Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowe forum

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Zgłoszenia nowych forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szpaki
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 163
Skąd: Alpha Station

PostWysłany: Wto Maj 29, 2001 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym założyć Forum www.tech.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
IRA
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 317
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Wto Maj 29, 2001 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu nie.
podaj prosze nazwe sensowna oraz jednozdaniowy opis. tak jak ma to miejsce dotychczas.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szpaki
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 163
Skąd: Alpha Station

PostWysłany: Wto Maj 29, 2001 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazwa : "Forum WWW";
Opis : Miejsce na poruszanie tematów związanych z technikami tworzenia witryn internetowych i tematów związanych z tym zagadnieniem.

Nie wiem czy nie za długie?

_________________
Szpaki!member@of.-=PpP=-

[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szpaki dnia 2001-05-29 20:02 ]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Sro Maj 30, 2001 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O cholera, "witryn internetowych" (((((((((((((((((((((((((((((((((((
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Szpaki
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 163
Skąd: Alpha Station

PostWysłany: Sro Maj 30, 2001 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już wcześniej przyznałem, jesteś chamski Lamie, szczególnie jak się nie masz do czego przyczepić. Jeżeli nie wiesz co to znaczy strona a co to znaczy witryna internetowa, to informuję Cię, że witryna jest to zespół stron połączonych ze sobą, najczęściej umieszczonych na jednym serwerze. Strona WWW jest to pojedyńczy dokument. Mówiąc krótko, nie wiem dlaczego czepiasz się nawet wymyślonego przeze mnie opisu. Chcąc nie chcąc, chyba będę zmuszony, aby wytykać Tobie twoje naprawdę ssące akty. Resztę pozostawiam bez komentarza.

_________________
Szpaki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Szpaki
gadulstwo jak tralala


Dołączył: 28 Maj 2001
Posty: 163
Skąd: Alpha Station

PostWysłany: Czw Maj 31, 2001 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... Może trochę za ostro zareagowałem. Przepraszam Lama publicznie na Forum. Mam nadzieję, że nie będzie mi miał tych dwóch wypowiedzi za złe.
Wracając do tematu będzie to Forum czy nie?

_________________
Szpaki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Tlen WP Kontakt
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Sob Cze 02, 2001 1:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witryny drogi Szpaku, są domeną sklepów. Witryna to inaczej oszklona wystawa. Słowo to pochodzi z francuskiego "vitrine", od "vitre" (szyba), z łacińskiego "vitrum (szkło). Nie widzę związku między szkłem a stroną w HTMLu. A zbiór stron połączonych odnośnikami to serwis (np. informacyjny). Ostatnio modne są portale (to taki rodzaj drzwi lub bramy, no i to nawet niezła przenośnia w odniesieniu do takich serwisów) i wortale (ale nie mam pojęcia co to za słowo, chociaż kiedyś nawet znałem jego znaczenie, kto wie z czego ci debile je stworzyli? ), ale witryna to tylko i wyłącznie wymysł jakiegoś mędrka z Microsoftu. Microsoft Polska zatrudnia 30 osób, w Windows 3.10 CE Menedżer programów uruchamiał Notatnik, który Zahowywał pliki, Sekwencer z Windows 95 zmienił się w Windows 98 w Sekwenser (to od Sekwensja), Bieżący dysk nie jest już być prawidłowy i kilka innych. Jeśli ci ludzie są nieomylni i są dla Ciebie autorytetami, przyjmij me szczere kondolencje.
(Swoją drogą programy pod GNU/Linuxami są tłumaczone dziesięciokrotnie gorzej, podejrzewam, że niektóre przez dyslektyków z chorobą Parkinsona tłumaczących z angielskiego, znając polski i rosyjski. Ale przynajmniej nie przyjmuję za wykładnię wszystkiego co ci ludzie napiszą).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lam
gadulstwo jak tralala^2


Dołączył: 27 Maj 2001
Posty: 248
Skąd: Brooklyn (ten w Siedlcach)

PostWysłany: Sob Cze 02, 2001 1:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, własnie zauważyłem, że jest już to forum, i nawet |RA wpisał "serwisy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Siedlce - forum Siedlczan o Siedlcach Strona Główna -> Zgłoszenia nowych forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group