róznych miejscach. Kiedyś musiałem grać w klubie (nie pytajcie jakim bo i tak nie odpowiem), do którego wpadli "koledzy"... Pili i bawili się do rana na koszt właścicieli a ja musiałem grać przez 3 godziny na okrągło dwa numery. I chociaż rzygałem już z nudów i wqrwienia nie miałem wyjścia...
Reasumując: fajnie byłoby gdyby było takie miejsce w Siedlcach, gdzie można wieczorem wyskoczyć na dobrą imprezę, ale ja osobiście jestem pesymistą. U nas nie ma to racji bytu Oczywiście można sobie robić prywatne imprezki w kameralnym gronie z dobrą muzą itp, ale jeśli będzie się chciało udostepnić to szerszemu gronu - wtedy koniec! Niezbyt to optymistyczny (i może zbyt subiektywny) punkt widzenia. Jeśli macie w tej sprawie inne zdanie to zapraszam do dyskusji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> MuZYka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group